Naslovnica Forum Politični čvek Končno bomo imeli nromalno državno proslavo brez rdečkarjev

Končno bomo imeli nromalno državno proslavo brez rdečkarjev

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 20.07.2021. ob 19:28

PRABABI, 20.07.2021. ob 19:13

Martin Krpan z Vrha pri Sveti Trojici, 20.07.2021. ob 11:48

hhm, 20.07.2021. ob 11:46

PRABABI, 19.07.2021. ob 22:36

Martin Krpan z Vrha pri Sveti Trojici, 16.07.2021. ob 23:39

PRABABI, 16.07.2021. ob 23:27

hhm, tudi to si že napisal, vem. Niso imeli tajnice, da bi vodila evidenco.

Verjemi, da bi bila oba starša razočarana na vse kar se dogaja danes!

Spat pejt! lahko noč!

no ja, pa si dočakal, tokrat se se pa JAZ nehote zlagal.

bilo je ob petintrideseti obletnici.

da niso imeli tajnice nisem vedel, jih je bilo pa kar nekaj v tisti organizaciji, ki letos ni bila vabljena, kar nekaj, par let tudi moj oče …

lahko noč!

Hahaha,

Sedaj pa `Martinček´ odgovarja in dopolnjuje.  Izpod Svete Trojice. Izpod katere Svete Trojice pa si? Svetih trojic je več, da malo pogledam v zgodovino, kaj so tam okrog počeli.

A to, zakaj jih niso povabili  pa ne veš!? Kaj pa če so se bali, da bi se od prisotnih okupatorjev in izdajalcev nalezli Korone – 19? Ugibam! Možno da!? Nehote zlagal, praviš. 🙂

nikoli jih ni bilo treba vabit, so bili nekako dobrih sedemdeset let vedno v prvih vrstah. razen med vojno.

takrat so bili pa partizani, v glavnem tisti, ki so še par dni gnoj kidali iz štale …

par dni preden so šli branit domovino.

Vem, vem, da je bilo na Dolenjskem, vse nekaj drugače. 🙂

hhm, povej, zakaj si enkrat hhm , drugič pa Mrtin, zakaj spreminjaš ime? Moraš dodati še nick  `mik´ , s tem si najprej pisal!

Napiši:

1. Kdo so tisti, ko jih ni bilo treba nič vabit, …

2. Kdo so bili tisti, ko so še kidali gnoj preden so šli branit domovino.

Se prvih, pod 1. bojiš?

Oče je pod 2.  …  Ni taktiziral!  …   Je gnojne vile vrgel v kot in šel branit domovino. … Takih je bilo veliko.  Niso bili vsi rdeči. Podpiram vse, ko so se uprli okupatorju. Ne glede na barvo. Med njimi sta bila tudi tvoja starša. Tvoji mami ni bilo lahko, malo pomisli na njene težave. Pa še žrli so jo, si napisal, kdo jo je žrl, to pa nisi napisal. Sem pa ne dolgo nazaj brala, ko si pisal, kako je bilo z očetovim mlajšim bratom, ko so ga “tabeli” ponoči odvedli od staršev.  … Nisi opisal zgodbo meni, ampak eni drugi. Sem si pa zapomnila, ko sem brala tvoje pisanje. Vem kaj so bili “tabeli” zmožni. Pa še to: Nisem rdeča, kot mi pripisuješ, tudi udbovc nisem bila, nisem imela privilegij, vse to si mi pripisoval. 🙂  Eno teslo nekaj zblebeta, drugi pa ponavljate.

No, le napiši kdo so pod št. in kdo pod št. 2. , če sem prav ugotovila? Lepo na zdravje pazi, da boš mojo starost dočakal.

pod 1. -ne bojim se jih več, so bili pa včasih kar zateženi

pod 2. -moj oče že, pa še veliko drugih, vedeli so, da izbire ni veliko – internacija, k partizanom ali pa k izdajalcem. mislim da je izbral prav, je pa res, da je bil po vojni razočaran, ko je videl, da so se morali mladi udinjati bivšim okupatorjem, ker jim smetana, ki si je prilastila vse zasluge, ne pusti dihati in kakšne svinjarija so počeli.

hhm,

na tale citat zgoraj, mi nisi točno vse odgovoril, zato te še enkrat sprašujem.

