Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Končno bomo imeli nromalno državno proslavo brez rdečkarjev

Končno bomo imeli nromalno državno proslavo brez rdečkarjev

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 24.10.2021 ob 19:21

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 19.10.2021 ob 21:09

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 19.10.2021 ob 19:27

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 19.10.2021 ob 18:47

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 19.10.2021 ob 18:00

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 18.10.2021 ob 18:38

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 18.10.2021 ob 07:27

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 17.10.2021 ob 22:19

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 11.10.2021 ob 18:34

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 11.10.2021 ob 18:05

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 10.09.2021 ob 19:10

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 10.09.2021 ob 17:19

hhm,

Ciriranje ne deluje. Na tem SVET, JE VSE FRDIRBAN! 🙂

hhm, napisal: 20.07.2021 ob 19:28

“Pod 1. -ne bojim se jih več, so bili pa včasih zelo zateženi.

Pod 2. -moj oče pa še veliko drugih, vedeli so, da izbire ni veliko – internacija, k partizanom ali pa k izdajalcem… mislim, da je izbral prav, je pa res, da je bil po vojni razočaran, ko je videl, ko so se morali mladi udinjati, bivšim okupatorjem, ker jim smetana, ki si je prilastila vse zasluge, ne pusti dihati in kakšne svinjarije so počeli.”

_ kdo so bili bivši okupatorji po vojni?

— kdo je bila tista smetana, ko si je prilastila vse zasluge?

— ne pusti dihati?

— kdo je delal – in kakšne svinjarije so počeli, kdo jih je in kdaj??

Tole je preveč nerazumljivo napisano in prosim, Obrazloži! Veliko sva pisala in nič razčistila. …

Tale petek je bil res slab začetek. Slab čas, kup zmote se je nabralo, pa še telefonski klici v mes. 🙂 Pa še citiranje me je zafrknilo.

Stara PRABABI sem,  vsega vajena. Ja tudi smejala sem se med tem. 🙂  🙂

Pa še nikoli ne veš, če je zanka nastavljena. 🙂

Pa lep vikend ti želim!

 

 

 

beri še kaj drugega kot nedeljca:-)))

hhm,

že en mesec čakam odgovor, pa ga še ni. …

ti kar čakaj.

 

 

če ga še stokrat napišem, ne boš razumel:-)))

hhm,

na moje pisanje z dne,  10.09.2021 ob 17:19, si napisal:

10.09.2021 0b 19;10, … “beri še kaj drugega kot nedeljca “11.10.2021 ob 18:34, …  “ti kar čakaj.  če ga še stokrat napišem, ne boš razumel”

**************************

hahaha, “ne boš razumel, … ne boš razumel, … ne boš razumel ”

hhm, že pred leti sem ugotovila, da te ovijajo neki neprijetni hlapi oblaki, da nisi zmožen odgovoriti in pojasniti, na tvoje zmešano pisanje.

S kom se pa ti prerekaš, v katerem bufetu sediš in kozarec držiš. Meni priporočaš:

“napisal si: .. spij en kozarec manj, .. drugič, daj raje kak liter manj”.

Nisva pa še končala! Na vsa tvoja bluzenja, pa itak ne bom nikoli dobila odgovora.

Nisem jaz dec, niti pijanec! Pojdi k tistemu in mu povej! Kdo je tisti povojni priviligiranec s katerim mene primerjaš??? To jaz nisem,

Z imenom PRABABI sem se pojavila in ves čas, samo s tem imenom pišem!

Pisal si tudi, da imam tukaj na MON-u privilegij, kaj vse si spomni tisto tvoje podstrešje, ne moreš verjet.

Vprašaj UREDNIŠTVO MONA, kdo plačuje članarino MON-u. Lahko ti odgovorijo, da ženska, več podatkov o meni, ti pa ne smejo dati!

 

 

seveda si pijan dec, trezna dama ne bi pisala takih bedarij.

hhm,

a tako, ……. hahahahaha,  sem tole tvojo ugotovitev videle že pred kosilom,  pa ni bo časa za odgovor. pol pa še kup dela. Sedaj je pa itak

če gledaš dnevnik na SD POP TV-ju ti priporočam, da ga raje glej ob šestih zjutraj, ko še nimaš toliko alkohola v krvi.

ga boš čisto drugače razumel.

