Najdi forum

Konc!

“Sreča je če imaš koga rad………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Vem, da si vse pikice prebrala….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

:))))))))))))))))))))))))))))))))) Tko bi te stisnla..ojoj pa se bojim da bi pokokale vse kosti..veš sm močna “BABA”
Aja
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::tkole,,ježek lep dan ti želim poln:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))****************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojoj, zdaj mi je pa zares zmanjkalo besed..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hi, Marici… Kako si kaj? Sem se ze spraseval, a te premetava orkan, ali si padla v ocean?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

*******************************+poljubčkov je še dovolj..heheheheh teh nikol ne zmanjka……………………ojej pikic pa tud ne…hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Enako lep dan .. Pa veliko dobre volje se naprej..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

aha, aha, aha, aha………
Teb tud….
Pa soncen vesel dan se naprej..
Pa pazi na kosilo, da se ne prismodi, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Enako..semže napisala krivec si a t!! heheheheh CMOOKK zdej pa grem,da me zajček ne napade kje! Ziher je kje v zasedi in čaka name..aha..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na kratko, LUMP !

lupčka. z.

Vprasujem zaradi besed, ki kazejo, da plavas nekje v oceanu… Se motim? Kaj sicer pomeni: ” Izgubljam energijo ……. ne morem več ……………”? Takih besed nisem vajen pri tebi.. Bemti, Marici ti si nujno potrebna enga postenga dopusta, tko da ves!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tako je, mili moj ježek, resnično mi zmanjkuje
energije za biti vesela. Muči me še neodločnost
glede diplomskega dela, muči me še neoddana
seminarska in dva metra nezlikanega perila ….
ko bo to za menoj, bom spet čisto ta prava Mariči,
ki rada kaj ušpiči ……. le teden dni bi že bil tisto,
kar bi me ponovno dvignilo in morda topla sladka
beseda, kot jih je deležen naš zajček …. heh, heh!

Hočem reči, ti si že naredil svojem, bogme, ko si
se spet pojavil tukaj, verjemi. Tako toplo dene človeku, ko te zasledi nekje tam vmes …..

Kljub vsemu pa še vedno z vso močjo bijem boj z orkani, ki se branijo ocenskih vplivov, heh!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muci, pa mi ga moreš res tolko pocmokati ? ***********

Marici, energijo je treba natankat! Za to so razlicni nacini in ti jih vse dobro poznas!

Neodlocnost glede diplomskega dela te bo sama minila, ko ti posveti taprava zarnica.., pusti zadevo malo pri mer, pa se bo resitev pokazala kot na dlani…

Za seminarsko je tud se gotovo cas, ker zdaj prav vsi prfoksi namakajo riti na morju..

Perilo tud se lahk pocaka, da te prime napad marljivosti.. Pol gre bol hiter… Ce bo gospod moz medtem kaksno majcko mal zguzvano oblekel, se bo vsaj lahko pohvalil, da ima doma pac zelo strastno zeno…

A vidis, kako je jezek jak in pameten v teoriji!!!

Ej bodi spet ta prava Mariči, ki rada kaj ušpiči !…….

Pa enga sterilnega cmoka za lepsi dan!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close