Sem ti že včeraj nekaj pisala, pa ne v tej temi. V  temi, “Novi predsednik, sem pisala. …

Pisanje, čaka odobritev, zakaj? Bom do jutri počakala. Nato pa vprašala, če ne bo prišlo iz odobritve.

Še tole sem napisala, ker si navajal, da sem “PRIVILEGIRANEC”.  🙂

Pa lep dan ti želim.

PRABABI, 19.08.2021. ob 11:25

hhm,

na tale citat zgoraj, mi nisi točno vse odgovoril, zato te še enkrat sprašujem.

Sem ti že včeraj nekaj pisala, pa ne v tej temi. V  temi, “Novi predsednik, sem pisala. …

Pisanje, čaka odobritev, zakaj? Bom do jutri počakala. Nato pa vprašala, če ne bo prišlo iz odobritve.

Še tole sem napisala, ker si navajal, da sem “PRIVILEGIRANEC”.  🙂

Pa lep dan ti želim.

hvala, bil je lep dan in upam, da jih bo še kar nekaj:-)))

lep dan tudi tebi in naj gre resnica mimo tebe, če te to tako zelo osrečuje …

hhm,

tegale Martina v citatu, pa malo obrazloži. Nisi ga dovolj, 🙂

Ali se bo Mrtinček prikazal?

Martinčka ni! 🙂

Mogoče bo sedaj? Včasih se prikaže, včasih ne!

Ni ga, skril se je, na tretji strani je ostal, žal 🙂

hhm,

na tale citat, še nisi odgovoril, kot je potrebno. Površnost je grda navada.

Čakam odgovor, še v dveh temah, le potrudi se. Sem ti pustila dovolj časa. videla tudi, da so te mrcvarili, da zgodovine ne poznaš, Prav imajo! Ne poznaš, pa bi moral, če o zgodovini čvekaš.

hhm napisal: 20.07.2021 ob 19:28

Še enkrat, …

Takole se dogaja,  …   citat je izpadel, :-),  …  se bo sedaj pokazal ???

PRABABI, 08.09.2021. ob 23:10

hhm napisal: 20.07.2021 ob 19:28

Še enkrat, …

Takole se dogaja,  …   citat je izpadel, :-),  …  se bo sedaj pokazal ???

hahaha

kaj se bo sedaj prikazalo 🙂 ?

hhm,

tole, je pa fajn prilepljen 🙂 ,  BOM MALO PORUKALA, ČE SE BO premaknil??

PRABABI, 10.09.2021. ob 15:45

hhm,

tole, je pa fajn prilepljen 🙂 ,  BOM MALO PORUKALA, ČE SE BO premaknil??

PRABABI, 10.09.2021. ob 15:51

hhm,

Ciriranje ne deluje. Na tem SVET, JE VSE FRDIRBAN! 🙂

hhm, napisal: 20.07.2021 ob 19:28

“Pod 1. -ne bojim se jih več, so bili pa včasih zelo zateženi.

Pod 2. -moj oče pa še veliko drugih, vedeli so, da izbire ni veliko – internacija, k partizanom ali pa k izdajalcem… mislim, da je izbral prav, je pa res, da je bil po vojni razočaran, ko je videl, ko so se morali mladi udinjati, bivšim okupatorjem, ker jim smetana, ki si je prilastila vse zasluge, ne pusti dihati in kakšne svinjarije so počeli.”

_ kdo so bili bivši okupatorji po vojni?

— kdo je bila tista smetana, ko si je prilastila vse zasluge?

— ne pusti dihati?

— kdo je delal – in kakšne svinjarije so počeli, kdo jih je in kdaj??

