Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Komunisti res nimate pametnejšega dela?

Komunisti res nimate pametnejšega dela?

“…da bedaki, ki kurijo knjige…”

Zdaj si vsaj povedal, da so bili tisti, ki so maja, junija in vse poletje 1945 kurili in uničevali slovenske knjige – bedaki.

“Zdaj si vsaj povedal, da so bili tisti, ki so maja, junija in vse poletje 1945 kurili in uničevali slovenske knjige – bedaki. “
Pa to ti vi že ddolgo govorimo, le ti si preveč zarukan, da bi karkoli dojel! Zbudi se in si zabij tvojo zelnato kepo, da smo leta 2016 in kaj lahko rečeš tistim, ki danes kurijo knjige ….???? Poglej spodnji link!!!

Pa še o slovnice se lahko naučiš, da ne bo trobil neumnosti!

Ti deževnik, daj nam no zaupaj, kakšen bukselj moraš biti, da greš kot svoj kronski argument limat takšno skrpucalo, kakršno je oni tvoj revolucionarni manifest? A to dobite delovno gradivo na partijskih miličniških tečajih ali kako?

“”Ti deževnik, daj nam no zaupaj, kakšen bukselj moraš biti, da greš kot svoj kronski argument limat takšno skrpucalo, kakršno je oni tvoj revolucionarni manifest? A to dobite delovno gradivo na partijskih miličniških tečajih ali kako? “

Ti si pa res brezupen primer! A vse kar je resnica in za vas hud udarec je po ukazu norcev kot si ti skorupcalo??? Ti in cela tvoja čreda ste res zadnji, ki bi to presojali!
Da ne pozabiš, danes so lekarne odprte in bo treba spet kakšno močno tableto za tvojo butasto glavo!!!

[/b]

Lep dokaz, kako so levakarji, -čniki in partizani kulturnejši, inteligentnejši in nasploh mnogo bolj pametni kot njihovi oponenti.
Oponenti pa imajo pesnika, ki ga mnogi postavljajo takoj za Prešerna.

Ne, deževnik. Skorupcalo je najboljši žepan in meneđer, oni tvoj komunistični manifest je pa skrpucalo. S-K-R-P-U-C-A-L-O. Ni tako težko, saj ti bo šlo. 😀

Moja zelja-komunistu da se poserem v laznivi tatinski gobec’ta komunist pa ima v rokah sliko morilca tita-tako da drek pada se po morilcu-potem zelja posneti in objaviti na video vsebinah-kaj menite sem normalen ali mi je komunisticni rezim spral mozgane-prosim za resne odgovore

Bil sem majhen ko so komunisti leta 1946 odpeljali dedka so rekli da je nikoli vec se ni vrnil-kasneje izvedeli da so ga zverinsko umorili titotovi sodelavci tako je odlocil morilec tito-potem so nam pokradli vse imetje in noter naselili oznovca in njegovo familijo-GOLAZEN OD CLOVEKA SPALA NA POSTELJI UMORJENEG-pa zdaj slisim da se vedno kradejo nepremicnine ampak na drug nacin;pa milijone iz bank tudi-menim da bi morali komuniste zdaj bolj napadati-kar sicati in jim krasti-menim da bi tudi lustracija bila pravilna izvedba….

Ja se vedno kradejo nepremičnine lopovi komunisticni-polovico marburg ad drau so tudi pokradl zato jih stajerci tako mrzimo-raus nazaj na balkan-smrt komunistom in njihovim pomagacem!!!!slovenija-slovenci-mati- bog

Napiše se MORILEC tito

Vabljeni vsi zavedni Slovenci 1 maja 2020 na območju štajerske regije-veliko kurjenje titoisticnih simbolov,jugoslovanskih zastav….prinesite zraven čim več jugoslovanskih knjig z lažnivo vsebino,slike velikega morilca in diktatorja Josipa broza-Tita,jugoslovanske zastave ,marksisticno in komunistično gradivo,simbole komunizma (zvezde,uniforme jla,ostale predmete ki se navezujejo na zločinsko komunizma)in podobno tematiko….vse skupaj bomo legalno zažgali in obvestili tuje medije in ostalo svetovno javnost-bodite zraven in bodite ponosni da bomo skupaj podali sporočilo resnice….pozdrav vsem vljudno vabljeni -pogostili vas bomo tudi z kulinaričnimi specialitetami Slovenije…v kolikor se dogodka ne morete udeležiti vas naprošamo da tovrstne predmete izročitev in bomo poskrbeli za kurjenje.

Bravo-tudi jaz prinesem sliko od Tita-samo se hočem pred kurjenjem se posrati na sliko…zato jo spadam pa se kaj bi se nasli-prinesem in bomo skupaj zažgali…

Pridem ponoči kot netopir priplazim se komunistu hinavsko za vrat…..hočem kri komunista!!!!!moje roke so črne…..nikoli pozabljeni zločini komunizma z množičnim morilcem Josipom brozom Titom na čelu….komunistični banditi pripravite se prihodnost je crna-za vas mi imamo črne samo roke!!!!ukradene hiše bomo zahtevali nazaj..!!

Sem komunist!kako lepo nam je bilo včasih ko ljudje se niso vedeli koliko ljudi smo umorili in jim pokradli nepremičnine in ostale premičnine,nas veliki vodja morilec Tito je bil bog v Jugoslaviji….nobeden ni smel nič slabega pisniti o komunistu je že bil kaznovan ….kot komunist sem zelo lepo živel na tuj račun….prikrivali smo umore in genocid nas Slovenci….oj kako je bilo včasih biti fajn pri partiji-zdaj je vse prišli na dan-najbolje da se ubijemo ker kot komunist itak nimam prihodnosti-vse se je izvedelo!!!!!

Joj, hvala, komunist, da si nam priznal. Pa Ivana Janeza pozdravi in mu sporoči, naj si nekoga manj neumnega za propagando najde.

Komunistične podgane zapustite slovenijo – tukaj vas nočemo in ne bomo vas več prenašali….morilec Tito cvri se v peklu

Dve stvari-lustracija in zaplemba vseh nepremicnin ki so menjale lastništvo po letu 1945-imamo se ogromno nepremičnin katerih lastnike so zverinsko umorili komunisti in jim ukradli imovino-zahtevali bomo revizijo pri evropskem sodišču in evropski komisiji ker obstaja veliko takih primerov zločinskega odvzema -bodite pozorni kaj kupujete!!!!!

Edino pravilno-kaj ste sploh drugega pričakovalI od komunistov????vedno so lagali ,kradli in morili nedolžne ljudi-mislim da bi tako bilo edino pravilno ….saj v Sloveniji je še veliko nepremicnin ki so jih roparsko ukradli komunistični banditi-torej revizija vseh nepremicnin od leta 1945 naprej-bravo to bi bilo res pravično in spodobi se da se ukradeno vrne zakonitim dedicem

New Report

Close