Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kondom

Kondom

Hvala, tepka! Imaš še kakšno lepo ime zame? Ti nagajivka imaš resnično bogat besedni zaklad! Koliko že sl besed pozna en povprečnež? 12.000 približno pravijo! Razen tega, da nisi povprečna, jih ti sigurno poznaš 25.000!

In kaj je nekaj 100 obolelih proti 2.000.000? Tako da bi se šel s tabo podobne igrice, pa makar prec umrem! Tko

Hja, mucek…. jaz sem daaaleč nad povprečjem v vsem, tudi v besednem zakladu!

Kaj je nekaj 100 obolelih proti 2 miljona?
No, ja, odstotek res ni pretirano velik. Ampak če padeš tudi sam med njih, ti ta nizek odstotek ni v nobeno pomoč, kvečjemu bi se najraje v rit ugriznil, da si RAVNO TI med njimi!

Pa že raje prej na to poštudiram!
In se ne grem avanturic!

Razen s tabo, no, ki bi se šel z mano te igrice tudi za ceno smrti!!!!
Take ponudbe pa še nisem dobila, krščen matiček…..

Še moje mnenje. V bistvu je tako, da se mogoče splača imet kondom za oralo z okusom. Ti pa garantiram, da verjetno ne boš našla moškega, ki bo natikal kondom za oralo! Meni že orala niti ni nevem kaj, da pa bi gor še natikal kondom, bi to počel le zaradi tega ker ženska tako hoče in si tega želi. Tako, da je v tem tudi največ problemov. Večina se tolaži, da se bolezni z oralo ne prenaša. Hudo zmotna tolažba, sploh za SPB, pa tudi AIDS je pri tem ruska roleta, ker nikoli neveš ali ima kdo krvavitve ali ne, dovolj so že mikroskopske ranice.

Sliši se mogoče narobe, verjetno niti ne razmišljam prav, na splošno tega ne počnite, ampak že bolje imeti seks s kondomom kot oralo brez kondoma!

Seveda je tu še vojska moških, ki se jim ne dvigne, če nataknejo kondom. Nagon potem opravi svoje in povzroči vrsto pred testiranjem za AIDS. Da ne govorim o izgubi volje do življenja, ko kdo ugotovi, da zaradi SPBjev ne more več zanositi.

Z VSEM TEM SE NE HECAT! Bedarija bi bila, če bi ti rekel, da se ne spuščaj v avanturce, kot govorijo teoretiki, ki pravkar praznujejo srebrne in zlate poroke. V avanturco te bo odneslo, ne glede na to ali se zavedaš v kaj se spuščaš ali ne. Se ti pa prej splača dobro premisliti ali ni v tebi še kakšne druge stvari, ki bi ti nadomestila avanturco. Vem, da je ni čez avanturce, ampak čas, ki ga boš porabila za premišljevanje bo prinesel to, da boš verjetno spoznala kaj ali koga s katerim se ti ne bo treba spuščat v avanturco. Sicer pa pazi, pazi in samo pazi!!!

Se v vsem strinjam s tabo…. imam le eno podvprašanje zate:
orala ti ni nevemkaj?????

Tole pa prvič slišim. Običajno bi naj bilo tole moškemu všeč…. celo zelo všeč. In ker se trudim biti svojemu moškemu popolna ljubica, bi me zdajle zelo zanimalo, kaj je tisto, kar ti ni nevemkaj?
A si s tem mislil to, da so občutki manj intenzivni kot pri penetraciji?
Ker jaz mislim, da ne bi smeli biti, da so lahko celo bolj intenzivni….

Ampak – jaz sem ženska in pišem zdaj tole samo na osnovi odziva mojega moškega in se lahko tudi motim!

hmmmmm, tudi mene si presenteil, da ti oralc ni ne vem kaj….no, meni je zakon

mi pa na misel ne pride, da bi imela avanturo brez kondoma…zato je problem potem oralc med seksom…seveda pa vem, da se lahko okužiš pri oralcu, je pa manj možnosti…

Glede virusa HIV: če bi že bil med tistimi nekaj sto, bi mi mogoče to na spomeniku pisalo, vsaj znan bi postal, ne neki povprečnež -:))))

Ja, ljuba moja take ponudbe imaš pri meni! Saj je zate vendar dobro le najboljše! (Po Andrejču tli centimetle)

Nono, k tistim trem cm pa še le kakega prištej, preden me veselje do tebe mine…..

Mater plemeniti, tako resnega tvojega odgovora še nisem prebral, čeprav je bilo tudi teh nekaj.

Vsekakor imaš vse čisto prav, samo če bi vsi gledali tako? Še v svojo partnerko bi moral dvomiti, saj ne moreš nikoli zagotovo rečt, da ti je do konca zvesta, kaj konec koncev tisti, ki so bili okuženi pri transfuziji, dajanju krvi…. Pa nobene gensko spremenjene ali drugače vzgojene hrane hrane ne bi jedli, dihali zastrupljenega zraka in še in še….

Brez dvoma je potreben premislek, čeprav ti zagotavljam, da sem imel kar nekaj avantur, a nikoli nisem preveč mislil z zgornjo glavo, no mogoče me bo v to prepričal tale forum!

LP!

Ja, pri orali taki in drugačni ne čutim niti približno tistega kar čutim v vagini. Pa ne mislit, da še nisem srečal taprave oz. take, ki ne bi znala! Se pa strinjam, da so vse po vrsti začudene, ko jim to razlagam. Problem je celo v tem, da je že marsikatera mislila, da ji hočem povedat, da ona pač tega ne zna, kar povzroči dodatne zaplete ker potem res pomisli, da ji ne gre. Se mi zdi, da sem ene parkrat kar zablefiral, ker ni hotla slišat, da ni filinga :-).

