Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek končno na tv NAJBOLJŠA TELENOVELA VSEH ČASOV posneta pred kratkim

končno na tv NAJBOLJŠA TELENOVELA VSEH ČASOV posneta pred kratkim

Kdo je anakonda? Stari Juventino? Je imela Juma enega, ali dva brata?

Odgovor na objavo uporabnika
od brazilskih, 26.03.2024 ob 22:08

Sinha moca, paginas da vida, celibridade, sužnja isaura

SINHA MOCA je od istega avtorja kot PANTANAL !

Tako da če ti je bila SINHA MOCA všeč. ti bo tudi PANTANAL všeč.

Predolge so. Če bi jih skrajšali, bi še šlo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6234, 27.03.2024 ob 10:51

Kdo je anakonda? Stari Juventino? Je imela Juma enega, ali dva brata?

Oboje je odgovor “ja”.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6194, 27.03.2024 ob 20:47

Predolge so. Če bi jih skrajšali, bi še šlo.

So ponavadi internacionalne verzije skoraj za polovico skrajšane.

(Toliko o blodnjah debilov, da se menda trudijo, da jih čimbolj raztegnejo.)

Sem prišla do dela, ko debeli, ampak res debeli kuri glavo odseka in ko jo končno tekajočo brez glave ulovi, jo v krop fokne in začne perje z nje čufat…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4241, 28.03.2024 ob 09:16

Sem prišla do dela, ko debeli, ampak res debeli kuri glavo odseka in ko jo končno tekajočo brez glave ulovi, jo v krop fokne in začne perje z nje čufat…

Glavna junakinja Juma, ni imela kur. Mogoče jih je imela preden so ji mamo ubili(se ne spomnim). Potem pa so njeno prehrano ponavadi sestavljale vodne svinje(capibare).

Pa če je kakšen razbojnik prišel mu je ušesa odgriznila in ga piranham porinila. Ali pa mu je z zobmi žile pregriznila, da je izkrvavel.

Veleposestnik ZeLeoncio je menil, da ni primerna punca za njegovega sina Joventina mlajšega.

Bolje to gledati, kot za mon zapravljati čas.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 28.03.2024 ob 10:06

Glavna junakinja Juma, ni imela kur. Mogoče jih je imela preden so ji mamo ubili(se ne spomnim). Potem pa so njeno prehrano ponavadi sestavljale vodne svinje(capibare).

Pa če je kakšen razbojnik prišel mu je ušesa odgriznila in ga piranham porinila. Ali pa mu je z zobmi žile pregriznila, da je izkrvavel.

Veleposestnik ZeLeoncio je menil, da ni primerna punca za njegovega sina Joventina mlajšega.

Kaj tebe briga kaj sem jaz videla? Menda pa vem. Debelo kuro je potem, ko ji je še čreva spucala in vrgla krokodilu, parklje posekala, kuhala zunaj v velikem plehnatem loncu in jo po kuhanju še spekla. Ti pa svoje glej, ne boš mene prepričeval.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2752, 28.03.2024 ob 11:20

Kaj tebe briga kaj sem jaz videla? Menda pa vem. Debelo kuro je potem, ko ji je še čreva spucala in vrgla krokodilu, parklje posekala, kuhala zunaj v velikem plehnatem loncu in jo po kuhanju še spekla. Ti pa svoje glej, ne boš mene prepričeval.

Kako krokodilu?

Če jih pa tam ni. Tam so samo kajmani. Črni kajmani, to je največja vrsta kajmana. (Juma se kopa med njimi in hodi po plaži med njimi. To je igralka tudi zares počela, ni bilo samo posneto tako.)

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 28.03.2024 ob 11:28

Kako krokodilu?

Če jih pa tam ni. Tam so samo kajmani. Črni kajmani, to je največja vrsta kajmana. (Juma se kopa med njimi in hodi po plaži med njimi. To je igralka tudi zares počela, ni bilo samo posneto tako.)

