Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kondom

Kondom

kako rešite problem s kondomi pri avanturcah, če si želite oralca med samo penetracijo?

sicer se nisem imela nobene avanturce;)

vem pa, da obstjajo tudi kondomi za to. 🙂

tudi jaz ne, zato me zanima…

kaj ti bi hotla kar enmu tko…

jaz ne:) kaj jaz vem kam je vse tisto vtikal..

tudi seksat ne bi šla kar tako z enim iz ceste;)))…če pa že grem, pa hočem vse…brez zadržkov in tabujev…

a ti kar tako?

ma ne vem

stara sem 27 pa sem do zdaj samo z enmu :)))

mas pa verjetno prav, da ce ze gres v to pol naj bo vsaj orng, da bos mela kaj vnukinjam za povedat :))))))

heheheheheh, saj ne seksam zato, da bom vnukecom razlagala;)))))))))

seksam iz užitka;))))))))))))))))))))))

jaz ne bom rekla, da sem samo z enim…sem pa bila sedaj deset let v vezi in se nisem utrujala s kondomi…device pa tudi ne mislim igrat;))))))

🙂

ma saj vem tole za vnukice to je bilo tako tako napisano 😉

mene je zadnjic mali bratranc 6 let vprasal ce sexam z gorazdom in kaj to je… pa nisem vedela kaj naj recem :))))

heheheheh, tale pa je dobra;)))))))))))))))))))

Kako nisi imela avanturic? Saj si bila kar dolgo s partnerjem, pa ne menda samo z njim?

Marjanca, samo z enim? Si pa pokvarjena! Saj potem sploh ne veš kako drugi to delajo/mo!

Sexa s kondomom ne maram!! Pa naj gre za pravi sex – penetracijo ali oralo! Jaz kar “na oštro” – najprej orala, potem sex v različnih inačicah -:))))

dragi Kirči…samo z njim

si pa pogumen;)))

Katastrofa!
Isto kopt da bi jedla vsak dan samo špagete, pol si pa zamišljala kakšen okus ima meso

Veliko si upam, ne? Kaj če bi kakšna luknjica imela zobe – adijo tiček!!

Poskusi, pa upam, da ti ne bo slabo!

nisem pogrešala mesa;)))

so bili špageti dovolj dobri;))

nekatere luknjice imajo zobe…glede na tvoje izkušnje, bi to moral vedeti;))))))))))))))

Mislil sem na živo meso -:))))))

Nikakršnih takih izkušenj nimam! Vse so neverjetno prijetne na otip, gladke in vroče….mmmmmm

Meniš da ne bo bruhala? hahahahaha

Ojej, toliko čveka, pa nobenega pravega odgovora!
Tudi mene zanima, kaj naredite v tem primeru. Kondom za oralo se mi ne zdi najbolj rajcig, no….. je pa res, da se dajo kake bolezni tudi z oralo prenašat in bi bilo pri avanturicah NUJNO uporabljat kondom pri vsakem stiku…..
Eh, pol pa zadeva itak izgubi ves svoj čar….

Hja, še ena reč, ki me odvrne od avanturic!

Daj Lunca, nehaj! Kakšen kondom, kakšna bolezen neki!! Sam delat in uživat!

Tepec!
(Pardon, hihi….)

Ravno pred nekaj dnevi so pri enih poročilih povedali, da je HIV v Sloveniji v velikem porastu! Letos že zdaj več novih okuženih kot lani celo leto.
In da Slovenija ne bo več dolgo oaza neokuženosti…..
No, pol pa veselo tunkaj in se idi avanturice brez zaščite, če upaš!
Jaz ne!

New Report

Close