Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koncert Andrea Bocellija, dvorana Stožice

Koncert Andrea Bocellija, dvorana Stožice

Stanujem zraven stožic in še nisem bila in ne bom šla v stožice. Tam je za rajo najnižje vrste.

Sploh pa, očitno nisem s tega planeta, za tega pevca še nisem slišala.

Sej ti je jasno, da obisk koncerta ni enako kakor odhajanje v službo? Pa ja menda nisi tako butasta, da verjameš v to kar si napisala?

Običajno gredo ljudje vsaj v paru, če ne kar po trije ali štirje. Z lahkoto lahko vzamemo kar povprečje 2,5 osebe na en avto. Torej ne moreš klamfat pravljic, da gre na tak koncert vsak sam zase, s svojim avtom.

Ti si ista kot politiki ali pa mediji…prodajate buče za tiste, ki ne znajo razmišljat s svojo glavo.[/quote]

Gospa se je očitno peljala sama, uporabljala je edino. Tudi jaz, če bi šla, pa nisem, ker mi je bilo predrago, bi šla sama. In ne, nisem trdila, da gre vsak sam, samo v skrajnost sem šla, ker ste tudi vi šli v skrajnost. Kdo ve, koliko jih gre samih, koliko v paru, kolikor v troje in katero je to število parkirnih mest, ki bi zadovoljilo potrebe najbolj nezadovoljnih?

Sej ti je jasno, da smo tudi mi iz vujokebin (ki nas je precej več kot pa vas mestnih Ljubljanskih japijevskih srajc) financirali izgradnjo tega objekta, ki je hkrati Jankovićevo umetno povečanje penisa?

Zakaj si potem ti lastiš to dvorano in ponižuješ tiste iz vujokebin? Za koga se imaš? Ti jaz povem kaj si…ti si precej ubrisan, nerealen japi. Zdej pa hitro šal okoli vratu in teci na enga kuhanca, ker drugače ne boš v trendu z ostalimi pederčinami.[/quote]

Če uporabljaš besedo, ki je ne poznaš, jo vsaj prav prepisi.
Ti očitno res še iz vukojebine nisi. Vujokebina je tvoj dom, karkoli že to je, veš pa ti.

Samo težki primitivci, ki ne vidijo dlje od busta št. 22, si domišljajo, da je kakršnakoli razlika med vukojebino-Ljubljano in vukojebino-Polzelo.

ps. Andrea Bocelli je rojen tu:
https://en.wikipedia.org/wiki/Lajatico
1.353 prebivalcev.
toliko o vukojebinah.

Berem tele odgovore, pa sem šokirana nad primitivnostjo Ljubljančanov. Očitno jim je avtorica stopila na žulj, pa cvilijo. Hecno. Samo zato, ker nekdo skritizira “njihove” Stožice.

Andrea Bocelli je prerasel vukojebino z 1533 prebivalci, zmajčeki svoje majhnosti, oziroma inferironosti nikakor ne morejo sprejeti, oziroma dojeti.Pederčine vrijeme je za umeten precenjen kuhanček, da boste ispali šmensi, fensi, a nakon toga u krpe na spavanje.

Pa ova Ljubljana je u rangu donjeg Milanovca.Jeste brale, u pravu si. Samo su ulice malo šire.Ma to so sjebali ovi Avstrougari.Ma jebeš Avstrougare, Turci su zakon.

BOČELI je pa glh vidu ……. VIDU!!!

Oprosti, ampak z reveži, ki so bolj ubogi v glavi in se spotikajo na vejice v stavkih, s takimi revčki se res ne bom ukvarjal.

Adijo.

Tudi sam imam tak občutek. Vse to samo zato, ker je zadet njihov ponos. Niso niti toliko kritični, da bi si priznali kaj je dobro in kaj je slabo. Pri njih je kategorično vse odlično in najlepše.

V celi temi sem našel samo en konkreten, pošten, iskren odgovor, ki ga bi pričakoval od sočloveka.

