Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KONČNOOOOOOOOOOOO!!!!!

KONČNOOOOOOOOOOOO!!!!!

In … res se je zgodilo … Včeraj sem se spet, po štirih mesecih čakanja, vsedla na motor … in bilo je fenomenalno, fantastično, ekstra-mega-dobro … :))))))))))))))))))))))) … skratka … super … ;))))))

Zjutraj sva z miškotom okrog 10h odprla oči … Nekoliko sva bila še zmatrana od prejšnjega večera, tako da sva se stisnila in ležala tako naprej … z zaprtimi očmi. Čez čas ga vprašam: “A bova šla danes en giro?” … in on … “Če bo lepo vreme, lahko!” … in seveda … LEPO VREME JE BILO!!! :)))))))))))
Počasi sva se skobacala iz postelje … malo postorila okrog bajtice in v bajtici … pojedla kosilo … in počasi sva se začela pripravljati … Podobleka, obleka, nadobleka, debela volnena majca, … da ja slučajno ne bo mraz … :)))))) … in verjemite … ni bilo mraza … :)))))))))
Ko sva bila tako lepo pripravljena kot medveda … se je pojavil drugi problem … Kam it? Hm … Najprej sem predlagala, da bi skočili pogledat do Kobarida … sam tam je še rahlo prehladno … tako da sva se odločila, da greva proti Ajdovščini … :)))))))))))))))) …

In … vsedeva se na motor … bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmm … in odbrzela sva. Uh oh uh oh … kako je bilo spet lepo čutiti “veter v laseh” … oh … Oprijela sem se rezervarja in odbrzela sva … vedno bolj hitro, vedno bolj hitro … v ovinkih sva se nagibala tako, da se mi je zdelo, da se bom zdaj zdaj dotaknila s koleni ob tla … :)))))))) … Selo, Batuje, Dornberk, Branik, Štanjel, Sežana … to je šibalo mimo kot bi trenil … 150 – 160 km/h … večinoma … Vse je švigalo mimo nas … Enkrat je miško ravno hotel sekati ovinek, ko nam naproti pripelje avtobus … Obeh je stisnilo … a hvalabogu se je miško zavedel in obvozil avtobus … :))))) … Naprej je vozil samo po svoji strani … :))))))))) ;))))))))))))

V Sežani sva se vstavila na kavici … in potem nazaj … Pot nazaj je bila še toliko lepša … še toliko hitrejša … Prvič v življenju sem imela občutek da letim … Skoraj sem se spustila z rokami, da bi občutila popolen občutek letenja … a sem se raje še naprej oprijemala rezervarja … 180-190 km/h po ravnini … Prehitevali smo kolone kot za šalo …

Skratka bilo je čudovito … prekrasno … in komaj čakam, da spet greva … :))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv, najprej lepo jutro, potem pa ti moram zaupati, da je motor zadnje kamor bi se vsedla, žal, raje svojo mrcino pritisnem po gasu in letim 240 in čez, kot pa to na motorju.
Ko pomislim na motor mi je tako kot bi pomislila na smrt, ne vem, žal imam take občutke.
Veseli pa me, da si ti uživala, samo prosim previdno!!!!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je pa užitek, veš!!

Čau BGV!Dobro jutro in welcome back!
Škoda,da nista frknila gor proti nam,je blo prav toplo včeraj.
Drugače pa delim mnenje Sončka,motorjev se bojim.
Lepa si!
Sp

… Že vidim, Shakirca, da se bova medve zastople … :)))))) Pa Razbojnik je še en naš … :))))))))))))))))))))))))))))))))

Sonček … brez skrbi … moj miško vedno vozi po svojih sposobnostih … oz. pod svojimi sposobnostmi … tako da se ni za bat, da bi se nama kaj pripetilo … Čene pa imamo tudi opremo tako, da naju zavaruje, če slučajno sfrliva z motorja …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Midva sva ga imela, pa sva ga na žalost morala prodat.

Bgv, bom smrkala, a če menim, da so motorji tako nevarni se pa midve ne bova zastopili????? smrk-smrk

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vsekakor ko se bo mal otoplilo se oglasiva kaj gor … to je garant … :)))) Sicer pa … Mogoče se bom letos opogumila (in zbrala dnar) in prišla gor na tečaj za padalca … Bomo videli kako bo s financami in časom …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:((((((((((((( Zakaj pa? :(((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ker sva si rihtala stanovanje…

Dobro!Padalka?Baje,da je to tisto orgazmično,ki trga gate!
Pa tudi tega me je strah,še ko sem letel,sem se vedno najbolj bal tega,da bom moral izskočiti….
Lepa si
Sp

