Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koncno konec poletja!!

Koncno konec poletja!!

Se kdo vesel tako kot jaz, da je koncno konec poletja in ga ne bo vsaj 8 mesecev? :)))

Jaz ne razumem kaj vidite tako lepega v odpadlem listju, megli, dežju, mrazu in snegu?

Ja jaz!! Konec neznosne vrocine, sprasevanja kam na morje pa za kolk casa, guzvanja v bazenih in na plazah. Prihajajo topli puloverji, kamincek v hisi, vonj po kostanju… Ma kaj cs lepsga. Decembra pa v eno koco pa v pol metra snega sa ns noben ne najde 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Jaz ne razumem kaj vidite tako lepega v odpadlem listju, megli, dežju, mrazu in snegu?
[/quote]

Lepo je jeseni, poletje še lepse:-)

Samo debeluške se veselijo konca poletja.

Obožujem jesen 😉

Gobe, ane;)

Jaz sem ful hepi ker je konc švicanja!
Komaj čakam zimo, raje vidim, da me v noge zebe kot, da se kuham v sopari.

Hm, vsakemu svoje

Sem žalostna, ker ni poletja več. Upala, sem še na topel september… in plavanje…
Raje toplo poletje, kot deževna jesen.

Sem žalostna, ker ni poletja več. Upala, sem še na topel september… in plavanje…
Raje toplo poletje, kot deževna jesen.
[/quote]

Ni še konec. Drugi del septembra bo še lep.

Sem žalostna, ker ni poletja več. Upala, sem še na topel september… in plavanje…
Raje toplo poletje, kot deževna jesen.
[/quote]

Lepo od tebe, bom spremenila svojo trditev v “večina tistih, ki si želijo mraza, so debeluške, čisto vse so pa zoprne babnice” :))

Samo samske 40 letnice brez moza in otrok si zelijo konec poletja, ker potem se jim ni treba vec brukat po plazi same, brez otrok in brez moza bit same na plazi ha ha

kakšna zavist veje iz tegale nad mano!! Ja umiri se no, saj bo bolje.

Nese,obožujem vročino,sonce,bolj je vroče bolj uživam,m,se sončim vse dneve.Škoda ker je že mrzlo !


Pomiri se ti, k si samska.


Pomiri se ti, k si samska.
[/quote]

Hahaha! a ste na tem forumu res sami pacienti? So mi že rekli, pa nisem verjel.


Pomiri se ti, k si samska.
[/quote]

Hahaha! a ste na tem forumu res sami pacienti? So mi že rekli, pa nisem verjel.
[/quote]

Pacient si ti. Ogromen.

Sem žalostna, ker ni poletja več. Upala, sem še na topel september… in plavanje…
Raje toplo poletje, kot deževna jesen.
[/quote]

Ni še konec. Drugi del septembra bo še lep.
[/quote]

Ja, samo že zadnje dni avgusta, kot sem opazila otroci nočejo več v vodo, ni prijetna za njih. Kar razumem. V septembru pride za njih v poštev takoj po šoli(po 13h)…ali vikend.

Meni pa poleti ni všeč tista pretopla mlaka od vode.

Hahaha! a ste na tem forumu res sami pacienti? So mi že rekli, pa nisem verjel.
[/quote]

Pacient si ti. Ogromen.
[/quote]

a res? Zakaj pa?

Baje, da bo v drugi polovici septembra prišel še en vročinski val.

Ne hecaj se. Vročinski val??…mogoče bo 23/24 stopinj? :)))

Bi takoj podpisala da je druga polovica sept. cca 27(28) stopinj.

Konec poletja, ti si pa happy? Resno? Ko je megleno pa mrzlo pa dež pada vsak dan? Jst že dva dni “jočem” za poletjem. Imam raje 40 stopinj kot pa 14.

Jaz ne razumem kaj vidite tako lepega v odpadlem listju, megli, dežju, mrazu in snegu?
[/quote]

Jaz tudi ne razumem ljudi, ki ljubijo mraz in slabo vreme!

Ojoj, mene pa ze zebe! Letosnje poletje mi je bilo pisano na kozo (ok, kaksne tri dni mi je bilo vroce, priznam) in mi je prav hudo, da ga je ze konec. Saj razumsko vem, da ni bilo ok, da ni padavin, da je velika skoda zaradi suse, ampak meni, tako osebno, je bilo pa cudovito.

New Report

Close