Tole je preveč nerazumljivo napisano in prosim, Obrazloži! Veliko sva pisala in nič razčistila. …

Tale petek je bil res slab začetek. Slab čas, kup zmote se je nabralo, pa še telefonski klici v mes. 🙂 Pa še citiranje me je zafrknilo.

Stara PRABABI sem,  vsega vajena. Ja tudi smejala sem se med tem. 🙂  🙂

Pa še nikoli ne veš, če je zanka nastavljena. 🙂

Pa lep vikend ti želim!

PRABABI, 10.09.2021. ob 17:19

hhm,

Ciriranje ne deluje. Na tem SVET, JE VSE FRDIRBAN! 🙂

hhm, napisal: 20.07.2021 ob 19:28

“Pod 1. -ne bojim se jih več, so bili pa včasih zelo zateženi.

Pod 2. -moj oče pa še veliko drugih, vedeli so, da izbire ni veliko – internacija, k partizanom ali pa k izdajalcem… mislim, da je izbral prav, je pa res, da je bil po vojni razočaran, ko je videl, ko so se morali mladi udinjati, bivšim okupatorjem, ker jim smetana, ki si je prilastila vse zasluge, ne pusti dihati in kakšne svinjarije so počeli.”

_ kdo so bili bivši okupatorji po vojni?

— kdo je bila tista smetana, ko si je prilastila vse zasluge?

— ne pusti dihati?

— kdo je delal – in kakšne svinjarije so počeli, kdo jih je in kdaj??

Tole je preveč nerazumljivo napisano in prosim, Obrazloži! Veliko sva pisala in nič razčistila. …

Tale petek je bil res slab začetek. Slab čas, kup zmote se je nabralo, pa še telefonski klici v mes. 🙂 Pa še citiranje me je zafrknilo.

Stara PRABABI sem,  vsega vajena. Ja tudi smejala sem se med tem. 🙂  🙂

Pa še nikoli ne veš, če je zanka nastavljena. 🙂

Pa lep vikend ti želim!

beri še kaj drugega kot nedeljca:-)))

Zanimivo da Levica in tovariši ne marajo Madžarske (in Avstrije) in nekaterim desno sredinskim politikom očitajo članstvo v SKPJ, ampak nikoli pa ne povedo ali pa se ne spomnijo, verjetno nekateri vključno z njihovim neizkušenim predsednikom stranke tega sploh ne vedo, da njihov vzornik maršal Tito, se je pa kot vojak boril na strani Avstro-Ogrske in ne na strani SHS…  Ko drugim strankam očitajo dvoličnost bi lahko pogledali še sebe… Pa nimam nič proti socialnosti ampak včasih so nekatere  njihove predlagane stvari nerazumne.

hhm, 10.09.2021. ob 19:10

beri še kaj drugega kot nedeljca:-)))

hhm,

že en mesec čakam odgovor, pa ga še ni. …

PRABABI, 11.10.2021. ob 18:05

hhm,

že en mesec čakam odgovor, pa ga še ni. …

ti kar čakaj.

če ga še stokrat napišem, ne boš razumel:-)))

hhm, 11.10.2021. ob 18:34

ti kar čakaj.

če ga še stokrat napišem, ne boš razumel:-)))

hhm,

na moje pisanje z dne,  10.09.2021 ob 17:19, si napisal:

10.09.2021 0b 19;10, … “beri še kaj drugega kot nedeljca “11.10.2021 ob 18:34, …  “ti kar čakaj.  če ga še stokrat napišem, ne boš razumel”

hahaha, “ne boš razumel, … ne boš razumel, … ne boš razumel ”

hhm, že pred leti sem ugotovila, da te ovijajo neki neprijetni hlapi oblaki, da nisi zmožen odgovoriti in pojasniti, na tvoje zmešano pisanje.

S kom se pa ti prerekaš, v katerem bufetu sediš in kozarec držiš. Meni priporočaš:

“napisal si: .. spij en kozarec manj, .. drugič, daj raje kak liter manj”.

