Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koncert rdeče zvezde ali kako je desnica nategnila levico

Koncert rdeče zvezde ali kako je desnica nategnila levico

No ja, rdeči niso niti kaj prida pametni :)))

Luka Mesec: “izvoz je trenutno največja ahilova peta gospodarstva”

Ne seri! Če ne bi bilo oživljanja naci-fašistoidnih idej, takih reakcij, koncertov sploh ne bi bilo. Bi že zdavnaj pozabili vse skupaj. Hvala vam.

Nazadnje je imela desnica svoj največji dogodek v Ljubljani, ki ga je vodil Leon Rupnik leta 1944 …

“Napočil je skrajni čas, da se vsi v resnici z narodom povezani elementi izobraženstva zberejo in tako skupaj s kmetom in delavcem naredijo konec izdajalskemu početju…Slovence lahko reši samo zmagovita Evropa. Evropo, Evropo pa more pripeljati k resnični zmagi samo Nemčija…”

Pozabil je pa omeniti nacistična …

Ne seri! Če ne bi bilo oživljanja naci-fašistoidnih idej, takih reakcij, koncertov sploh ne bi bilo. Bi že zdavnaj pozabili vse skupaj. Hvala vam.
[/quote]

Veš, da. Ta desni vsaki dan mahajo z nacističnimi zastavami na Kongresnem, Prešernovem …
Jaz nikoli nobenega ne vidim, vi jih pa kar naprej? Delirij?
Če kdo obuja totalitarizem ste to vi, petokolonaši fašistični.

AVE

Veš, da. Ta desni vsaki dan mahajo z nacističnimi zastavami na Kongresnem, Prešernovem …
Jaz nikoli nobenega ne vidim, vi jih pa kar naprej? Delirij?
Če kdo obuja totalitarizem ste to vi, petokolonaši fašistični.

Protifašistični-malo si pomešal. Verjetno nenamerno?
Evo, pričakujem novo ploho zmerljivk in natolcevanj, kar začni.

Veš, da. Ta desni vsaki dan mahajo z nacističnimi zastavami na Kongresnem, Prešernovem …
Jaz nikoli nobenega ne vidim, vi jih pa kar naprej? Delirij?
Če kdo obuja totalitarizem ste to vi, petokolonaši fašistični.
[/quote]

Njihovi kolegi samo pridejo z ustaškimi simboli na razna obeležja …

Že Churchil je rekel da bodo naslednji fašisti ANTIFAšisti. Vse štima.

Pohvala, Pikulet!
Dobro napisano, ne sicer vrhunsko, ampak čisto dovolj dobro, za splet še predobro.

In ja, skrajni čas je, da gre levica NA TEH VOLITVAH na čelu s palčkom na smetišče politične zgodovine.

To, kar so levi naredili t, (najmanj četrtino Slovencev ŽE spravili na kant[/b], kakšno četrtino pa še bodo, vkolikor bodo tako nadaljevali (krediti/dolg) je veleizdaja, za katero se absolutno ve, kakšna je kazen.

Odhod na smetišče je najmanjša in najblažja možna kazen…

Sem bila lani na njihovem koncertu v Ljubljani.
Fascinantni in glas dosega dušo.Paša za oči pa plesni del.

Sicer pa me čisto nič ne briga kaj bi menil kdo, če bi se udeležila koncerta rdeča zvezda, s tem se obremenjujejo sami politični zdraharji.

Lani denimo, so nastopali PZ Pinko Tomažič, žal mi ni uspelo na ta koncert, letos spet ne..
verjamem , da je bilo lepo, pa sama niti nimam pojma kdo so levi ali rdeči, in kdo tisti ta črni.
Pomemben mi je program, in no, če bi bil tam Matjaž Nemec 🙂 seveda.

Ext tebi pa krasna pesem, spasiba.

Ne seri! Če ne bi bilo oživljanja naci-fašistoidnih idej, takih reakcij, koncertov sploh ne bi bilo. Bi že zdavnaj pozabili vse skupaj. Hvala vam.
[/quote]

Kdo točno pa oživlja te ideje? V Sloveniji je ene 100 naciskinov, najstrašnejši skin pa nosi zelo tipično srbsko ime. :))))))

Tole teženje z rdećo zvezdo ima en sam namen – razdvojevati slovenski narod, desničarji pa so vedno zagrabili za vabo in planili kot bik na maline.

V zadnjem času jih je srečala pamet, pa ne trzajo več in tako te komunistićni poskusi izzvenijo.

Jaz upam, da se Dražgoše pa ta Rdeća zvezda nadaljujejo, saj uživam ob pogledu na ‘čebinarske Onode’, ki še vedno mislijo, da smo leta 1945 in stalno s plenicami v hlačah in izbuljenimi očmi pogledujejo levo in predvsem desno, če se kje za kakim vogalom ali grmovjem skriva kak ‘domobranec’. Pač si zaslužim brezplačno zabavo na njihov račun.

