Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koncno konec poletja!!

Koncno konec poletja!!

Hvalabogu da so normalne temp…
Moral sem naročat pir plus led, zašvical sem ob vsakem večjem premiku, okol bajte nism naredil skoraj nič, zunaj nisem športal skoraj nič, itd. V poletni vročini ne vidim nič dobrega…ni mi jasno kaj folk vidi dobrega v poletju…

Jaz ne razumem kaj vidite tako lepega v odpadlem listju, megli, dežju, mrazu in snegu?
[/quote]

Jaz tudi ne razumem ljudi, ki ljubijo mraz in slabo vreme!
[/quote]

Jaz pa tiste, ki za vsak dežek in mrazek postanejo slabe volje….al pa ko je nedelja in vedo da morajo v pondelk na šiht……v petek po šihtu pa skačejo do neba od veselja…taki ljudje ste nestabilni čudaki…
Treba se je zahvalit za vsak dan, ko vstanemo iz postle živi in zdravi…vi pa zanihate z razpoloženjem za vsak najmanjiši drekec…

Sem žalostna, ker ni poletja več. Upala, sem še na topel september… in plavanje…
Raje toplo poletje, kot deževna jesen.
[/quote]

Ne bodi žalostna, čez dobrih 9 mesecev, od maja naprej bo spet toplo in vroče!
Razen, če ne bo.

… poleti ne smeš piti mrzel pir, sploh pa ne z ledom!
Vnašanje mrzle pijače v pregreto telo je za organizem šok, saj je temperaturna razlika lahko tudi več kot 30 stopinj.
Tako, da vzemi na znanje:
– poleti – mlačen čaj ali limonado
– pozimi – mrzel pir z ledom.

Edino, kar pa res prija pregretemu ženskemu telesu v poletni noči … je ‘hitra’ vožnja v kabrioletu ob zvokih stare dobre muzike & veter v laseh …

Sem žalostna, ker ni poletja več. Upala, sem še na topel september… in plavanje…
Raje toplo poletje, kot deževna jesen.
[/quote]

Ne bodi žalostna, čez dobrih 9 mesecev, od maja naprej bo spet toplo in vroče!
Razen, če ne bo.
[/quote]

Do takrat bom bolj “suh”, pa me bo zeblo, komaj čakam, da me sonček pogreje. Letos je prijetno grel le kosti, mimo špeha ni mogel 😉

Ne razumem kako se lahko veseliš časa, ko narava umira?

Brukat po plaži? A je s teboj vse ok? Si tako nesamostojna, nesamozavestna, tako zelo zakompleksana, da ne upaš sama na plažo? Si tako uboga, da potrebuješ nekoga, da se skrivaš za njim?

Smilijo se mi takšne osebe kot ti, ki mislijo, da so ničvredne, če so same, da niso vredne življenja, ker so same. Pa nisem sama, da ne bo pomote 😛


Ne, za take uboge, pritlehne zgube nikoli ne bo bolje.
Pa niti slovensko ne zna. Čeprav najbrž v nobenem jeziku ne zna povedati kaj pametnejšega.


Tebi, Tvojemu. Ne govori v imenu vseh žensk. Ne “obožujejo” vse pleha.

Pravkar sem prišla iz Ajdovščine in ne morete si misliti,kakšno vreme je pri nas. Burja, dež, dežnika ne moreš odpreti, ker ti ga obrne.
Jaz pogrešam poletje. Temperature nad 30 stopinj so sicer zame previsoke, ampak to vreme žal ni za nikamor.
Rada imam suho, sončno jesen, brez megle in dežja.

… poleti ne smeš piti mrzel pir, sploh pa ne z ledom!
Vnašanje mrzle pijače v pregreto telo je za organizem šok, saj je temperaturna razlika lahko tudi več kot 30 stopinj.
Tako, da vzemi na znanje:
– poleti – mlačen čaj ali limonado
– pozimi – mrzel pir z ledom.

Edino, kar pa res prija pregretemu ženskemu telesu v poletni noči … je ‘hitra’ vožnja v kabrioletu ob zvokih stare dobre muzike & veter v laseh …
[/quote]
Telo ima konstantno temperaturo 37’C , tko da je šok isti poleti ali pozimi. Eni res nimate osnovne logike.

Jaz sem čisto poletni tip človeka, rada ima sonce, vročino, morje in me zdaj to mrzlo, deževno vreme spravlja v depresijo. Res ne vem kaj nekateri vidite v tej mokri jeseni in mrzli zimi

New Report

Close