Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Komunisti ste odpad, drek! Domobranci so ščitili Slovence pred komunisti !

Komunisti ste odpad, drek! Domobranci so ščitili Slovence pred komunisti !

Ti nadrazsvetljena oseba, v tvoji pisariji mimogrede naštejem tri pravopisne in eno tipografsko napako. Nimaš ti kompetenc za pametovanje glede pismenosti, pa tudi za ostale dvomim.

Ti nadrazsvetljena oseba, v tvoji pisariji mimogrede naštejem tri pravopisne in eno tipografsko napako. Nimaš ti kompetenc za pametovanje glede pismenosti, pa tudi za ostale dvomim.[/quote]

Saj pravim. Ko bereš, ne vidiš slike in ko gledaš sliko, ne prebereš napisanega.

Kar nekaj je tole tvoje reševanje vojaka Ryana.


Ja, ja, poslikano. . . . Slikali so okupatorji in tudi domači izdajalci, žal, si ti slep in tudi tebi podobni. Nekateri so tudi napisali, da ne berejo niti ne klikajo na videoposnetke. Raje še naprej lažejo, da se to ni dogajalo.
Tu je link, iz leta 1944, v katrem sporočajo, “”o njihovih zmagah nad rdečimi tolpami,”” taka sporočila smo med drugo svetovno vojno večkrat brali.
http://www.dnevnik.si/debate/pisma_bralcev/1042268347

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Na ta vprašanja, ti bi najbolj natančno povedal tisti, menda je “ERNO”, ko je bil “”Pr Mačk´””.
Nekje sem prebrala, da je bil “Pr Mačk” od marca l944, da je bil prvi namestnik “Mačka” Nič kaj lepega nisem brala v tistem pisanju o “Mačkovem” namestniku. Tega je že dolgo nazaj, boš moral kar sam raziskati.
Je pa tudi avtor knjige,
“OD OSVOBODILNEGA BOJA DO BANDITIZMA”. Tukaj na MON-u, je o tem pisalo, pa žal nisem imela takrat časa,
da bi brala in mi je ušlo, tudi še do sedaj nisem prišla do tega. Ti imaš več časa poišči.
“Pr Mačk” je bil do leta 1947, do pobega na Madžarsko, kot inforbirojevec. Je pa od tam deloval proti svoji državi Sloveniji.
Čudno, da ne veš, ko vse veš.


Ali me že zopet podiš z MON-a!???
Ti mi NE boš ukazoval, kaj naj jaz delam.
Vem, da ti tole kar jaz napišem ne ugaja, ampak, tako je bilo. [/b]
Skratka, ne izzivaj me, pa ti ne bo potrebno brati!

PS. Ko bom imela čas, ti odgovorim še na druga tvoja pisanja, mogoče mi bo kaj ušlo? Ničasa, je drugo delo bolj važno.

Prababi tale tip ,ki se ima za nekega belogardista,nima niti šole niti pameti.Edini je tukaj ,ki podpira krajo in lopovščine,v bistvu je to bivši član komunistične partije,ki so ga fuknli ven in se sedaj hoče maščevat.
In se čudim,da se sploh sekiraš in mu odgovarjaš.

Seveda intelektualno šibek in intelektualno popolnoma podhranjen in zanemarjen vernik v tekovine, nikoli ne bo sposoben videti, da z zmago nad nacisti, ki so jo izbojevali zahodni zavezniki in Rusi, v Jugoslaviji ni zavladala svoboda. Tedaj se je šele začelo. Odstranjevanje industrialcev, obrtnikov, bogatih kmetov, intelektualcev! Pogosto z majhnimi otroki vred (likvidacije-morjenja). Zavladala je vsesplošna tiranija in posnemanje Sovjetske zveze. Svobode še zdaleč ni bilo. Sistematično se je kršilo človekove pravice, svobodo do političnega udejstvovanja (demokracija, strankarstvo), svobodo do umetniškega izražanja, svobodo do dela in podjetništva.
Tega ti kot vernik nočeš sprejeti. To ni bila nobena svoboda!!!!
Dolžnost svobodnega človeka je bila, da prispeva k zrušitvi takega sistema. Dolžnost!!! Ti, ki ničesar ne razumeš, tudi te dolžnosti nisi sposoben razumeti. Ti si stroj, ki so ga sprojektirali komunisti. Ti drugačnega, svobodnega sveta nisi sposoben DOJETI. Zate je edino in vse kar imaš – titovina!
Ti zločinov v 45-letnem mirnem obdobju sploh nisi sposoben dojeti. Nisi sposoben dojeti kako zatiralski režim smo imeli.
Sam sem k zrušitvi tega sistema prispeval skromen, drobcen delček atoma. Takih nas je bilo precej in ob pomoči vplivnih ljudi se je ta zločesti, nečloveški sistem zrušil sam vase. Po vsej Evropi.
Hvala Bogu!