– bo citat kaj pokazal??

hhm, dober večer!

A tako, ob šestih zjutraj, ne, ne bo šlo, ti pa kar glej! …. Jaz ne gledam POP TV-ja. Še RTV SLO včasih zamudim, se pa potrudim za Dnevnik ob 19h in Odmeve ob 22h.

Kako pol, si že vprašal UREDNIŠTVO MON-a kdo plačuje članarino!????? ,,,  pijan dec ali trezna dama.  hahaha.

To zadevo razčisti, takrat ko še nimaš alkohola v krvi.

Kdaj si pa to sprobal!????  No, to moraš povedat tistemu dedcu. 

Jaz nimam s tvojim težavam nič. Veš res si postal revež. Sem brala ne dolgo nazaj, pisarijo iz 2007, ko si pisal še z nikcem “mik”. Od takrat si se zelo zelo spremenil.

hahaha, poboljšaj se, še jezna ne morem biti, na tvoje pisanje. 🙂

Dnevnik se bliža, grem poslušat poročila, kaj so danes modrovali SLO voditelji in poslanci. Ljudje moramo biti seznanjeni tudi s tem.

Lahko noč.

kaj boš jezen, dedci si oproščamo med sabo, če ne gre, pa še en kozarček na dobro podlago🤗

hahaha, …

Kaj pa, … si na UREDNIŠTVO MONA-a kaj vprašal, kdo  je ta DEC, ko se z njim prerekaš???

No, no, le daj, imaš tremo?

MOGOČE, ? ti bo kar samo odgovorilo, da tega DEDCA tukaj ni! 🙂

Da tukaj piše ena stara PRABABI. MATILDA me ne mara, KORONI SE PA SPRETNO IZOGIBAM. 🙂 Koliko dolgo bo še pobirala tastare??  Grabi, po mladini.

hhm-mik,

 19. 10. 2021 ob- 19:27 napisal:

kaj boš jezen, dedci si oproščamo med sabo, če ne gre, pa še en kozarček na dobro podlago”

Vem, vem, da imaš dobro podlago. To sem ugotovila že pred več leti.

Odgovora, pa nisi napisal! Se ne upaš vprašat UREDNIŠTVO na MON, kdo plačuje članarino, DEC ali BABA ! ??? 

Veš, hhm&mik, jaz sem si kar nekaj tvojih neumnosti zapisala. Sedaj, ko CITIRANJE, včasih ne deluje mi pa prav pride. 🙂 

Pa tudi nekatere TEME, so poniknile.

da se ti le ljubi tako trudit!

hhm 14. 07. 2021 ob 17:59 napisal:

človek ne more verjet, koliko LAŽI si sposoben natrosit, se vidi, da si iz tardeče šole!”

“ko boš dal linke v katerem JAZ podpiram “tiste, ko so podpirali okupatorje” in preklical nesramno laž: “Tiste podpiraš, ko so po roru spuščali metke na borce, partizane”, … se bova še kaj pogovarjala.”

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

hhm, 28. aprila 2020 0b 15:05 napisal:

jaz sem njegov privrženec in me zato prav nič ni sram, ne volim ga pa ne od leta 2008. Ko sem do končno spoznal, da so levičarjem omogočena in dovoljena prav vsa sredstva za rušenje poštenih ljudi. :-(“

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Pa še veliko neumnosti si napisal!

Datume imaš in poišči v kateri temi si to napisal.

Ne piši, da LAŽEM !  Jaz, nisem iz poštene  “tabele” šole!

Lahko noč!

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 24.10.2021 ob 20:22

hhm 14. 07. 2021 ob 17:59 napisal:

človek ne more verjet, koliko LAŽI si sposoben natrosit, se vidi, da si iz tardeče šole!”

“ko boš dal linke v katerem JAZ podpiram “tiste, ko so podpirali okupatorje” in preklical nesramno laž: “Tiste podpiraš, ko so po roru spuščali metke na borce, partizane”, … se bova še kaj pogovarjala.”