Ja, čez kraljico vagino je ni! 🙂 Sicer pa uživam v stvareh, ki jih drugi niti ne poznajo dobro. Npr. masaži s celim telesom (vmes se ti “rola”;), lizanju vratu, božanjem trebuha, sesanjem popka, vonjanjem predela pod roko, masaži beder, da o lizanju mačke ne govorim… ;-). V glavnem pa me kuri ženska reakcija na vse to. Če te ni, raje pijem hladno pivo v senci 😉

Tisti so Andrejčkovi centimetri, moji so malo drugačni, ti moja ljubezen pametna!

Obnašas se do mene kot da sem eden izmed tvojih mulcev, vpisanih v redovalnico… Na, spomnil sem se ene tovarišice iz gimnazijskih let, malo mlajše kot si ti zdaj, kako mi je bilo nerodno! Samo predolgo za pisat tu gor.

Na, pa sem spet iztiril iz teme, kot vedno

Zakaj pa ne bi napisal ene zgodbice?

Npr. KIR v šolski klopci

Hihi, my kind of man!!!!!
Glede drugega odstavka mislim….
Ta prvi glede orale pa…. hja, dopuščam tudi tako možnost….. da le iskreno poveš!

Hm se pravi si mislil s spodnjo glavo…vse lepo in prav ampak tko bi recimo lohk okuzu svojo zeno k je mama tvojih otrok in k jo mas v bistvu rad..eno je da si ti okuzen ne pa da ogrozas druge…sm mela pa boljse mnenje o tebi…

www.studentarija.net

To je ravno tisto, na kar je treba mislit PRED avanturco!!!

S kom vse je bil tip, ki se ti zdaj zapeljivo smehlja in te vabi v nebesa!? In s kom vse so bile pred tem njegove ljubice….. in pred tem njihovi ljubimci…. IN TAKO DO NEDOLŽNOSTI VSEH VPLETENIH!!!!!!

In potem pomisli naprej – kaj če bo kaj narobe…. pa okužim najprej sebe, potem partnerja…. pa ostanejo otroci z bolnimi starši ali pa celo brez njih….

In potem trezna odločitev – je tale zapeljivi tip RES vreden vsega tega?!?!?!?!?!?!?!?!?
Ali pa gre samo za trenuten preblisk, ki me bo minil čez pol ure??????????????

In me vedno mine!

Ne, lunca, ko se komaj 17 letni kirček med počitnicami hladi ležeč na zofi v svoji sobi v majhnih kopalkah z veeeliko izboklinco, ker je pred tem razmišljal kaj bi bilo, ko bi ob sebi takrat imel golo ljubljeno… In v tistem trenutku brez trkanja vztopi prof. matematike, ki je iskala svojega dragega (isto iz prosvete), stanujočega takrat pri nas…. meni pa vsa kri v glavo, ker je kar stala brez besed! Šele po po dooolgem času: “kje je pa Ludvik” (prof.franc. in nem. – Štajerc sicer). In potem sva skupaj kar nekaj časa gledala neke nizozemske revije in poizkušala prevajat, iz Flamščine mislim. Jaz pa ves čas roko na mednožju in molil, da bi odšla!

Mater, zdaj samo upam lahko, da vsaj onadva tega ne bereta!

Tak pač sem in pravkar sem potrkal po mizi, ker je še vse OK! Pol ti ne bi šla z mano, ker sem te tako razočaral?
Saj sem obljubil, da se poboljšam Ruby!

Bog daj, da bereta….
Nam bo vsaj nekdo razjasnil, kdo si!

A takole je bilo?!?!?!?!?
Se je delala, da ni opazila izboklinice?
Ali pa te je nalašč malo mrcvarila…..?!?!?!?!?!?! Porednica!

Kako preračunljiva! Boš rekla da si bila samo z enim? Ali vedno s kondomom?Ne verjamem ti!!!

Tak pač si? Sorry ampak to je pa sploh neumen izgovor.Poznam tipa k se je sel testirat za HIV..a ti sploh wes v kaksnem psihicnem stanju je bil predne je dobil odgovor..pa vse zivciranje pa vse…Zame se s tem ni za igrat.

www.studentarija.net

A ti bi mi privoščila, da se ta trenutek registrirata in napišeta moje osebne podatke?!? Pol si pa mal žleht, veš!

Misliš da vem kam je gledala? Jaz od sramu samo v tla! Mogoče bi ta trenutek kam drugam? Sigurno, če bi bila to ti, draga dama!

Aja pa se to..kako ves da je vse OK..si bil tok in si se sel testirat?

www.studentarija.net

Bil tudi jaz pred kratkim na testu! Ampak samo zaradi periodičnega pregleda! In vse je bilo OK, jasno – samo s takimi sem sexal zadnja leta kot si ti – mlada, čedna, vznemirljiva….. Bi šla zdaj?

Preberi zgornji test, Rubyka! Bi?

Kaj ma pa to veze..lohk je tud kksna mlada in cedna okuzena…HIV ne izbira po starosti..no al pa kerakol druga bolezen.
In ne ne bi sla..mas ocitno prevec avantur pa tkole..s tistim k bi sla mu morm zaupat 😛

www.studentarija.net

NEEEEEEEEE. Samo meni na mail naj napišeta, kdo si in kje te najdem! Sem žleht, ja, nisem pa hudobna!

In verjamem, da bi danes drugače reagiral kot takrat….. konec koncev je vmes že kar nekaj let izkušenj in samozavest je čisto drugačna……

New Report

Close