Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Končno doma!!

Končno doma!!

Yap, pa še za marsikatere druge. Npr: čebljanje, smeh, prvi ATA in MAMA itd

Zares enkratno

Sebi…cmoko na cmoko…si zmasiran Sebi, ali te vse buba…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Masaže res ni bilo. Je pa bilonekaj boljšega ;o))

To sem hotela, ker si jih zaslužite,ker si zaslužite, da vam sonček nenehno sveti in pika…. muca in tudi danes sijem pretežno zate, v mislih si mi, poljubčkaj svoja sončka in ju stisni namesto mene, ja kaj bi delali brez te naše energije, ja kdo bi nas objemal če ne bi bilo teh malih ročic…muca imejva lep dan…tudi jaz sem že celi teden kot zdravnica…moja sončica prebleva norice, no saj je bilo vse v lažji obliki, ampak saj veš bolezen je le bolezen in pobere ti vso energijo, zato jo danes polnim samo za naju, da jo bova lahko še naprej razdajali svojima sončkoma…cmoka mucica…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Madoniš, kaj me še vse čaka.

To…vidiš, samo da je zadelo in pasalo, lepo nagajivko, lepo…vidiš, da se je splačalo vrteti krampek;)), ali ne?!
Sebi, bova danes kakšno ušpičila, ko si v tem jutru, po lepi nočki sigurno dobro razpoložen?
Cmoka, lump…lepo, da znaš uživati…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

verjamem čisto……..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha čisto res in prav imaš..se je treba nafilat jep!

Pazi sončico resno…Pravijo da po noricah pri deklicah lažja prljučnica res pazi prav? !!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:o)))

Yap, res sem dobro razpoložen: Greva špičit

A saj res. Imam dobro novico. Danes bom zopet vihtel kramp hehehe

Si bom zapomnil

Ja Muca, hvala, vse vem, sem skoraj doktorirala zaradi noric, vem kaj me še vse čaka, je doma še en mali sonček, ki bo verjetno pokasiral noričke, ampak če veš kaj te čaka, je lažje in se lažje boriš…kot pa da ne veš, kje te čaka in kdaj te zadane…
Sem pripravljena na boj…se smejim…ko se bo moj mali sonči priklopil na mamico in me ne bo spustil dokler ne ozdravi, ja to so pa naši “veliki” fantje…

Ali veš to, da že več kot 10 let obstaja cepivo, proti noricam. Da je še vedno čas, da se cepiš, v roku 96 ur, ko si prišel v stik z noricami…vidiš vse to sem izvedela pred karatkim in zato vsakemu od staršev, ki noric še ni prebolel to toplo priporočam, kajti odrasel človek, ki zboli za noricami, pa se veliko bolj matra, kot ti naši mali sončki…zato otroke ne cepijo, razen, če niso v rizični skupini…ali če kot starš izrecno ne zahtevaš, seveda na lastne stroške in odgovornost…Odrasli pa so cepljeni vsi, ki delajo z otroci, ali v zdravstvu, ja veliko zanimivega, kar se tiče noris, sem prebrala ta teden…no upam, da smo se v naši hiši noric znebili, če pa jih dobi še tamalček, pa bomo preboleli še to, saj nam drugega ne preostane, upam samo, da ne bo prehudo…

cmoka… mucica…če bo pa hudo, bom pa od tebe kradla čokoladne piškotke, ki mi dajejo vedno moč…za naprej…oh ta čokolada…me pa res napolni z energijo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mene tudi. Gorenjka s celimi lešniki

Jupiii, popoldne kramp, zvečer pa …….ninanje ne…lump…samo, da uživaš!

Okej pa greva špičit…le kaj bi ušpičila…le kaj…cmoka nagajivko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne ninanje, ne ne. ;o)) hehehe

Jaz grem zdaj špičit. Greš z mano?

Prvo: kofetek

Drugo: delo

Lupčka

Okej, sem s teboj…pa pojdiva…novim dogodivščinam naproti, pa čeprav bova skupaj le v mislih…uživajva Dragi Sebi…narediva kaj za najino dušo, ušpičiva kaj, podariva najin nasmeh nekomu, ki ga bo to še posebno osrečilo in ja, pojdiva skupaj…sem že ob tebi…greva dalje…cmoka nagajivko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oprosti,izgubil sem nit.Manjkaš mi ti.RAD TE IMAM.

Oprosti,izgubil sem nit.Manjkaš mi ti.RAD TE IMAM.

Cmoka nagajivka. z roko v roki pojdiva dekle

New Report

Close