Nisva pa še končala! Na vsa tvoja bluzenja, pa itak ne bom nikoli dobila odgovora.

Nisem jaz dec, niti pijanec! Pojdi k tistemu in mu povej! Kdo je tisti povojni priviligiranec s katerim mene primerjaš??? To jaz nisem,

Z imenom PRABABI sem se pojavila in ves čas, samo s tem imenom pišem!

Pisal si tudi, da imam tukaj na MON-u privilegij, kaj vse si spomni tisto tvoje podstrešje, ne moreš verjet.

Vprašaj UREDNIŠTVO MONA, kdo plačuje članarino MON-u. Lahko ti odgovorijo, da ženska, več podatkov o meni, ti pa ne smejo dati!

PRABABI, 17.10.2021. ob 22:19

hhm,

na moje pisanje z dne,  10.09.2021 ob 17:19, si napisal:

10.09.2021 0b 19;10, … “beri še kaj drugega kot nedeljca “11.10.2021 ob 18:34, …  “ti kar čakaj.  če ga še stokrat napišem, ne boš razumel”

hahaha, “ne boš razumel, … ne boš razumel, … ne boš razumel ”

hhm, že pred leti sem ugotovila, da te ovijajo neki neprijetni hlapi oblaki, da nisi zmožen odgovoriti in pojasniti, na tvoje zmešano pisanje.

S kom se pa ti prerekaš, v katerem bufetu sediš in kozarec držiš. Meni priporočaš:

“napisal si: .. spij en kozarec manj, .. drugič, daj raje kak liter manj”.

Nisva pa še končala! Na vsa tvoja bluzenja, pa itak ne bom nikoli dobila odgovora.

Nisem jaz dec, niti pijanec! Pojdi k tistemu in mu povej! Kdo je tisti povojni priviligiranec s katerim mene primerjaš??? To jaz nisem,

Z imenom PRABABI sem se pojavila in ves čas, samo s tem imenom pišem!

Pisal si tudi, da imam tukaj na MON-u privilegij, kaj vse si spomni tisto tvoje podstrešje, ne moreš verjet.

Vprašaj UREDNIŠTVO MONA, kdo plačuje članarino MON-u. Lahko ti odgovorijo, da ženska, več podatkov o meni, ti pa ne smejo dati!

seveda si pijan dec, trezna dama ne bi pisala takih bedarij.

hhm, 18.10.2021. ob 07:27

seveda si pijan dec, trezna dama ne bi pisala takih bedarij.

hhm,

a tako, ……. hahahahaha,  sem tole tvojo ugotovitev videle že pred kosilom,  pa ni bo časa za odgovor. pol pa še kup dela. Sedaj je pa itak

PRABABI, 18.10.2021. ob 18:38

hhm,

a tako, ……. hahahahaha,  sem tole tvojo ugotovitev videle že pred kosilom,  pa ni bo časa za odgovor. pol pa še kup dela. Sedaj je pa itak

DNEVNIK, bo pa še kaj drugega. ….

če gledaš dnevnik na SD POP TV-ju ti priporočam, da ga raje glej ob šestih zjutraj, ko še nimaš toliko alkohola v krvi.

ga boš čisto drugače razumel.

hhm, 19.10.2021. ob 18:00

če gledaš dnevnik na SD POP TV-ju ti priporočam, da ga raje glej ob šestih zjutraj, ko še nimaš toliko alkohola v krvi.

ga boš čisto drugače razumel.

– bo citat kaj pokazal??

hhm, dober večer!

A tako, ob šestih zjutraj, ne, ne bo šlo, ti pa kar glej! …. Jaz ne gledam POP TV-ja. Še RTV SLO včasih zamudim, se pa potrudim za Dnevnik ob 19h in Odmeve ob 22h.

Kako pol, si že vprašal UREDNIŠTVO MON-a kdo plačuje članarino!????? ,,,  pijan dec ali trezna dama.  hahaha.

To zadevo razčisti, takrat ko še nimaš alkohola v krvi.

