Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kondom

Kondom

Nikoli ne varam, zares tisto počnem, hahahahahah

Saj.
Ti praviš BI….. zato pa jaz čisto mirne duše lahko izjavim, da NE BOM!!!!

mah ta masica traja par minutk.. 🙂

bom pogledala, ce mam se tisto knjigo kje doma… je kar nekaj casa odkar sem jo nazadnje videla (kaksnih 5 let) pa ti sporocim naslov 😉

Oprosti, res! Mi je pač ušlo

Bom vesela. Prav!

Ker ti ga še nisem potisnil noter, samo jaz si vse dobro zapomnim in rečem: Nikoli ne reci nikoli! Takrat boš čutila zagotovo in mi dala najboljšo oceno že zato, ker si dobrega srca!

Če ti dela mail? 🙂

Napaka, KIR!
Dobro oceno si je treba pa prislužit!

Opa! Kako smo sigurni! Ne reci tega nikoli, pa se tudi ne boš v jezik fgriznila!

Saj bi se potrudil 500 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}! Vsaj pri tebi, no

Marjanca, nič novega, izprobano med ostalim tud!

Glej, KIR:
na srečanje smo te vabili, obljubljali smo ti ne vem kaj vse….. pa nič.

Ja, zdaj sem pa res že prepričana, da mi ne bo treba plačat ZA NOBENO IZREČENO BESEDO!!!! Tako!

🙂

mislim, da ja:)

hahahaha, nekaj je srečanje na 100 oči, nekaj na dvoje….sploh če so tvoje tako lepe zraven!

Najprej se dobro prepričaj s kom boš to delala in če ne boš imela nobenih pomislekov ali občutka strahu, lahko narediš to brez kondoma. Bo za oba bolj prijetno.

Kar se tiče zaščite je pa tako, previdni moramo biti vedno samo nihče nam pa ne more zagotoviti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odsotnosti od bolezni, lahko imamo partnerja že daljše obdobje pa ne vemo, kaj nosi v sebi.

Kdor ne upa na 100 (no, bilo jih je 28 + 2), ne upa tudi na manj!

Ne ji povedat, ji bom raje to napravil jaz, za presenečenje!

no, potem mi povej na koliko tock je potrebno pritisniti?

pri meni sta dovolj dve… pri vecini zenska pa 17.

koliko pa je potrebno pri tovjih 😉

Preveč si sigurna! Če nekaj hočem, po navadi to tudi uresničim, če tudi podiram zidove!
Zdaj pa letim, še naprej bodite v cvetju!

Najraje ima čim več, za nazadnje pa 3!

ocitno ne govoriva o isti zadevi 🙂

no saj ni vazno 😉

Še kar jezna Marjanca? Saj sem se ti opravičil, res nisem smel tega napisat! Oprosti še enkrat

ma ne saj ni kaj;)

samo gre se za to, da je to tudi on govoril, da to vsi govorijo……

Mi je bolj všeč tista varianta, da najprej sedemnajstkrat razmisliš s kom greš v posteljo, pa potem…. če pride skozi celotno proceduro preverjanja…

(:-P)

…ugotoviš, da pravzaprav kondom ni potreben ;-))))

Sicer sem pa nedavno prebral, da naj bi blo v slo okuženih menda 137 ljudi z aidsom (večinoma iz homoseksualnih sfer), pa še menda 37 obolelih. Skupaj znese to cca 200 ljudi. Od cca 2 mio slovencev jih je cca pol bolj ali manj seksualno aktivnih, od tega na drugi spol (ker me isti spol pač ne zanima) odpade 500.000. Verjetnost okužbe znaša v tem primeru cca 1:2500.

Ko pomislim na to, ugotovim, da mi do cifre 2.500 še kar nekaj manjka

;-))))

Ok; malo se hecam, procent je nekoliko višji zaradi neke količine partnerjev, ki se ne grejo avanturic, pa nekaterih ki tako malo seksajo ali jih to tako malo zanima, da skoraj ni možnosti da na njih naletite…

Pri vsem skupaj je bolj zanimivo vprašanje, koliko si varen četudi se ne greš avanturic. Mislim glede na to, da pač za nikogar, niti za partnerja, ne moreš dat roke v ogenj, da ti je zvest…

uf, kdaj te bo le začelo trgat??? (:-P)

New Report

Close