PS
Ti si človek brez empatije, ti si pošast. Pošast, ki nikoli ne bo doumela, da je potrebno take tiranske, trinoške, totalitarne sisteme zrušiti. Tako nacizem, kot fašizem in komunizem.

Za zgled naj ti bo Sophie Scholl http://sl.wikipedia.org/wiki/Sophie_Scholl , ki je verjela v nacistični režim, potem pa je dojela njegovo zločinsko naravo in se je skupaj z bratom sistemu uprla. Seveda jo je režim ubil.
Kaj se nismo dolžni upirati totalitarnim in zločinskim režimom?
Bili so junaki, ki so se po vojni upirali titovemu režimu in ga skušali zrušiti. Vedeli so, kaj je njihova dolžnost. Tako, kakor je vedela Sophie in kakor je vedela Elza Premšak, ki so jo za pogumno dejanje obveščanja tujine o masakrih na desettisoče ljudi v Sloveniji, nacikomunisti ustrelili. Leta 1947.

V tebi ni niti malo človečnosti. Samo taka in tista, s katero so te nafilali komunisti. To pa je iztirjena, deviantna človečnost.

Seveda je zgornji odgovor namenjen osebku, ki se ponaša z nickom prababi.
Tudi tisti, ki je odgovoril takoj za postom z nickom prababi, si ga lahko prebere, ker še vedno ni dojel v kako zločinskem in zatiralskem režimu je živel.

Tudi pod nacisti se je v Nemčiji do vojne (in še dobršen del vojne) odlično živelo. Država je prosperirala, zaslužki so bili solidni. Pa vendar zaradi tega ne bomo hvalili nacistov in Hitlerja. Tako, kakor tita ne, ki se je po vojni šel prikrito in sofisticirano vojno s prebivalci Jugoslavije.

In kdor opleta s šolami, jih ima sam najmanj. Kako znate kazati svoje manjvrednostne komplekse!

Ti si mida labudova prispeval k zrušitvi jugo sistema.Tiho si bil kot rit,ker si se bal svoiih kameradov komunistov.
Med osamosvojitveno vojno nisi niti prismrdel tam kjer se je streljalo,zato nimaš pravice bluzit o neki demokraciji,ker je ti nisi naredil.

Jaz te pa vljudno prosim, da citiraš en sam ‘členov’ prispevek, kjer podpira krajo. Gotovo ti to ne bo težko.

Zločinci so belogardisti in nihče drug.In njihovi simpatizerji niso kaj prida.

Ne, to ni prav. Eksplicitno si napisal, da podpira krajo. Pokaži to, prosim.

Haha ti si res bolan.Pa kaj delaš še kaj drugega kot ,da visiš na tem forumu.Koliko te plačajo za siljenje ljudi v vašo stranko?
Hahahahahahha

Kmalu jih bo v Sloveniji na milijone, ki so se “borili” v osamosvojitveni vojni. Do potankosti posnemaš goljufije partizanov., ki se še danes množijo.

Kaj kdo dela, kje “visi”, tebe prav nič ne briga! 36 ur na dan visim na tem forumu. Pa te to NE SME prav nič brigati, ti primitivec!

Jaz te pa vljudno prosim, da citiraš en sam ‘členov’ prispevek, kjer podpira krajo. Gotovo ti to ne bo težko.[/quote]

Tako je zaplankan, da niti ne ve, kdo je tisti, “ki krade”. Mediji so ga dobro upasali, z zdravo pametjo in logičnim mišljenjem pa ne pride niti milimeter daleč.

A da nisi ti tud kake sveče pržigal naokrog ha?

Torej, kaj pomeni dejanje Sophie Scholl http://sl.wikipedia.org/wiki/Sophie_Scholl ???
Izdajo domovine?
Izdajo “ljubljenega vodje” Hitlerja?

In skušajmo njena dejanja prenesti v titovo Jugoslavijo.
Bi bila to izdaja domovine?
Bi bila to izdaja “največjega sina jugoslovanskih narodov”?

In tale citat iz Wikipedije: Štiri dni kasneje, 22. februarja, jo je Ljudsko sodišče v Münchnu /…/ zaradi »izdaje domovine, pomoči sovražniku, priprave na veleizdajo in spodkopavanja obrambe« obsodilo na smrt.

Ali tole ne zveni nekam zelo znano, po jugoslovansko, po titovo? Sta si režima enaka? Seveda! “Ljudska sodišča”, ki so v Sloveniji pognala v smrt na stotine ljudi. Tudi Elzo Premšakiz Celja leta 1947. Ker je tujino obvestila o nezaslišanem zločinu komunistov brž po vojni. Zato je tudi primer Elze Premšak v originalu opisan pod naslovom Sophie Scholl iz Celja.