… zakaj pa? Vsak ima svoj hoby … Zaradi tega pa res ni treba, da se medve ne zastopiva … :)))))))))) ;))))))))))

Sicer pa … se popolnoma strinjam, da so motorji nevarni … vsekakor bolj kot avtomobili … :)))))) … Je pa zato užitek na njem toliko večji … Ti požene adrenalin po žilah …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))) Moj miško je naredil ta tečaj ene tri leta nazaj … in pravi da je nekaj najlepšega na tem svetu se vršt s padalom iz letala … Jaz pa imam tako ali tako že od majhnega to željo po “letenju” … tako da bo zam še toliko lepše … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… za si kupit novega … :)))))) Mogoče bova tudi midva morala prodat motor, ko si bova rihtala bajto … pa ko bodo prišli otrici … … … itd. …. Vendar vedno je čas, da se ga kupi spet …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

itak, ko bodo otroci malo večji. Mene še drži mojega moža pa je že minilo. Upam, da ga prepričam. Če ne grem pa sama izpit delat :)))))))))))

Ja super kaj nej rečem, sam da te Miško ne strese kdaj mart lepo vozta da ne bom v strahu…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ja, jadralno padalstvo ja, skok iz padala – NE. :-))
Moj mož občasno jadra, pa sem enkrat iz firbca šla poskusit s tandemom, tako, da bi dobila tisti “feeling”, tisto, kar ga žene v to…… no, ne rečem, bilo je neko doživetje, pa tudi sama bi šla poskusit, je pa druga resnica ta, da je to zame preveč garaško… predstavljati si, da imam na hrbtu enih 35 kil in z njimi lesti v hrib…. odpade…..ne, ne, pa že raje počnem kaj drugega….:-))

Jaz se odpravljam že dve leti, da grem delat izpit za motor … pa se kar ne dam na to, da bi ga res naredila … :((((((((( … Bo treba enkrat zavihat rokave in it … Je vsekakor večji užitek vozit sam, kot pa bit samo sopotnik … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))) Saj ravno zato skok z letala …. … :))))))))))) Tam ti ni treba nikamor lazit … te letalo pripelje do ta prave višine … :))))))) .. in potem se spustiš dol … in si kot ptica … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pozdravljena Bgv!
Si me prehitela,veš!! Sem vedel, da se ne boš mogla zadržati adrenalina :)))) Prehitela mislim s tem, ko sem te hotu vprašat, če je že blo kaj, pa si že odgovorila 🙂 Pa tako so me budili, da bi prej vstal… 🙂
Od naše hiše je pa še vedno, verjeli ali ne, sneg na cesti- tak zavožen, pomrznjen… :(( pa toooooooook me že matra!!
Veš kaj bi te še vprašal, si bila potem kaj na smučanju na Cerknem in kakšno se ti je zdelo smučišče!? Jaz sem šel v soboto gor bordat pa je super lavfalo, sam SončKa ni blo nič :(( včeraj pa potem tooooooliko SončKa :))
Ok, moram šibat!!
Lep dan vsem!

Ja, saj, se pa bojim, da bi bila že pred pristankom “hin”…:-))) A-a, moj srček ne prenaša takšnega pritiska. Ziher je ziher, kaj pa bi vi potem brez žverce?!

:-))
Cmoka na lička.

Nč bat, srce … se držim miškota ko klop … tko da se me ne more zlahka otrest … :)))))))) ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

.. preselit v naše kraje … Ne bo druge … :)))))))) ;)))))))

Verjamem, da te matra, ja … Tako kot je mene do včeraj … :))))) Pa saj bo kmalu toplo … še kak mesec bo treba počakat, pa bo prec boljše … pa bomo že začeli hodit po zborih … :))))))))))) Uh … komaj čakam … komaj čakam … :))))))))))

Upam, da se bova midva kaj dobila na kakem zboru, a?

Na Cerknem pa žal nisem bila nič letos … Smučala sem samo tistih osem dni, ko sem bila v Italiji … Drugo ni zneslo … :(((( Verjamem pa, da je luštno gor … še posebej sedaj, ko so poštimali … pa naredili še par prog …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Super! Ti kar malo zavidam :)))))
Ne, ne, hecam se 🙂
Me veseli, da imaš tak fajn človeka ob sebi, s katerim se imata rada, pa znata uživat skupaj.
To je največ vredno. V mojem primeru, ko sama okrog lazim sploh to ni to…Brezveze se nekaj trudim uživati, ko mi itak ne uspeva.

Vidva pa kar uživajta, še posebej zdaj ko bo iz dneva v dan vreme vse bolj in bolj naklonjeno…

New Report

Close