Kdaj si pa to sprobal!????  No, to moraš povedat tistemu dedcu. 

Jaz nimam s tvojim težavam nič. Veš res si postal revež. Sem brala ne dolgo nazaj, pisarijo iz 2007, ko si pisal še z nikcem “mik”. Od takrat si se zelo zelo spremenil.

hahaha, poboljšaj se, še jezna ne morem biti, na tvoje pisanje. 🙂

Dnevnik se bliža, grem poslušat poročila, kaj so danes modrovali SLO voditelji in poslanci. Ljudje moramo biti seznanjeni tudi s tem.

Lahko noč.

PRABABI, 19.10.2021. ob 18:47

– bo citat kaj pokazal??

hhm, dober večer!

A tako, ob šestih zjutraj, ne, ne bo šlo, ti pa kar glej! …. Jaz ne gledam POP TV-ja. Še RTV SLO včasih zamudim, se pa potrudim za Dnevnik ob 19h in Odmeve ob 22h.

Kako pol, si že vprašal UREDNIŠTVO MON-a kdo plačuje članarino!????? ,,,  pijan dec ali trezna dama.  hahaha.

To zadevo razčisti, takrat ko še nimaš alkohola v krvi.

Kdaj si pa to sprobal!????  No, to moraš povedat tistemu dedcu. 

Jaz nimam s tvojim težavam nič. Veš res si postal revež. Sem brala ne dolgo nazaj, pisarijo iz 2007, ko si pisal še z nikcem “mik”. Od takrat si se zelo zelo spremenil.

hahaha, poboljšaj se, še jezna ne morem biti, na tvoje pisanje. 🙂

Dnevnik se bliža, grem poslušat poročila, kaj so danes modrovali SLO voditelji in poslanci. Ljudje moramo biti seznanjeni tudi s tem.

Lahko noč.

kaj boš jezen, dedci si oproščamo med sabo, če ne gre, pa še en kozarček na dobro podlago🤗

hhm, 19.10.2021. ob 19:27

kaj boš jezen, dedci si oproščamo med sabo, če ne gre, pa še en kozarček na dobro podlago🤗

hahaha, …

Kaj pa, … si na UREDNIŠTVO MONA-a kaj vprašal, kdo  je ta DEC, ko se z njim prerekaš???

No, no, le daj, imaš tremo?

MOGOČE, ? ti bo kar samo odgovorilo, da tega DEDCA tukaj ni! 🙂

Da tukaj piše ena stara PRABABI. MATILDA me ne mara, KORONI SE PA SPRETNO IZOGIBAM. 🙂 Koliko dolgo bo še pobirala tastare??  Grabi, po mladini.

PRABABI, 19.10.2021. ob 21:09

hahaha, …

Kaj pa, … si na UREDNIŠTVO MONA-a kaj vprašal, kdo  je ta DEC, ko se z njim prerekaš???

No, no, le daj, imaš tremo?

MOGOČE, ? ti bo kar samo odgovorilo, da tega DEDCA tukaj ni! 🙂

Da tukaj piše ena stara PRABABI. MATILDA me ne mara, KORONI SE PA SPRETNO IZOGIBAM. 🙂 Koliko dolgo bo še pobirala tastare??  Grabi, po mladini.

hhm-mik,

19. 10. 2021 ob- 19:27 napisal:

kaj boš jezen, dedci si oproščamo med sabo, če ne gre, pa še en kozarček na dobro podlago”

Vem, vem, da imaš dobro podlago. To sem ugotovila že pred več leti.

Odgovora, pa nisi napisal! Se ne upaš vprašat UREDNIŠTVO na MON, kdo plačuje članarino, DEC ali BABA ! ??? 

Veš, hhm&mik, jaz sem si kar nekaj tvojih neumnosti zapisala. Sedaj, ko CITIRANJE, včasih ne deluje mi pa prav pride. 🙂 

Pa tudi nekatere TEME, so poniknile.

New Report

Close