Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koncno locitev mojega partnerja

koncno locitev mojega partnerja

Glede vsega dogovorjenega in ločitve …

Da te ločijo v smislu razveze zakonske zveze, ne rabiš nič prej se dogovarjat, kaj šele delit premoženje. Tožba za razvezo je ena tožba in tu te ločijo. Tožba za delitev premoženja je druga tožba, ki sledi prvi in gre za popolnoma ločen postopek. Tako da vse skupaj zgoraj napisano je mal za lase privlečeno – v smislu idealiziranja. če bi se res želel ločiti, bi se. pa se očitno ni želel oziroma ni videl potrebe. Poznam jaz takšne, živi z mojo prijateljico že ene 7 let, z njo ima dva otroka, še vedno je pa poročen. In kar ni videt, da bi se ločil. Glej, saj vsakemu svoje, vendar to, da živi z drugo, ima z njo otroke, loči se pa ne … ma, je ne spoštuje niti najmanj.

Lej, mogoce ja, mogoce ne. Jaz mu kar verjamem, ker ni nek goljufivec in poizkusam razumeti tudi njegove odlocitve. Jaz bi se verjetno odlocala drugace, ampak nisem bila v taki situaciji in ne more sodit, oleg tega pa nimava istih izkusenj, razmisljanja in sklepanja. Sicer pa, ce bi to hotela, bi se klonirala in zivela sama s sabo 🙂 lep dan zelim.

Oprosti, to leti se vedno name? Sem rekla, da nisva v Sloveniji… V Slo to drzi, marsikje drugje v Evropi pa ne. To sem tud jaz najprej vrgla na plano, pa se morala kar pospravit nazaj.

nova
Uredništvo priporoča

vse lepo in prav, da si vse delita. ampak, vsaj meni se zdi fer, da pošto sama najprej pogledam in povem novice ali jih delim in ne, da najprej vsi ostali zvedo, ker mi pošto odpirajo in na koncu šele jaz. pa tu ne gre, da novic ne bi zaupal partnerju, ampak dejstvo, da nej bi za svoje stvari prva zvedela.
če je tak dogovor, da vsak za vsazga odpira, ok, sam pol ne razumem glih, v čem je point v zadnjem odebeljenem stavku? Zgleda tko, kt da bi na skrivaj odpirala pismo na izjavo čakanja novic, ki nej bi jih dec sam povedu tebi.

Oprosti, to leti se vedno name? Sem rekla, da nisva v Sloveniji… V Slo to drzi, marsikje drugje v Evropi pa ne. To sem tud jaz najprej vrgla na plano, pa se morala kar pospravit nazaj.[/quote]

Ne, ne leti nate. Vama sem že zaželela srečo in tudi resno mislim. Vama zelo privoščim, da zveza uspeva tudi naprej. Le to, še enkrat, ne kuj ga v zvezde, ker 8 let je dolga …

Sprejmi, da se ni hotel ločiti. Torej ni prepričan vate, sedaj pa sprejmi, da si samo ŽENA in ne več ljubica.
Rada bi te videla kako ga ljubiš brez vsega še brez gat.
In potem srta živela srečno do konca dni……

vse lepo in prav, da si vse delita. ampak, vsaj meni se zdi fer, da pošto sama najprej pogledam in povem novice ali jih delim in ne, da najprej vsi ostali zvedo, ker mi pošto odpirajo in na koncu šele jaz. pa tu ne gre, da novic ne bi zaupal partnerju, ampak dejstvo, da nej bi za svoje stvari prva zvedela.
če je tak dogovor, da vsak za vsazga odpira, ok, sam pol ne razumem glih, v čem je point v zadnjem odebeljenem stavku? Zgleda tko, kt da bi na skrivaj odpirala pismo na izjavo čakanja novic, ki nej bi jih dec sam povedu tebi.[/quote]

sem zgoraj napisala, bom kar skopirala –
ja saj vem, ampak ni tezave, delala sem v njegovi delovni sobi in sem videla na vrhu mape. Tako da tudi vem, da ne bi imel nic proti, ce ga vidim oz ce mu povem, da sem prebrala. Pa ne bom, se bom nqredilq dq sem spregledala:-)

pa se tole sem odgovorila
Oh joj zdaj sem pa res na detektivski preizkusnji 🙂 pismo prislo danes, partner je v sluzbi, jaz imam dopust in sem vstala po njegovem odhodu. Se pa nebi cudila, da bi raje prisel s papirji o dokoncni locitvi kot pa z napovedjo, tak pac je

zdaj se ga boš pa ti oklepala, ko bo začel hoditi k drugi…..morda celo zamenjata vlogi z ženo!

Hvala vsem za mnenja in ker ste brale.

Vsak ma pravico bit skepticen, ampak jaz sem vseeno vesela in mi veliko pomeni.
Vse lepo vam zelim, meni pa tudi 🙂

Dezevne pozdrave iz Nice (no, zdaj pa veste, v kateri drzavi sva :-))


Itak da brez gat! 😉
Vso srečo!

Zgodba bi celo pila vodo, če bi nek pomemben detajl pravilno zapisala. Namreč otrok, je mladoleten, ker le v tem primeru bi sodišče z razglasitvijo razveze počakalo (nedorečenost glede preživnine…).
Drugače pa ja v Nici je lepo, tudi ko dežuje:)))))

Pa to ni res babe neumne, vse ste že čist nore, v vsaki zgodbi vidite nekaj grdega zadaj. To je samo odraz vašega življenja. Zamislite se mal same nad seboj.
Tebi pa vso srečo in uživaj v tujini ! Človek tam lažje diha !

Moj je tud že par let živel z mano, preden se je ločil od bivše žene.
Zakaj?
Je rekel, da mu ni nič pomenilo, ko se je poročil (se je zarad želja drugih) in mu tudi ne bo nič pomenilo, ko se bo ločil. Da mu je pomemben odnos, ne pa papirji. In mu verjamem.
No, po nekaj letih se je le odločil in zrihtal tud ločitvene papirje.
Za otroka (že polnoletna) je pa itak skrbel, ne glede na papirje in dogovore, bolj vzorno kot marsikateri oče, ki živi skupaj z njimi.

Ma ti pa si biser. A se zavedaš, da je temeljni predpogoj za obstoj zunajzakonske skupnosti to, da noben od partnerjev ni poročen? Če bi prišlo do kakršnega koli sranja, si bila ti njemu več let pi*kin dim. Recimo, da bi umrl. Žena bi dedovala, ne ti.
Če bi mu bil odnos s teboj res tako pomemben, bi zrihtal tisto ločitev, brez skrbi.

Pa kako lahko ženske nasedate na take bedarije?

leelee_
ja potem pa se lahko joka po forumih.
vse skupaj je čudno in zakoni so napisani zato, da je red ko se stvari pokeglajo. in brez vsega, na tak način da skrbiš še za nekoga ne vem no. jaz ne bi. slej ko prej ti pregori. jaz pač ne bi mogla živeti z možem nekoga ne glede na to, kaj naj bi bil razlog da se ni ločil. ker razlog je sigurno bil. lahko pa ravno finančni.

Kako občudujem ljudi – slovenke, ki živijo v tujini, tam delajo imajo svoje hiše, stanovanja…. Si ne znam predstavljati, kako pridete do tega. Tudi jaz bi živela v Nici, tam je noro lepo.

Veliko lepega avtorici ob lepi novici.

Morda še tebe pusti po 8 letih, kdo ve

New Report

Close