Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Komentarji na MMC RTV Slo pod novicami iz Ukrajine

Komentarji na MMC RTV Slo pod novicami iz Ukrajine

Imam samo eno veliko željo.

Da se najbolj všečkanim komentatorjem novic iz Ukrajine na MMC RTV Slo zgodi to, kar se dogaja Ukrajincem v Ukrajini.

pa si to napisal tam. Redno sodelujem tam in sem res dostikrat cenzuriran ampak, ko gre moj komentar čes, je vedno s temi všečki (to je en res tak beden pocukran naziv za te zvezdice, buzurantski, bolj bi bilo plusi) v vrhu.. Vojne v Ukrajini ne komentiram.

Domačo politično sceno sem pa redno komentiral v preteklih dveh letih, zdej me ne zanima, niti dnevnika praktično več ne gledam…

Vemo zakaj ne spremljas in ne komentiraš ,sam sebi se zdis bedak,imeli smo dobro vlado,vi pa ste izvolili “boljso”,ti si spregledal relativno zgodaj ,ostale to se caka

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 03.07.2022 ob 10:14

pa si to napisal tam. Redno sodelujem tam in sem res dostikrat cenzuriran ampak, ko gre moj komentar čes, je vedno s temi všečki (to je en res tak beden pocukran naziv za te zvezdice, buzurantski, bolj bi bilo plusi) v vrhu.. Vojne v Ukrajini ne komentiram.

Domačo politično sceno sem pa redno komentiral v preteklih dveh letih, zdej me ne zanima, niti dnevnika praktično več ne gledam…

in bolje, da ne komentiraš, ker si vedno izpadel butelj. Bravo za takšno odločitev.

A boš še to komentiral. Pol si res totalen butelj, da nasedeš na vsako provokacijo.

 

Ne, nisem več tam. Objavljal sem spoštljive komentarje, na nivoju, samo niso bili na liniji in so mi jih brisali bolj ali manj po tekočem traku. Pa se mi je malo neumno zdelo, da me cenzurira nek mozoljast študentek, ali mlečnozoba frčafela in sem se umaknil od tam.

Še to – RT so nam cenzurirali v Sloveniji, ampak ni problema – nadomestili so jo najbolj všečkani komentatorji na MMC RTV Slo. Jebeno veliko jih je.

Če pomislim kakšne komentarje so meni brisali, se ob MMC uredniški politiki samo nasmehnem.

Itak so ti komentatorske strani znane in močno oblegane postojanke plačanih “usmerjevalcev javnega mnenja” , upam si trditi, da so v večini.

Kdor to resno jemlje, je zmanipulirana spužva.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 12:03

Itak so ti komentatorske strani znane in močno oblegane postojanke plačanih “usmerjevalcev javnega mnenja” , upam si trditi, da so v večini.

Kdor to resno jemlje, je zmanipulirana spužva.

Enako tebe, kdor te resno jemlje je malce počasen v glavi.

Mislim, da je danes ze vsem jasno, da tole ni vojna za Ukrajino, ampak vojna proti Evropi in konec koncev celemu scetu, sproducirana s strani ZDA, Nata, EU, Rusije in Ukrajine, kaj bo kdo od njih imel od tega, bomo se videli, kaj je kdo prodal in kaj bo dobil…

Verjemi, da pod mizo so se debelo zdilali za vse, samo za navadne ljudi ne!

 

Tako da, verjetno lahko pricakujes v naslednjih letih tudi v nasih krajih enako dogajanje, ki ga ne bodo delezni samo komentatorji, ampak tudi ti.

Btw, ne komentiram po raznih spletnih straneh, se novice redko preberem.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je prav, 03.07.2022 ob 10:41

in bolje, da ne komentiraš, ker si vedno izpadel butelj. Bravo za takšno odločitev.

A boš še to komentiral. Pol si res totalen butelj, da nasedeš na vsako provokacijo.

 

teb neki narobe klika v glavi cepec… Jst še vedno redno komentiram tam, samo ne komentiram vojne v Ukrajini. Domačo politično sceno pa redno ampak tud to ne več tako, saj ni več pacienta na glavni sceni, čeprav on dela peklenski načrt, da bo čim prej zrušil to vlado. Ampak mi Fajon in Mesec glih ne delujeta podobna Počivalšku in Pivčevi..

Važno je, da njega več ne nazivajo premier, ker to je sramotenje tega naziva za vse premierje držav tega sveta.

Vidiš za ta moj komentar bi bilo tam napisano, ko bom kliknil oddaj… Objavo mora prvo odobriti uredništvo, ker ima pacient ž nekaj svojih ljudi v uredništvu… Tukaj pa pišemo lahko vsi…. svobodno.., tudi taki brezvezniki kot ti, jebi ga.

Saj ti si tudi plačana ali pa zelo neumna da zapravljaš čas za propagando zastonj.

New Report

Close