Meni zanima, kolko vi sploh veste o komunizmu ali koliko sploh poznante komunizem ali ..

Ker tukaj ni bilo nikoli Sovjetske zveze..in ne Rusije, tako da najbz vi ne morte imeti dobenih osebnih iskusenj z sistemom v Rusiji in Sovjetski zvezi.(kjer je bil oz mogoce se vendi je komunizem , nevem jaz ker nisem bil nikoli tam..
tako da kako lahko govorite o necem iz cesa vi nimate osebnih izkusenj.?

Jugolavaija je bila izkljucena iz kominterne ze 1948 , ces da ni imela pravega komunizama (in je bila potem v neuvrscenih), prej je pa bila kraljevina..in sedaj je tukaj ze nevem kako dolgo v EU…
Se pa vas tolko pritozuje cez neki komunizem? kateri Komunizem?…Rusija in sovjetska zavza bi najb bila komunisticna..A vi ziviti v Rusiji sedaj..in se prituzujete cez tam da je tam slabi..
ce pa ne ziviti in ne poznate sistema v Rusiji ali Sovjetski zvezi..
Potem pa govorite o tem o Jugolsviji in o EU..ki pa baje nima komunizma…

Kljub temu, da nihče, ki sedaj živi (po vsem svetu), ni doživljal francoske revolucije, jo nekateri le poznamo. A tebi ne kapne, da informacije in vedenje o določeni zadevi dobivamo iz knjig? Nihče ni na svet prišel učen! Za pridobivanje znanja so šole in knjige. Si to sposoben razumeti?

Ja vi imate informacije o Francoski revoluciji iz knjig v Slovenscini..
kaj mislite da imajo v knjigah v Francoscini enake informacije o Francoski Revoluciji kot pa jih imate vi v slovescini?..

Oz mislite, da imajo informacije o francoski revoluciji enake tisti ki so jo osebno doziveli kot pa vi iz knjig in se to v ne-Francoskem jeziku?
Pa ok..Francoska revolucija ni sistem ampak so neke revoluciji..
Jaz osebno ne znam Francosko, in mislim da se je nekaj odvijalo v Francoskem jeziku, in tudi ne poznam osebno dobenega, ki bi znal Francosko, in tudi od mojih prednikov nisem dobil dobene informacije o francoski revoluciji, ker so moji predniki takrat ziveli v Avstriji..Tam pa ni bilo napoleona Napoleon se je celo ozenil z eno od Habsbuzank..(tako da jaz osebno ne vem zakaj se je sla Francoska revolucija sem pa slisal da naj bi bila neka takega kot neka Francoska revolucija ja)..pred vec kot 200 leta na oni strani Alp..kaj pa je to blo pa mi ni jasno prevec

Koliko ljudi gospa pa tukaj zna Rusko? in Rusko cirilico, da bi lahko bral knjige v Ruscini?
oz Zakone v Ruscnini, oz Medije v Ruscnini? ker Sovjetska zveza in Rusija in varsavski pakt so bili v Ruscini.

Jugoslvija ni bila del sovjetske zevze in ne del varsavskega pakta in ne del Kominterne, in v Jugoslaviji je bil Srbo-Hrvaski jezik..in mi pisemo seda samo v Kajkaskem dialektu Srbo-Hrvaskega jezika, ki so ga v caso Jugolsvije tukaj dali v sole kot pot besedo Slovenscina..

Tako da mi lahko razumemo in beremo Srbo-Hrvasko.—ne moremo pa Rusko..vsaj ne ce smo sli skoz izobrazevalni proces tukaj..jaz si bi sicer zele znati vec ruscine kot Srbo-Hrvascine ker je Ruscina bolj svetovno pomembni jezik inn ga zna veliko in veliko vec ljudi ..ampak tukaj smo imeli v solah samo neko varjanto Srbo-Hrvascine in Anglescino..

Samo mlatite prazno slamo tukaj,namesto,da bi kaj ustvarjali.Eni bi umrli od lakote in svoje nesposobnosti.če vas ne bi zakon ščitil in država pitala.

A tvoja slama je pa polna?

Kaj ti ješ,da si tako pameten.Šole nimaš,mlad nisi,pol mi ni jasno od kje vlečeš vso pamet sveta.

Resnično me zanima, zakaj je vsak tvoj post primitiven?
Kako si lahko tako primitiven, da veš o meni več, kot jaz sam?
A si ti potomec partizanov? Če si, mi je tvoja primitivnost malenkost bolj jasna.

New Report

Close