Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kolko je stara Ana Tavčar?

Kolko je stara Ana Tavčar?

Na viktorjih sem jo videla prvič. Pač ne gledam tolk TV. Me pa preseneča videz-starost.

Pirkovič ima tri otroke in je že dvakrat ločen. Čas je, da se še enkrat poroči :)))

Ana je stara 25 let, drugače tudi hči znanega ‘nasprotnika’ Kobilarne Lipica Etbina Tavčarja (ta ki je dobil odpoved zaradi blatenja firme v javnosti). Je pametna in ambiciozna punca. Igor ima 41 let in ja, šolal se je tudi v Sežani, čeprav ni rojen Sežančan. Kar pa imata ona dva pa koga briga. Da ne bomo res začeli razočaranih gospodinj snemat.

Punca mi je simpatična. Mislim, da ji je obleka , frizura in ostala fasada dodala vsaj 20let,zato je izgledala tako postarana na tej prireditvi.
kar se pa njenega privat življenja tiče: kakor si bo postlala tako bo spala. Saj je dovolj “stara” in pametna!

Ja tipična slovenska foušarija.
Pa še to, zakaj bi bila ona kriva da se je Pirkovič ločil? Sam je kriv. Kakšen moški pa je to, da zapusti družino zarad ene babe? To je zame moški brez karakterja. Pa nehite s tem da je ona kriva, če on ne bi hotel se ne bi ločil, zato si je pa sam kriv.
In babe mal brzdajte svojo foušarijo. Osebno poznam Ano in res malo tako prijetnih deklet.

Folk, umirite strasti. Tudi jaz sem imela priložnost spoznati oba in mislim, da sta idealen par. Oba sta kar konkretne močne postave, oba imata simpatične podbradke in zelo velike oči :)) Ker vemo, da je prijaznost skoraj obvezna pri medijsko izpostavljenih, težko je govoriti o tem ali je nekdo, ki služi s svojo prijaznostjo pred kamero, resnično prijazen v privatnem življenju. Tisto kar je bistveno je to, da punca svoje delo opravlja zelo dobro a kdo jo je porinil pred kamere, je nepomembno. Imam občutek, da punca pogreša očeta in kot substitucijo išče veliko starejše moške.

Poznam Pirkovičevo bivšo in nikoli nisem slišal, da je kaj slabega govorila o bivšem možu. Ravno nasprotno, pravi da je zelo korekten človek, ki tudi lepo skrbi za otroke. Sploh je ni zapustil, ker sta se razšla civilizirano in sporazumno.

Ana Tavčar je stara 25 let, odlična študentka, ki nadaljuje dodipolomski študij na doktoratu, ker si je tako zastavila in sem ponosna nanjo zaradi tega. Zelo razgledana, topla, ne pozabi na prave prijatelje in je ista kot je bila, pred leti.

Da se je pa treba pred mediji pokazati malo drugače, pa je menda ja logično. Ana je prišla na televizijo že v času faksa, leta 2008, ko je z avdicijo prišla noter, začela delati na našem 3., parlamentarnem programu in se preko tega prebila na jutranji program, in sicer zaradi tega, ker je trdo delala in se je njen trud poplačal. To se je pokazalo točno tukaj, ko so jo vodilni izbrali, da vodi Dobro jutro. Rojena je za tak program, vloga voditeljice in moderatorke ji je pisana na kožo, zelo je suverena, prisrčna, samozavestna, ne zmede se – vse kvalitete dobre voditeljice.

Torej vsi ti vaši komentarji, da je napredovala zaradi Igorja Pirkoviča, da jo je on spravil do tega položaja – ma sploh se mi ne da komentirat. Spoznala sta se kar nekaj časa po tem, ko je ona že vodila jutranji program, da o njegovi ločitvi sploh ne govorim. Smešni ste, res. Slovenska zavist, kaj naj drugega rečem. Ko gre nekomu dobro, smo takoj vsi zeleni in iščemo nekaj, da lahko to osebo oblatimo. Sram me je.

