Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Končnica…

Končnica…

No tkole.. sem mel srečo, da sem gledal Končnico na TV SLO2.. in na koncu je pokazalo tisto “našo” sankaško progo na Soriški planini. Če si mate možnost ogledat ponovitev Končnice (kdaj je ne vem) si jo dejte, da boste vidli.. kako stvar izgleda. In če boste meli šanso priti pogledat… še toliko boljše :)))

Tonči, hvala za čestitko putem mujota in res… če znese priti…

Vsem skup želim en lep večer, fajn počijte, da bo jutr spet.. en kul dan :)))

Jani

OOO Jani naš!!!:)))

Ti tale proga te je pa čist zasužnjila…Prevzela…pa še in še…beti zdej ne vem ampak le glej da zmagaš.
To progo bo treba res videt!!:)))Kaj Jani tolk vztrajno poliva,zaliva,tepta in gara ter zmrzuje…:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

obsedla ga je :)))))) bela planjava !
čau , Jani 🙂

jep k droga..pa še bela je upsss:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hoče Jani spet sankat, sam da nau nasanku :)))
bele strmine so nepredvidljive kot vreme :))

hja muca… pač je to ena stvar, na katero sem ponosem 🙂 tko kot ti na vaše jezero :)))

Dobro jutro in lep dan 🙂

ne, Jani sploh noče sankat :))))) samo gledat, gledat :))))

Aja, ponovitev je danes ob 16.15, pripsevek je čist na koncu.. tam okol 17. :))))

Dobro jutro zajček 🙂

Ojla Jani lepo da si ponosen..ma est na jezero sploh nč nisem..res ne..moje srce je drugod…

Sej si lahko ponosen na progo..Tolk dela,zmrzovanja..vem jest to ni mačji kašelj..zato na enga LUbija**

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))) aha 🙂 vračam :)))

no ja…. da pa nisi čist n’č ponosna na jezero.. a nej ti verjamem :)))

New Report

Close