Če hodite na koncerte v tujino, potem najbrž veste, da se tudi tam ne da parkirati tik pred vrati. Mi si vedno vzamemo čas vsaj 2 uri prej, da parkiramo in gremo počasi do prizorišča. Bili smo že na večih koncertih v Pragi, Budimpešti, Munchnu, Beogradu, Sarajevu, Dunaju…., tako da poznamo to sceno. Tudi ob koncertih v Križankah in v Cankarjevem domu ni preveč dobro parkirati čisto tam blizu, ker po končanem koncertu traja predolgo, da se izmotaš ven (v CD smo že čakali več kot uro in pol za izhod). Brez veze se sekirati zaradi tega. Akustika je v športnih dvoranah pač drugačna kot v koncertnih dvoranah, to je treba vzeti v zakup, čeprav tale koncert kar hvalijo, da je bil dobro ozvočen.

ste eni rukjeni.Valda da ne parkiraš v Stožicah,greš v bližnjo okolico.Strinjam se s tem,da je treba prej razmišljat kje boš parkiral.Tudi v večjih mestih,kjer imaš npr. kupljeno stanovanje v bloku,ne dobiš “svojega mesta” in ostaneš brez parkplaca.
Meni je bilo zanimivo videti toliko avtomobilov okoli Stožic,polepljenih z redarskimi obvestili.Ljubljana zna služit.To je pa res.
Koncert je bil pa lep. Eni si to radi pogledajo v živo,če imajo priliko seveda,drugi pa raje tudi ob priliki (ali brezu) posluša iz naslonjača. Isto velja za kino, gledališče,… Vsakemu svoje. Dejstvo je,da eni znajo pa samo vedno j a m r a t!

A še to se je dogajalo?? Da so redarji v soboto zvečer hiteli lepiti kazni za napačno parkirane avte v okolici Stožic?

hahahahahahahahahaha oooojojojoj kaka sramota za Ljubljano in njene prebivalce, ki izvolijo takega šerifa

smeh!!

Bedna je ta Ljubljana, vse se bazira na izplenu, ropu voznikov, oziroma davkoplačevalcev v sami osnovi.Ali se vam ne zdi ,da malo pretiravate z tem pohlepom, in represijo na vsakem koraku?Glede na to, kdo vodi Ljubljano, je popolnoma jasno, da je to vaš skrajni domet.Hoteli bi turizem, potrošnjo, primerno klientelo. Le kaj jim nudite? Popolnoma propadlo oazo nakičenega post socializma.Ljubljana je popolnoma nezanimiva, to je golo dejstvo, pa čeprav se nekateri trudijo dokazati nasprotno.

Če vemo, da so ljudje, ki so stožice gradili, zaradi tega umirali, delali samomore, potem nas ne sme čuditi prav nič.
Mafija zorangutan press.

Te je kdo kaj vprašal ?
Govora je bilo o parkiranju za koncerte in o vprašanju ene nesposobne babnce, ki namesto, da bi pogledala prej kam gre in kje naj parkira, uleti 5 minut pred koncertom in pričakuje rdečo preprogo in še vse drugo zraven.
Zate pa nasvet- izseli se, čimprej tem bolje. Bo država imela enega brezposelnega manj, pa en socialni tranfer manj, pa eno gnido manj!

Te je kdo kaj vprašal ?
Govora je bilo o parkiranju za koncerte in o vprašanju ene nesposobne babnce, ki namesto, da bi pogledala prej kam gre in kje naj parkira, uleti 5 minut pred koncertom in pričakuje rdečo preprogo in še vse drugo zraven.
Zate pa nasvet- izseli se, čimprej tem bolje. Bo država imela enega brezposelnega manj, pa en socialni tranfer manj, pa eno gnido manj![/quote]

Ti si vzorčen primerek topoumnega hlapca s popolnim manjkom razumevanja prebranega.

Kako jih boli, ko jim nastaviš ogledalo.Nisem brezposelen, imam zaposlitev, 28 let delovne dobe. Nikoli nisem koristil socialnih transferjev.Ljubljana je sramota nacije in civilizacije 21 stoletja.

