Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Končno …….

Končno …….

…….. sem po popoldanskem poskušanju in trudu
le prišla spet sem noter. Ne vem, kaj je bilo, da me
ni spustilo noter, ampak, bila sem prav besna. Najprej
se sama nekam zabubim, ko se odbubim in vas želim
pozdraviti, nak, me pa vrage not ni spustu!

Dobro, torej, dragi prijatelji – dober večer! Skušam pridi do našega zajčka, pa ne morem, skušam priti do … pa ne morem. Zajček, javi se!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Da ne bo baterija zastonj gorela, grem tudi sama
tja …..gor ……… na toplo, mi gospodar greje tudi
mojo polovičko. Se beremo jutri ! Previdno, zdaj
pa ugašam tudi baterijo, ne le PC.
Nočko in nič frienshipfibra, nič reisefibra!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hej, živjo !
Server ni delal, pa nismo mogli gor. Moj mail dobiš čez uro, dve! Saj veš, da se ti zajček vedno pojavi…..
cmoka,zajček

Zajček… a maš ti spet nočno? :))))) Dobro juuuuuuuutroooooooooooooo :)))) in mal manj dežja 🙂

Jani

hE, he, Jani.
Ma. a delaš al kaj ?
Lepo jutro tudi tebi.

cmoka, zajček

Zajče… ne ne delam… samo v službi sem 😉 Še enkrat lepo jutro!

Jani mal še … spi 😉

Ej, a bova kako rekla potem zvečer?

Hja…. če bom prišel.. bliz, ker, malo me skrbi tvoja popularnost, pa da ne bi jest kar tko pol .. čist zvisu :))))))))))))) Valda bova kakšno… rekla :))

Jani zelo rad govori :))))) preveč…. govori 🙂

Živjo, vidva! Ti, besni zajec, odejlala sem te s
kofetkom, zdaj sem pa tukaj obvisela. Ne sicer
za dolgo, imam bajto za zakurit, o isuse, spet
to! A veš no, ma ne morem drugače, pri nas
rečemo, da ko greš zakurit v peč ali v centralno,
da greš bajto zakurit, no! Je pa res smešno!!!
In potem imam nekaj malega (torej tri štuke, a ne) za pospravit, perilo je spet za likat, pa mislim, da bom to preljubo in prelepo delo prepustila še enemu dnevu!!
Danes sem spanje potegnila, ker sem ostale dni bolj jutranja! In ker imam okno spalnice obrnjeno tja v gmajnico, vama je najbrž jasno, kdo me je zbudil! Oja, in ni lepšega, kot bujenje ob taki budnici, čeprav mi petje enega kosa ostaja v glavi še sedaj, še vedno ga slišim, kajti pel je tako glasno, tako milo in močno, nekam preglasno, kot bi pel zadnjo svojo pesem. Otožnost me je ob tem petju zagrabila, prava otožnost. Mislila sem si, da ga morda nekaj preganja, morda pa le tako občutim, ker …. je danes bolj otožno vreme. Dežja sicer ni, a nebo kljub temu potiho in zatajevano joče in sivina njegove počutja se pranaša na nas, na zemljo, ki vpija to mokroto s tako močno žejo. Uf, žejo občutim tudi jaz, željo po enem dobrem štampeljnu jagermajstra, pol pa v gmajnico z našo kužiko.

Oki, “fanta”, če je še Brusik slučajno, ampak čisto slučajno dežuren, se nam obeta pestro dopoldne, da o ničemer drugem ne spregovorim!

Zajček, še nekaj te moram vprašati, a se bom poslužila druge poti!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nič se bat, nikakor ne bo zvisu :)))
ti bom jaz dala ” popularnost “, po kepi :))))))))))

Kdo pri nas sploh lahko izvisi, se sprašujem?
Drug drugega se držijo kot gmajnarski klopi,
pa se pulijo, ta je moj, jaz sem njegov, uni je
od unga, ta je od tega, Jani, zdaj pa tako: ker jaz nisem nikamor prpopana, pa ker mene nočejo, se limam nate kot čikgum, a prov, a! Zdej pa nauš zvisu ne ti, ne jest!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja, Brusko je zdejle doma in se pripravlja……sicer pa bom s fantom na vezi popoldan, da ga ja ne bosta kaj nadlegovale….
Aha, grem na drugo stran !

O, šit, odejlala piše, mislila sem pa “odmejlala”, heh,
viš, ko tako hitim, pol pa pol narobe nardim!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti me kar vprašaj, danes vse priznam, še tisto kar ni res!!!

Viš, Marička.. mene tud, kljub temu, da okno ni obrnjeno proti gmajni, zmeri.. vsako jutro zbudi… tič… pani to kos.. k bi pel zadnjo pesem in milostne žalostinke, o ne :))))

Jani že ve, kakšni tiči budijo Maričko :))))

hahahahahahahahahahahahahahahaha :))))))))))))))))

Jani se smeji… full naglas :))))) folk pa bulji :)))

Hmmmmmm, teli čikgumi delujejo močno poznano… sam.. pazi.. ne se preveč napopat, ker.. pri nas … pere žena :)))))))))))))))

Jani samo pegla… sam ne cunje :))))

Heh, Jani, heh, pri nas eni odletijo iz gnezda, prej
ko se zavedo, da obstajajo, heh, heh! Nič ti ne veš,
kakšni tički mene budijo, lahko si samo misliš, da
veš, a veš, pa ne veš, da veš, heh, je pa res, da
misli o ptičkih preženejo vse hude reči in če ti še “zapoje”, ja, potem se pa nasmeh sam prikrade tja, kjer bi moral vedno biti, anede!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kva peglaš, a peglaš divan, a? A peglaš peglarco, a?
A peglaš, kar po peglanju kliče, a?
Ma, sicer pa ni važn, važn je, da je vlažn, in pa, da ima
traktor, a veš to? Ja, pa važn je, da znaš peglat!!! Aja, no ja, pa da peglaš, jasno!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja, če je tako, pa ti prehitro spustiš…. tička od sebe, ne bo druge, kot da se še ti prej… postaviš po konci :)))))))

Jani ne ve nič, tudi če ga tepeš:))))

Jani, a veš, ko sem jaz pokonci, je pa stvar itak, itak
že urejena, brez muke. Itak! Tko, meni se pokonci ni
za spravit, če želim ptičji koncert! Ga slišim le u
horizontalnem položaju, itak! Heh, a ni dobra tale “ITAK”, a ne. Je včasih od najstnikov kar dobro pobrati nekaj, s čimer malo lažje kaj poveš!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Falot koštrunasti ! :)))))))))))))))))))))))))))))

Če je pa res :)))) prej, ko sem prebral ta post.. sme se tolk na glas zakrohotal.. pa ravno v tistem trenutku je blo ene 5 folka… 10 m stran :)))))))))

Ja, koštrunci, smo…. koštrunci :)))))

Ha, ha, ja včasih je res tako. Ko grem ven ali v trgovino, pa se spomnim kaksnega hecnega posta, se kar rezim, res, le kaj si mislijo ne vem….ampak meni je lepo….

.. takrat si ljudje mislijo … ej .. kolk ma pa tale zajček fletn živlene .. kar samo od sebe se mu smeji … blagor tistim, ki so v njeni bližini :)))))))))))))))

tako si mislijo 😉

B.

New Report

Close