Največji smeh so pa ‘partizanske maškare’, praviloma neki 50-60 letniki z ogromnimi trebuhi (ženske pa take kot iz Republike Palma di coco), kot da so ravno oropali kakšnega ‘kulaka’, njihova oprema in oborožitev sta pa tako neavtentična, da se včasih bojim, da mi zmanjka zraka med salvmami smeha. JNA opasać, plašč, planika gozjarji iz leta 1995 in lovski flis iz dekatlona ter brzostrelka iz leta 1956 imajo tolko zveze s partizani kot rdeća zvezda z zdarvo pametjo.

Ok, saj tudi tisti ‘domobranci’ s Šentjošta pred leti niso bili 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} legit, ampak ok, vitki 30 letniki so delovlai dokaj avtentično, s tem, da je imel človek malce neprijeten občutek, da so večino kosov tistih uniform potegnili kar iz kakšne ‘dedkove skrinje’…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Sem bila lani na njihovem koncertu v Ljubljani.
Fascinantni in glas dosega dušo.Paša za oči pa plesni del.

Sicer pa me čisto nič ne briga kaj bi menil kdo, če bi se udeležila koncerta rdeča zvezda, s tem se obremenjujejo sami politični zdraharji.

Lani denimo, so nastopali PZ Pinko Tomažič, žal mi ni uspelo na ta koncert, letos spet ne..
verjamem , da je bilo lepo, pa sama niti nimam pojma kdo so levi ali rdeči, in kdo tisti ta črni.
Pomemben mi je program, in no, če bi bil tam Matjaž Nemec 🙂 seveda.

Ext tebi pa krasna pesem, spasiba.
[/quote]

Ja, saj je res krasna(ja)… :))))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ja, saj je res krasna(ja)… :))))))
[/quote]Seveda, v kar verjameš to vidiš????
Morda verjamem v kaj …drugače, kot vi!

še posebej za vas pa tole, ne pustite , da vam razne rdeče zvezde kratijo samo vaše prepričanje.
Stojte trdno za svojim mnenjem, niti naj vas moje, ne zamaje

Kar še, kar še … Zmerjajte, pljuvajte, žalite – kar vam je ljubo. Samo da bo dušca zadovoljna.
Ko bo najhujše mimo, pa poskusite doumeti bistvo te prireditve.

https://www.youtube.com/watch?v=MLo6FANY9Lc


Tukaj pa gredo mravljinci po vsem telesu
Moje spoštovanje …


Tukaj pa gredo mravljinci po vsem telesu
Moje spoštovanje …
[/quote]
Meh…
Nobene duše…

Ne vem ali si dojela ali ne, ampak poigral sem se z besedo ‘krasna’, krasnaja (kрасная) v ruščini namreč pomeni ‘rdeča’, za kar sem bil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da veš in da boš dojela.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Sem bila lani na njihovem koncertu v Ljubljani.
Fascinantni in glas dosega dušo.Paša za oči pa plesni del.

Sicer pa me čisto nič ne briga kaj bi menil kdo, če bi se udeležila koncerta rdeča zvezda, s tem se obremenjujejo sami politični zdraharji.

Lani denimo, so nastopali PZ Pinko Tomažič, žal mi ni uspelo na ta koncert, letos spet ne..
verjamem , da je bilo lepo, pa sama niti nimam pojma kdo so levi ali rdeči, in kdo tisti ta črni.
Pomemben mi je program, in no, če bi bil tam Matjaž Nemec 🙂 seveda.

Ext tebi pa krasna pesem, spasiba.
[/quote]

Mene motijo te proslave samo zato, ker ni nobene duše v njih. Razvodenele so, kot vse drugo… komerciala.
sicer pa пожалуйста


Tukaj pa gredo mravljinci po vsem telesu
Moje spoštovanje …
[/quote]spoštovanje z Vami… do avtorja, skladatelja, ter izvajalca MPZ Pinko Tomažič 🙂

Kar je pomembno vam…. ni meni niti približno. 🙂

Mene motijo te proslave samo zato, ker ni nobene duše v njih. Razvodenele so, kot vse drugo… komerciala.
sicer pa пожалуйста
[/quote] Odvisno, nisi v pravi družbi 😉
Sicer pa …prosim in z veseljem….

Ext zate in daj na glas…hahahhahahaaa
https://www.youtube.com/watch?v=MT14KjBx134

na 1:29 Janša v zadnji vrsti na sredini. Nisem vedel, da poje v partizanskih zborih.


Kar se mene tiče cel zahod ni vreden ene Marine Golčenko.
https://www.youtube.com/watch?v=dxQ2-KxKA5Q

:-))

New Report

Close