Ti pa tud vse verjameš kar vidiš. Si naiven kot telebajsek. Po drugi strani pa še krokodila nisi videl v nadaljevanki. Škoda izgubljat čas s tabo. Sva zaključila mali.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2752, 28.03.2024 ob 11:39

Ti pa tud vse verjameš kar vidiš. Si naiven kot telebajsek. Po drugi strani pa še krokodila nisi videl v nadaljevanki. Škoda izgubljat čas s tabo. Sva zaključila mali.

😀

Krokodili ne živijo v Latinski Ameriki. 🙂

Poznam ozadje telenovele in ja, glavna igralka je hodila med divjimi kajmani in plavala z njimi.

Vedno pride nova in ji pravijo najboljša.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2382, 28.03.2024 ob 20:50

Vedno pride nova in ji pravijo najboljša.

?

Niti ne. Vedno manj držav v Latinski Ameriki zna snemati telenovele.

Vidim da si buden. Povej še kaj.

Odgovor na objavo uporabnika
kura342, 30.03.2024 ob 04:59

Vidim da si buden. Povej še kaj.

Kaj? 🙂

 

Najbolj mi je smešno, da VIHARNI zgoraj piše kot ženska, pod vzdevkom “Anonimno4241” .

Sicer pa to pogosto počne. 🙂 Morda se identificira kot nebinarna oseba.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 28.03.2024 ob 19:00

😀

Krokodili ne živijo v Latinski Ameriki. 🙂

Poznam ozadje telenovele in ja, glavna igralka je hodila med divjimi kajmani in plavala z njimi.

Veš kurjek, da so krokodili tudi v Latinski Ameriki: Ekvador, Venezuela, Mehika, Kuba, Jamaika… tebi so se od telenovel čisto skisali možgani.

Malo prepozno si povedal. Rada vidim začetek.

Debele pedofl kura, glej telenovele koliko hočeš, samo z mona spizdi, ker pedofilov pa ne toleriramo.

Odgovor na objavo uporabnika
crocs, 30.03.2024 ob 15:05

Veš kurjek, da so krokodili tudi v Latinski Ameriki: Ekvador, Venezuela, Mehika, Kuba, Jamaika… tebi so se od telenovel čisto skisali možgani.

Ni njemu to od telenovel. On je čisti defektni bebec, nezmožen se naučit česarkoli. Zato niti posebna oš ni šla. S copy paste iz spleta hoče to prikrit, pa ne more.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7829, 30.03.2024 ob 16:31

Ni njemu to od telenovel. On je čisti defektni bebec, nezmožen se naučit česarkoli. Zato niti posebna oš ni šla. S copy paste iz spleta hoče to prikrit, pa ne more.

Ja ampak jaz sem mislil, da je bil tisto aligator, ko je hotel Atila mu vržti svojo hčerko Cachi za kosilo.

Pa je bil res nekam krokodilu podoben.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 30.03.2024 ob 16:34

Ja ampak jaz sem mislil, da je bil tisto aligator, ko je hotel Atila mu vržti svojo hčerko Cachi za kosilo.

Pa je bil res nekam krokodilu podoben.

Ti nimaš s čim mislit. Opiraš se samo na copy paste splet. Ti si na ravni idiota.

Štefanijo GLAVNO JUNAKINJO(!!!) vržejo v tej žajfnici krokodilu.

Pa še dobro je narejeno, ko jo pohopsa. Kot v dobri grozljivki.

.https://www.youtube.com/watch?v=uYT4GWLSRQY&feature=youtu.be

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 30.03.2024 ob 16:42

Štefanijo GLAVNO JUNAKINJO(!!!) vržejo v tej žajfnici krokodilu.

Pa še dobro je narejeno, ko jo pohopsa. Kot v dobri grozljivki.

.https://www.youtube.com/watch?v=uYT4GWLSRQY&feature=youtu.be

 

Praviš kurjek, da zraven copy paste še vse na roke prepisuješ in še vedno ne pomaga. Ker si defektni bebec in ti možgani ne bodo nikoli delovali, če niti od majhnega niso.

To je bila res strašna scena.

Vrnitev v paradiž se je končala pošastno.

New Report

Close