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

hhm, 28. aprila 2020 0b 15:05 napisal:

jaz sem njegov privrženec in me zato prav nič ni sram, ne volim ga pa ne od leta 2008. Ko sem do končno spoznal, da so levičarjem omogočena in dovoljena prav vsa sredstva za rušenje poštenih ljudi. :-(“

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Pa še veliko neumnosti si napisal!

Datume imaš in poišči v kateri temi si to napisal.

Ne piši, da LAŽEM !  Jaz, nisem iz poštene  “tabele” šole!

Lahko noč!

 

piši zjutraj, ko imaš nižjo dozo opojnih substanc:-)))

hhm, 24.10.2021 ob 20:11 zapisal:

da se ti le ljubi tako trudit”

++++++++++++++++++++++++

Raje odgovori na tvoje čvekanje!

hhm, ja, se mi da trudit, ampak šele zvečer.

Ali na UREDNIŠTVO MONA-a, se pa ne upaš vprašat, sem BABA ali DEC!?

Imaš klopotce, zato se ne upaš!?

hhm, 25.l0.2020 ob 11:14 zapisal:

piši zjutraj, ko imaš nižjo dozo opojnih substanc:-)))”

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ali po sebi sodiš!? 🙂 Sem ti že napisala, da se nekam čudno obnašaš.

Ali si sploh prebral, zgoraj navedene tvoje neumnosti!???

Jaz, že dolgo vem čigav privrženec si! Tudi to vem, da te ni  NIČ sram.

Svojega strica si zatajil, napisal si, da so ga ubili partizani. Očetovim soborcem si ga pripisal. Pozabil si povedati, da so ga domobranci odvedli, vzeli staršem, kaj so staršem domobranci dejali, ko so fanta vzeli, pa nočeš  povedati. Kje so ga vodili??? To ni lepo od tebe,

Kaj so bili domobranci zmožni, jaz dobro vem!

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 25.10.2021 ob 19:26

hhm, 25.l0.2020 ob 11:14 zapisal:

piši zjutraj, ko imaš nižjo dozo opojnih substanc:-)))”

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ali po sebi sodiš!? 🙂 Sem ti že napisala, da se nekam čudno obnašaš.

Ali si sploh prebral, zgoraj navedene tvoje neumnosti!???

Jaz, že dolgo vem čigav privrženec si! Tudi to vem, da te ni  NIČ sram.

Svojega strica si zatajil, napisal si, da so ga ubili partizani. Očetovim soborcem si ga pripisal. Pozabil si povedati, da so ga domobranci odvedli, vzeli staršem, kaj so staršem domobranci dejali, ko so fanta vzeli, pa nočeš  povedati. Kje so ga vodili??? To ni lepo od tebe,

Kaj so bili domobranci zmožni, jaz dobro vem!

je pisalo v nedeljcu, da tako dobro veš?

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 25.10.2021 ob 19:01

hhm, 24.10.2021 ob 20:11 zapisal:

da se ti le ljubi tako trudit”

++++++++++++++++++++++++

Raje odgovori na tvoje čvekanje!

hhm, ja, se mi da trudit, ampak šele zvečer.

Ali na UREDNIŠTVO MONA-a, se pa ne upaš vprašat, sem BABA ali DEC!?

Imaš klopotce, zato se ne upaš!?

nimam klopotcev, ampak za tebe je to čisto vseeno, doma je pa občasno še uporabno.

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 26.10.2021 ob 05:41

je pisalo v nedeljcu, da tako dobro veš?

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 26.10.2021 ob 05:49

nimam klopotcev, ampak za tebe je to čisto vseeno, doma je pa občasno še uporabno.

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 26.10.2021 ob 12:03

Pod 1.)

V NEDELJCU, marsikaj piše, je tudi kakšno tvojo zgodbo objavi, ko se tako huduješ na njega? Ob priliki, ti bom napisala eno staro zgodbo, je zelo zanimiva.

