Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kolko je stara Ana Tavčar?

Kolko je stara Ana Tavčar?

Mislim, da se piše kar že nekaj časa Pirkovič.
Zelo lepa je, kar je značilno za začetniško nosečnost, da pa je spet noseča, ne bi rekla.

Tudi meni je všeč. Pa ful pašeta s Pirkovičem skupaj. On jo je ‘gor’ potegnil…. in zdaj naj fura z njim lajf.
Naj prebereta to. Ona je lepa, mlada, energična…. on mi je v začetku deloval mal štorast, samo je v bistvu prav zabaven. Umirjen, vljuden, topel človek.

Naj ostaneta skupaj, tudi če pridejo težave! To jima od <3 želim. Oba sta pa simpatična.

Čez 10 let mi bosta hvaležna za ta nasvet.

Neke razgledenosti ne prepoznam, zagledanost vase pa, zafnanost, pa kopiranje italijanskih voditeljic, zlasti Mare Venir, od tu tudi njena ideja izpred let, da bi vodila oddajo tipo Domenica In, kot jo je Mara…

Se opravicujem… prav je Venier

Bla je z sreckom prijateljem 🤮

Ana zgleda veliko starejša, in ni nič fejst.

36-37


Pirkovičev oče je idrijčan. Tudi Igor je nekaj let živel v Idriji /kot otrok/. Star je 49, ali 50. Ona je 15 let mlajša. Torej 35.

se pač pali na stare(jše) moške.

Včeraj v oddaji na TVSLO2 je tudi koketirala s Predinom, potem pa še na koncu, ko se zahvali za obisk gostom, je Jerci in unemu psihologu samo roko stisnila, Predinu pa kar skočila v objem…..So kamere vse posnele 🙂

se pač pali na stare(jše) moške.

Včeraj v oddaji na TVSLO2 je tudi koketirala s Predinom, potem pa še na koncu, ko se zahvali za obisk gostom, je Jerci in unemu psihologu samo roko stisnila, Predinu pa kar skočila v objem…..So kamere vse posnele 🙂
[/quote]

48 minuta in 48 sekunda posnetka:

https://4d.rtvslo.si/arhiv/televizijski-klub/174594086

Sem mislil, da je priimek Tavčar (originalno Deutscher) popolnoma izginil. Vnuka Ivana Tavčarja po Igorju sta namreč končala z umorom in samomorom – drug drugega sta pokončala.

Iz kje je ta Ana Tavčar?

Iz kje ? Iz maternice.

Vpraša se : od kod…..


Kraševka je. Njen oče je Etbin Tavčar. Med vsem ostalim tudi raziskovalec Kosovela.
Malo poguglaj. Zelo poseben mož.
Od kje so pa njegovi prišli na Kras, pa ne vem.

2024.

Že 38 let🤔

Deluje mi dosti več.

 

Nastavlja se kot ku…. Vase zagledana kura, ki sanja z odprtimi ocmi.

New Report

Close