Sploh pa ne morem verjeti, da se ljudje tako radi vtikate v zasebna življenja drugih – kdo je s kom, kdo je koga in kdo koga ni, kdo je slab in dober, katera je prešuštnica, razdiralka zakonov in še in še… Očitno vam je zeloo zelooo dolgčas.

Ana je čudovita oseba in upam, da ji uspe vse, kar si je zadala. Predobro jo poznam, da bi takole dopustila, da se jo blati vsepovprek. Dajte ljudem malo svobode in zasebnosti.

začela delati na našem 3., parlamentarnem programu(srečko prijatelj alias ismail) in se preko tega prebila na jutranji program, in sicer zaradi tega, ker je trdo delala in se je njen trud poplačal. To se je pokazalo točno tukaj, ko so jo vodilni(igor pirkovič) izbrali, da vodi Dobro jutro.

Članek je bil umaknjen….

Včeraj je nacionalkin spletni portal mmc objavil na pol rumeno novičko, da se bo 26-letna Ana Tavčar, ena izmed voditeljic oddaje Dobro jutro (letos je dobila viktorja za obetavno medijsko osebnost), kmalu poročila z Igorjem Pirkovičem, urednikom Tednika in nekdanjim pomočnikom direktorja RTV. Novica ne bi bila prav nič posebnega, če ne bi Tavčarjeva razkrila, da sta s Pirkovičem par že eno leto, kar pa natačno sovpada z odhodom poslanca Srečka Prijatelja v koprski zapor.
V politično-medijskem svetu znana romanca Prijatelja in Tavčarjeve, je trajala nekaj dolgih mesecev vse do spektakularne aretacije Prijatelja v Solkanu točno pred enim letom. Naši viri pravijo, da je bil Prijatelj neskončno bolj “napaljen” od Tavčarjeve, saj je imel že vse pripravljeno za ločitev od svoje žene Aleksandre Prijatelj. Za (po)roko je snubil tudi svojo nesojeno novo ženo Ano, ter prosil celo svojega tedanjega poslanskega kolega in predsednika SNS Zmaga Jelinčiča, da bi mu šel za poročno pričo. Iz vsega skupaj potem seveda ni bilo nič, saj se je Prijatelj predčasno “vsedel”, Tavčarjeva pa si je tudi precej na hitro našla novega vplivnega prijatelja, ki naj bi po poročanju mmc-ja kmalu postal njen mož.
Paradoksalno: Tavčarjeva je za nacionalkin portal povedala: “Igor mi je posvetil nekaj pesmi – in ganile so me do solz. Hranim jih v svoji nočni omarici in jih vsake toliko časa potegnem ven ter berem.” Hkrati pa je nekaj solz leto dni nazaj potočila tudi Prijateljeva žena Aleksandra, ko ji je ta povedal, da bi se rad ločil. No, sedaj sta zaradi znanega spleta okoliščin hočeš-nočeš morala ostati skupaj kot zakonski par, Prijatelj pa je v bistvu lahko srečen, da mu je Aleksandra ostala zvesta, saj ta v zadnjem letu dni v njegovem imenu na vse žive naslove pošilja pritožbe, ugotovitve in analize v zvezi s procesom Prijatelj-Mikuž.
Zadnja njuna skupna pisemska intervencija je bila pred nekaj dnevi pismo predsedniku Vrhovnega sodišča RS Branku Masleši, kjer mu je Prijatelj ponovno orisal vso sodno pot in opozoril na domnevne nepravilnosti v postopku…

Sedaj že nekdanji poslanec Srečko Prijatelj kot nesojeni mož Ane Tavčar, skupaj s svojo ženo Aleksandro že leto dni bombardira javnost o podrobnostih iz njegovega sodnega procesa…

Uf, zdaj nas bombardirajo z naročenimi članki….Tolk pocukrano, za posrat. Tale Ančka je še premlada in naivna, da bi ugotovila, da je pisanje pocukranih člankov po razkrivanju resnice le beden poskus, da si umije obraz in ime.