 

Pod 2.)

ha ha ha, a samo za domačo uporabo je še!?  🙂

A bo kaj iz tega CITIRANJA? bom videla?

hhm,

sem čakala, da boš odgovoril na moje pisanje, pa ni nič od tebe. …

26.10.2021 ob 05:41, si napisal:

je pisalo vnedeljcu”, da tako dobro veš?”  Odgovor si dobil 26.10.2021 ob 12:36. Obljubila sem ti tudi eno zelo zanimivo zgodbo. Ne bom napisala cele zgodbe. Preberi jo v NEDELJCU, z dne 22. septembra 2021, na strani številka 15, v ŠEPETU, tam je še več zgodb. Smo tole bom:

…., “”na desnici se je razplamtelo hudo tekmovanje za oponašanje zgodovinske osebnosti duhovnika in predvojnega voditelja Slovenske ljudske stranke Antona Korošca, ki je umrl leta 1940 v Beogradu v spalnici svoje prijateljice, primadone beograjske opere, lepe Slovenke iz Logatca ….. …, Trenutno je Korošcu najbližje notranji minister Aleš Hojs. Tudi Korošec je bil notranji minister pod kraljem Aleksandrom v obdobju najhujših zmerjanj med strankami in celo fizičnimi obračuni med poslanci. Zvesto je sledil diktaturi (podobnost s sedanjostjo je naključna), zato je z ostrimi zakoni prepovedal vse protivladne proteste in dal na ulici prosto pot policijskim pendrekom.”” ….. Več je v Nedeljcu.

O Korošcu, so napisane razne zgodbe tudi v knjigi Sveti Urh, stran 118, 119.

Obljuba, napisana. ….

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 20.07.2021 ob 19:28

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 20.07.2021 ob 19:13

Odgovor na objavo uporabnika
Martin Krpan z Vrha pri Sveti Trojici, 20.07.2021 ob 11:48

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 20.07.2021 ob 11:46

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 19.07.2021 ob 22:36

Odgovor na objavo uporabnika
Martin Krpan z Vrha pri Sveti Trojici, 16.07.2021 ob 23:39

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 16.07.2021 ob 23:27

hhm, tudi to si že napisal, vem. Niso imeli tajnice, da bi vodila evidenco.

Verjemi, da bi bila oba starša razočarana na vse kar se dogaja danes!

Spat pejt! lahko noč!

no ja, pa si dočakal, tokrat se se pa JAZ nehote zlagal.

bilo je ob petintrideseti obletnici.

 

da niso imeli tajnice nisem vedel, jih je bilo pa kar nekaj v tisti organizaciji, ki letos ni bila vabljena, kar nekaj, par let tudi moj oče …

 

lahko noč!

 

Hahaha,

Sedaj pa `Martinček´ odgovarja in dopolnjuje.  Izpod Svete Trojice. Izpod katere Svete Trojice pa si? Svetih trojic je več, da malo pogledam v zgodovino, kaj so tam okrog počeli.

A to, zakaj jih niso povabili  pa ne veš!? Kaj pa če so se bali, da bi se od prisotnih okupatorjev in izdajalcev nalezli Korone – 19? Ugibam! Možno da!? Nehote zlagal, praviš. 🙂

 

nikoli jih ni bilo treba vabit, so bili nekako dobrih sedemdeset let vedno v prvih vrstah. razen med vojno.

takrat so bili pa partizani, v glavnem tisti, ki so še par dni gnoj kidali iz štale …

 

par dni preden so šli branit domovino.

Vem, vem, da je bilo na Dolenjskem, vse nekaj drugače. 🙂

hhm, povej, zakaj si enkrat hhm , drugič pa Mrtin, zakaj spreminjaš ime? Moraš dodati še nick  `mik´ , s tem si najprej pisal!

Napiši:

1. Kdo so tisti, ko jih ni bilo treba nič vabit, …

2. Kdo so bili tisti, ko so še kidali gnoj preden so šli branit domovino.

Se prvih, pod 1. bojiš?

