Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Končno sonce :)))))

Končno sonce :)))))

:))))) dokler samo poješ je ok ..

uau … greš ti tudi :)))

Sem za, šur ! :)))

🙂

pridem iskat… jutri :))))))

marička.. prpel na srečanje :))

živjo Barbi :))))))))))

Barbi, živjo in prov lepo pozdravljena nazaj v naši prelepi gmajnici…. ja je pa res sonček posijal :)))) lupčka!

Ne vidim razloga, da ne bi prišel k meni domov na kavo !
Iskreno vabljen , res !

TO ! Lupčka, Barbi !

Haj, Barbi !

Uh 🙂 zdej si me pa “zadužila” 🙂 No, upam, da bom to povabilo enkrat resnično lahko izkoristl 🙂 Hvala zajček 🙂

Barbi, sej verjamem 🙂 No, samo, to še zmeri ne pomen, da ga nočem enkrat tud videti 🙂 Kena namreč 😉

…ja sej…

ja ježek .. je že tako, da si danes tudi jaz zlahka predstavljam dolgo poležavanje v viseči mreži tam nekje na eni od divjih plaž v kakšnem zalivčku … ma kaj ko mi nihče ni povedal, da za na Lošinj nujno rabim visečo mrežo … ti povem da sem pretaknila vse trgovine tam .. pa nikjer niso prodajali visečih mrež :(((

kakorkoli … naslednjič, ko grem v tist konec .. jo definitivno vzamem s seboj … tko !

lep večer ti želim 🙂

B.

.. ja ti kar .. je ena danes na frišno skopana in odišavljena .. moj mali ima z njo prav posebne užitke v banji .. tko da … dobrodošel :)))))

kr nej pride pa sam pogleda ane zajči .. :)))

cmokec zate 🙂

B.

živjo obema :)))

ja sej, skoz mu pa ne morem vse na talar prnest, kaj se pa to pravi…

barbiki večerni cmok z pridihom nočke :)))))))))))

ordinacije ne odpri, še ne morem delat !

joj zajči .. sem pozabila tole pokomentirati … ja prav imaš .. ni še pravšnji čas za odprtje ordinacije … sva še rahlo leni in počitniško razpoloženi .. zato … ko bo čas bova že povedali ane 🙂

hehe, točno, ravno spodaj nekje sem natupila isto, hehe, kako sva si enaki dohtarci:))))))))))))))))))))))))
midve sva the best, takih ni nikjer drugje…..o nama lahko samo sanjajo:))))))))

hooooooooooooooj zajči .. ja res .. ravno sem zgoraj razlagala .. da pač še ni čas … za odprtje ordinacije .. ko bo … bova že povedali 🙂

tudi tebi lep večer in … cmokcaaaaaaaaa 😉

ja sej te lovim .. tam doli pa tu gori :)))

drugač pa jasno … we are the champions .. hahaha …

hehe, ja ta je pa res evropska :)))))

Jani se je zgubu u pasulju mende, ga kar ni :))))))))
pol bo pa spet hotel špinel…..
al se je pa tako napapal, da je obležal pred Tv – jem…..namesto, da bi se rekreiaral, kot sva mu dali navodila….oh ti pacienti , delajo po svoji pesi 🙂

hm, ja sva se spet ujeli tuki:))))))))

cmoka!

ne morajo naju silit, da odpreva, če tega nočeva :))

New Report

Close