Nisem še nikjer zasledila, da jo Pirkovič tako “občuduje in ljubi” kot ona njega. Pirkovič je car !!!
Ubodel je mlado babo, ki ga pedena.

Dajte se brigat ..zase mate vsi dovolj masla nad sabo..pustite poštene ljudi pri miru..vsak naj pomete pred svojim predpražnikom…tipična Slovenska…fovšija……ne vem zakaj dovolijo..da tako pišejo..to bi morali takoj blokirat..Slovenski nesramni ..narod…brigite se za kaj drugega…,,,lepa je Ana zato ji zavidate..in njemu tudi…..Ana ne sekiraj se super punca si..zato so ti vsi fovž….saj veš da vsak lonec rabi …pokrovko…

Vidi se ji, da je za ambicije pripravljena narediti marsikaj, sposobna karieristka. Raje vidim tako kot tiste, ki samo jamrajo in za svoje slab lajf krivijo vse od lastnih staršev do države. Drugače se meni zdi simpatična in razgledana ampak frizura je pa brez komentarja, postara jo za 10 let.

…ni sposobna voditi programa, stalno govori dobrodošli(beseda je privzeta iz hrvatskega j., in ni Slovenska beseda), pa evo,valjda, itak,…je zadirčna in ne zna poslušati,…ne vem še kaj dela na TV.

Eni natolcujete o profesionalnosti Tavčarjeve. Kakšna profesionalnost neki?!
Ko je Godnić nekaj blebetal, “da so jame spet prazne in da je (spet) ogromno prostora…” ; se je smejala kot, da je navita! Lepo vas prosim. Ona ne bo nikoli P od profesionalnosti. Pod marš bi morala it iz RTV-ja!

Dragi bralci-nikar ne pišite o njej, da ni spsobna, saj ima ogromnega znanja. Samo pomislite, koliko jezikov govori, pa koliko stvari poleg vodenja obvlada, igra na klavir čudovito, s farmacevtom pa tudi z zdravniki se tako suvereno pogovarja, ker veliko ve o medicini.
Jaz vidim v njej mlado inteligentno in delavno žensko in tako tudi deluje z vsemi sposobnostmi, ki jih ima.

Strinjam se, da je zelo suverena in sposobna voditeljica.

Mislim pa, ko jo danes gledam, da je spet noseča.

Ona pa se ve zakaj je tako visoko prilezla. Je prijetna kot vse primorke, to je pa tudi vse. Profesionalna ni niti malo. Zgleda pa precej starejše kot je v resnici. Te RTVjevke so vse iste.

Od vseh voditeljic na televiziji je definitivno najboljša, zelo inteligentna.

Je ena najboljših, se dobro znajde v živo, je inteligentna in dokaj simpatična. Za pogledat nič posebnega, a to je drugotnega pomena. Ne vem, nekje sem brala, da je stara 33-34 ?

A ste gluhi? Pa slepi tudi?

Mogoče je inteligentna, samo vidi se ji pa ne. Če bi imela višji domet vodenja, bi vodila dnevnik, ali pa tarčo, odmeve.

S pizdovjem je prilezla samo do jutranje oddaje.
Lepa pa tudi ni, je kot bi bila zabuhla od pijače. Ali pa se ne zna bolj umirjeno naličiti.

Je, je 😉 Baby on board.

Je, je 😉 Baby on board.[/quote]

Novega ata.

Ona je sicer po naravi maaalo bolj okrogla, a to je sigurno nosečniški trebušček dobrih 5 mesecev.

od takrat je ne gledam več.
a ima še vedno kakšno oddajo na nacionalki?

New Report

Close