Oče je pod 2.  …  Ni taktiziral!  …   Je gnojne vile vrgel v kot in šel branit domovino. … Takih je bilo veliko.  Niso bili vsi rdeči. Podpiram vse, ko so se uprli okupatorju. Ne glede na barvo. Med njimi sta bila tudi tvoja starša. Tvoji mami ni bilo lahko, malo pomisli na njene težave. Pa še žrli so jo, si napisal, kdo jo je žrl, to pa nisi napisal. Sem pa ne dolgo nazaj brala, ko si pisal, kako je bilo z očetovim mlajšim bratom, ko so ga “tabeli” ponoči odvedli od staršev.  … Nisi opisal zgodbo meni, ampak eni drugi. Sem si pa zapomnila, ko sem brala tvoje pisanje. Vem kaj so bili “tabeli” zmožni. Pa še to: Nisem rdeča, kot mi pripisuješ, tudi udbovc nisem bila, nisem imela privilegij, vse to si mi pripisoval. 🙂  Eno teslo nekaj zblebeta, drugi pa ponavljate.

No, le napiši kdo so pod št. in kdo pod št. 2. , če sem prav ugotovila? Lepo na zdravje pazi, da boš mojo starost dočakal.

pod 1. -ne bojim se jih več, so bili pa včasih kar zateženi

pod 2. -moj oče že, pa še veliko drugih, vedeli so, da izbire ni veliko – internacija, k partizanom ali pa k izdajalcem. mislim da je izbral prav, je pa res, da je bil po vojni razočaran, ko je videl, da so se morali mladi udinjati bivšim okupatorjem, ker jim smetana, ki si je prilastila vse zasluge, ne pusti dihati in kakšne svinjarija so počeli.

 

 

 

hhm,

… Na zgornji citat, po 1.) in 2.) nisi odgovoril kot je potrebno. Površen si! Pod 2.) si zelo zavito pisal. 🙂 Prosim, odgovori.

 

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 25.06.2021 ob 17:31

Odgovor na objavo uporabnika
Replika541, 25.06.2021 ob 17:23

Odgovor na objavo uporabnika
Wprašaj, 25.06.2021 ob 17:15

Odgovor na objavo uporabnika
Replika541, 25.06.2021 ob 17:11

Odgovor na objavo uporabnika
veke veke, 25.06.2021 ob 17:06

Odgovor na objavo uporabnika
Replika541, 25.06.2021 ob 16:55

Kaj, a bodo pol danes se enkrat glasovali , ler je bilo na zadnjem kongresu sds 6 glasov proti?

 

Danes Slovenci proslavljamo, antislovenci pa imate svojo objokovanje na Prešercu.

Ces rect, vasi bogovi so se zaprli v kletko sredi Ljubljane in obkrozili s kordoni policistov, ki naj jih scitijo pred Slovenci?

Glede na obisk bo vec ali manj ponovitev kongresa sds samo da bo se Orban lahko glasoval.

Sramota za drzavo, da se mora vodstvo skrivati in ograjevati pred ljudmi. Se malo, pa bo drzavna proslava lahko samo se pod zemljo v protiatomskem bunkerju.

 

Ograje in policija so bile okrog tudi v času Šarca pa te niso prav nič motile? 😀

 

Ograje so tokrat zaradi levih huliganov, ki že eno leto uničujejo Ljubljano in napadajo napredne Slovence.

 

Bodo Kombinatke zafušale kakšno na žaloigri na Prešernovem trgu greš lahko tja poslušat.

Ne, takale stala s pol Ljubljane ograjene in kordoni policistov je direkt sele od lani. Pa nic bat, bodo navadni Slovenci tudi lahko praznovali, tako da bodo legitimirani, popisani in kaznovani, saj je vendar njihov dan, a ne?

Ta najbolj pridni bodo lahko stali 500 m od ograje in vpili zivel veliki vodja.

med temi “navadnimi slovenci” ne bo Slovencev …

hhm,

no, tole je tudi ena tvoja “cvetka”, potrebno jo je obrazložiti!

Napisal si: … med temi “navadnimi slovenci”, ne bo Slovencev.”

Obrazloži, kako deliš Slovence:

1. navadni slovenci, … kdo so ti Slovenci, ki jih pišeš z malo črko. …

2. Slovenci, …  z veliko črko. Lepo prosim, obrazloži !?

Večkrat sem že brala tvoje zapise, ko si napisal tudi, PRAVI in NEPRAVI Slovenci. Kam se pa ti prištevaš? K prvim ali drugim, pod 1. ali 2. ?