A še to se je dogajalo?? Da so redarji v soboto zvečer hiteli lepiti kazni za napačno parkirane avte v okolici Stožic?

hahahahahahahahahaha oooojojojoj kaka sramota za Ljubljano in njene prebivalce, ki izvolijo takega šerifa

smeh!![/quote]

Res je,ziher jih je imelo najmanj 50 tiste nalepke,ko so se vrnili iz koncerta – iz različnih držav,ne le mest.

Sem iz Ljubljane. Sram me je. 1. ker živim v istem kraju, kot je dvorana Stožice. 2. ker je bil koncert v Stožicah. 3. ker organizatorji niso poskrbeli za brezplačno parkiranje v dvorani Stožice. Lahko zdaj dvignem glavo?


Žalostno.
1. da se počutiš, kot da si iz Ljubljane in ne iz Slovenije.
2. da ne občutiš Stožic kot žalitve za vse slovenske davkoplačevalce.
3. da namesto, da se norčuješ in se počutiš nekaj več, ne razmisliš o tem, da danes molzejo nekoga drugega, jutri bodo tebe.
Še kako drži tisti vic o Slovencih v peklu, ki drug drugega tlačijo v kotel z drekom.

Hej, ti, ženska iz uvodnega teksta me je nadrla kot Ljubljančanko, ne kot Slovenko. O Stožicah tukaj ne bi razpravljala, ker je bilo govora o organizaciji koncerta in ne o kriminalu, povezanem z izgradnjo objekta. Se ne počutim nič več kot drugi ljudje, le čisto mimo mi je vsesplošno zmerjanje Andree, da je sramota za Ljubljančane, ker je ona morala parkirat nekje drugje. Stožic pa sigurno ne bom konzumirala, ker ne obiskujem množičnih prireditev. Res je brez zveze, da vsak nezadovoljnež s konkretno situacijo pljuva vsepovprek po vseh prebivalcih. Nenazadnje pa mi dol visi, če se ženska ni znašla.

Alo Šabani zakaj sploh potrebujete Stožice?Nogometna reprezentanca bi lahko igrala v Mariboru. Ne bi bilo nobene škode. V vsakem primeru bolj nogometna atmosfera.Nk olimpija izpade v prvem pretkolu kvalifikacij za ligo prvakov, ali ligo uefa, v slovenski ligi čuješ škripanje čevljev, ali tenisic vsakega obiskovalca.Koncerti bi lahko bili na drugih lokacijah,poleti pridejo v poštev križanke. Saj v bistvu ni bilo nobene potrebe, Opankar in Mol sta oprala malo davkoplačevalskega denarja, tokrat brez znanja o tem, kako se vključi pralni stroj.

V letu 2048 je predvidena nadgradnja Stožic, razlog preboj nk Olimpije v 2 pretkolo lige prvakov.Davkoplačevalcem priporočamo zbiranje zamaškov.

28 tega meseca je v Ljubljani predviden simpozij, uradnega naziva slecimo jih do golega.Na listi predavateljev so ugledni akademiki Pistotnik Robert, Dušan Šešok, Katarina Kresal,Gregor Golobič, Opanak od južna Srbija alias šerif od Saraorci Zokan Orangutan, Vinko Moderni, Bratuškova kovačija. V mislih so imeli davkoplačevalce. V zadnjem momentu so udeležbo potrdili ugledni člani fidesa.Dopolnilna tema ali je slovenski davkoplačevalec izžet do konca, ali pa mogoče skriva rezerve? Naprošamo vse intelektualce širom Slovenije, posebno vejla za periferijo, da nas seznanijo z dejstvi.V slogi je moč, skupno do zloma javnih financ, oziroma najrevnejših.Obenem napovedujem temo naslednjega sestanka, Slovenija v rangu držav tretjega sveta.Po desetletjih neprekidnega truda je skoraj nemogoče, da nam ne bi uspelo.

New Report

Close