Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Konec anonimnosti! Vsak kelner bo vedel kdo sem

Konec anonimnosti! Vsak kelner bo vedel kdo sem

Če se ne bomo zdaj uprli je po nas!!!

Če te prav razumem, se sekiraš, da bo kelner vedel, za kelnerce se pa ne sekiraš.

Lej koliko časa in sitnosti ti bo prihranjenih, kelnerci ne boš rabil razlagat kdo si, bo kar sama videla :). Ogromno oboževalk boš imel.

Ko na Wall streetu bomo takoj poskenirani..

nova
Uredništvo priporoča

Kelnarju bo mar zate kot za lanski sneg.

Te reči bodo grozne šele v primeru, če ne bodo ukinjene, ko bo čas za to.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 05.08.2021 ob 10:52

Te reči bodo grozne šele v primeru, če ne bodo ukinjene, ko bo čas za to.

Za Roka;

ti pa si optimist,če mislis,da bo zo kdaj ukinjeno(če bo slučajno slo skozi),ali si pa naiven?!

wow

vedel bo, da si joža po imenu in vedel bo letnico rojstva.

hudo.

ker sicer te je moral imenovat ta drugi  kreten za šankom, zdaj bo pa vedel, da si joža

ja monklje, ki zgledajo kot mlajše sestre svojih hčera bodo sedaj imele problem, ko bo kelnar ki se mu ponujajo videl, da niso letnik 1996 ampak 1976.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni več, 05.08.2021 ob 07:14

Če se ne bomo zdaj uprli je po nas!!!

Komunajzar, ne hodi v gostilno, pa bo. V Murglah in na Fužinah te pa tak že vsi poznajo. 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Mogoceeeejetoo, 05.08.2021 ob 11:41

Za Roka;

ti pa si optimist,če mislis,da bo zo kdaj ukinjeno(če bo slučajno slo skozi),ali si pa naiven?!

Vedno sem bil optimist – kar mi je do zdaj zelo dobro služilo.

Ok, razumem, da je morda neprijetno, samo nekaj tako groznega tudi ni – saj prej (mlajših letih), si tudi moral pokazati osebno za alkohol in vstop v diskoteko. Pa si vzemi kavo za seboj, a ne? Problem rešen.

New Report

Close