No, le potrudi se, saj sem videla, da ni dosti pisanja, da bi vahtal in odgovarjal.

 

hhm,

tale tvoj zapis v citatu, … je tudi , …  “OK”, 🙂

Pojasnil tudi še nisi, h katerim  `SLOVENCEM´, pripadaš !?  … se prištevaš?

 

hhm,

je hudič, citat se pokaže ali pa tudi ne. … 🙂

Da se ne boš preveč utrudil, bom tvoj citat napisala. 

hhm napial:  25. 06. 2021 ob 17:31

“med temi “navadnimi slovenci” ne bo Slovencev”

Ali tvoj računalnik ne podčrta rdeče, če napišeš  “Slovenci”, z malo začetnico ? … kupi novega. Aja ne moreš imaš slab penzion, si nekje jamral. …

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 07.11.2021 ob 00:47

hhm,

sem čakala, da boš odgovoril na moje pisanje, pa ni nič od tebe. …

26.10.2021 ob 05:41, si napisal:

je pisalo vnedeljcu”, da tako dobro veš?”  Odgovor si dobil 26.10.2021 ob 12:36. Obljubila sem ti tudi eno zelo zanimivo zgodbo. Ne bom napisala cele zgodbe. Preberi jo v NEDELJCU, z dne 22. septembra 2021, na strani številka 15, v ŠEPETU, tam je še več zgodb. Smo tole bom:

…., “”na desnici se je razplamtelo hudo tekmovanje za oponašanje zgodovinske osebnosti duhovnika in predvojnega voditelja Slovenske ljudske stranke Antona Korošca, ki je umrl leta 1940 v Beogradu v spalnici svoje prijateljice, primadone beograjske opere, lepe Slovenke iz Logatca ….. …, Trenutno je Korošcu najbližje notranji minister Aleš Hojs. Tudi Korošec je bil notranji minister pod kraljem Aleksandrom v obdobju najhujših zmerjanj med strankami in celo fizičnimi obračuni med poslanci. Zvesto je sledil diktaturi (podobnost s sedanjostjo je naključna), zato je z ostrimi zakoni prepovedal vse protivladne proteste in dal na ulici prosto pot policijskim pendrekom.”” ….. Več je v Nedeljcu.

O Korošcu, so napisane razne zgodbe tudi v knjigi Sveti Urh, stran 118, 119.

Obljuba, napisana. ….

 

 

hhm,  Poglej citat, če se ni pojavil, ga poišči, SAJ ZNAŠ BRSKATI! 🙂 Kanede?  

Saj si meni napisal, “brskaj” … 🙂

V enem citatu sta dva tvoja kratka odgovora, obrazložil, pa nisi NIČ!

No, daj, prosim, odgovori!

hhm, tvojega  odgovora Ni!

Tudi citirala nisem NIČ!  … Citiranje ne deluje. …

Bom pa napisala na katero pisanje želim odgovor.

 

hhm, 20.07.2021 ob 1913 napisal:

“Pod 2. – moj oče, pa še veliko drugih, vedeli so, da izbire ni veliko – internacija, k partizanom ali pa k izdajalcem, mislim, da je izbral prav,

,je pa res, da je bil po vojni razočaran, ker je videl, da so se morali mladi udinjati bivšim okupatorjem, ker jim  smetana, ko si je prilastila vse zasluge, ne pustila dihati in kašne svinjarije so počeli.”

Na to tvoje pisanje nisi odgovoril tako kot bi bilo potrebno in razumljivo.

Zato prosim! Odgovori,  čas po vojni ali kdaj, da bo razumljivo,

— Kdo so bili bivši okupatorji? …, katerim so se morali mladi udinjati?

— Kdo je bila tista “SMETANA”?, ko si je prilastil vse zasluge, ne pusti dihati in kakšne svinjarije so počeli.

 

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 29.12.2021 ob 22:47

hhm, tvojega  odgovora Ni!

Tudi citirala nisem NIČ!  … Citiranje ne deluje. …

Bom pa napisala na katero pisanje želim odgovor.

 

hhm, 20.07.2021 ob 1913 napisal:

“Pod 2. – moj oče, pa še veliko drugih, vedeli so, da izbire ni veliko – internacija, k partizanom ali pa k izdajalcem, mislim, da je izbral prav,

,je pa res, da je bil po vojni razočaran, ker je videl, da so se morali mladi udinjati bivšim okupatorjem, ker jim  smetana, ko si je prilastila vse zasluge, ne pustila dihati in kašne svinjarije so počeli.”

Na to tvoje pisanje nisi odgovoril tako kot bi bilo potrebno in razumljivo.

Zato prosim! Odgovori,  čas po vojni ali kdaj, da bo razumljivo,

— Kdo so bili bivši okupatorji? …, katerim so se morali mladi udinjati?

— Kdo je bila tista “SMETANA”?, ko si je prilastil vse zasluge, ne pusti dihati in kakšne svinjarije so počeli.

 

 

 

 

 

 

saj ti nisi tako neumen, da ne bi vedel za kaj gre:-)))

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 29.12.2021 ob 22:59

saj ti nisi tako neumen, da ne bi vedel za kaj gre:-)))

od kje tebi ideja, da citiranje ne deluje?

ah ja, pri tebi še marsikaj ne deluje:-)))

hhm, 26.10.2021 ob 05:41, … napisal:

“je pisalo v nedeljcu, da tako dobro veš?

——————————————————

hhm,

ne, v Nedeljcu pa to ni pisalo, Poglej v tvoje pisanje, datum imaš!

Če bi samo Nedeljski dnevnik brala, bi to bilo drobtinica zgodovine.

Ti pa gre Nedeljc v nos. 🙂 Dobro se ga izogibaš, sem že večkrat videla, da bežiš mimo.

Tudi zapis župnika si preskočil v temi “Cel svet …, ne delaj se lepega!

 

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 29.12.2021 ob 23:02

od kje tebi ideja, da citiranje ne deluje?

ah ja, pri tebi še marsikaj ne deluje:-)))

hhm,

veš, to ni moja ideja, citiranje dela ali pa včasih ne.

A ti veš, kdaj deluje? Bom probala, mogoče pa deluje?

 

NE DELUJE !!!

MOGOČE ZATO NE DELUJE, KER SEM NAPISALA, DA BOM PROBALA. SAJ PROBATMI GREH SO VČASIH DEJALI:-))), ŠE TVOJ SMEŠEK, …

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 29.12.2021 ob 23:50

NE DELUJE !!!

MOGOČE ZATO NE DELUJE, KER SEM NAPISALA, DA BOM PROBALA. SAJ PROBATMI GREH SO VČASIH DEJALI:-))), ŠE TVOJ SMEŠEK, …

 

hhm,

kje pa ti še honorarno delaš?

Si napisal, da po petnajstem ne moreš več v trgovino?

To ti tudi manjka, zato dežuraš, vsak fičnk je dober, kanede.

hhm, 29.12.2021 ob 22:59 napisal:

1.”saj ti nisi tako neumen, da ne bi vedel za kaj gre:-)))”

2. “ah ja pri tebi še marsikaj ne deluje:-)))”

++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Jaz nisem neumna, da ne bi vedela za kaj se gre!

Neumen, si pa ti, ko misliš, da tudi drugi ne vemo zakaj LAŽEŠ!

2.  ah ja pri tebi še marsikaj ne deluje:-)))

hhm & mik,

jaz že dolgo vem, da pri tebi marsikaj ne deluje!

Že leta 2005, sem ugotovila pri internirankah.  

Ti si pa krenil na pot, kateri se je tvoj oče ognil.

Nisva še končala s tvojimi neumnostmi in LAŽI, Sam si si kriv, klical si me.

Tvoj oče se je pravilno odločil, tri izbire je imel in mama je šla za njim, ne k izdajalcem.

 

 

 

 

hhm,

no le komentiraj, tale tvoj zapis v citatu.

Ni nujno v krepkem TISKU. 

Obnašaš se kot se je Ušeničnik in Mahnič in še nekateti drugi. …

Kdo so pravi in ne pravi Slovenci!?

New Report

Close