Najdi forum

Splash Forum Koronavirus KONEC CEPLJENJA !

KONEC CEPLJENJA !

https://www.msn.com/en-us/health/medical/dr-robert-malone-boosters-arent-protecting-you-from-omicron/vi-AARVOZU  

 

Se odvija klobčič, zelo zelo zelo pocasi

Ja, dober jre tale Dr. Robert Malone.

 

Povedal: da po njegovem vedenju trenutno če je morda 10 smrti  na svetu ( je rekel worldwide) iz naslova okužbe z omikronom… da ni smrten, škodljiv za narod, kar je odlična novica za prebivalstvo ( ..-.from what we know now about “omicron” is a good news”, ampak slaba novica za vladoajoče in tiste, ki hočejo sedaj v času novoletnih praznikov vse “shut down-at”…

 

Dr. Malone je izrekel v intervjuju : ” I think  that they  ( s tem “they” je jasno mislil the Government) are disapointed with the good news”

S to izjavo je povedal vse.

Odgovor na objavo uporabnika
konec prihaja, 21.12.2021 ob 21:32

https://www.msn.com/en-us/health/medical/dr-robert-malone-boosters-arent-protecting-you-from-omicron/vi-AARVOZU  

 

itak da ne… tam na 24 ur je nek clanek o neki znani osebi v usa, ki se je cepil s pozivitvenim in zbolel za omikronom…

pa taka zascita…

nateg za to zgodbo 3 odmerka je to, da se spravi cimvec  cepiva v promet za zasluzek…

jaz pa se res cudim ljudem da so tako nekriticni do svojega zdravja in si dovolijo pikat te sote, ceprav nobena raziskava ni bila narejena na toliko dozah, ravno tsko ne une, ki si mesajo cepivo v telesu… tudi teh raziskav ni nikjer bilo od zacetka testiranj  namensko dolgitrajno spremljanih in narejenih… ampak ljudje se kar pustijo pikat… jaz res ne razumem te nekriticnosti ljudi

Enkrat bo konec, ja, in streznitev bo boleca. Se pa se!
Highly Vaccinated South Korea Reinstates Tough Covid-19 Restrictions After Surge in Breakthrough Cases
prevod:

Južna Koreja, ki je zelo cepljena, po porastu števila prelomnih primerov ponovno uvaja stroge omejitve za Covid-19

citat:

After s mass vaccination campaign earlier this year that led to a surge in vaccination rates, authorities eased covid restrictions. As a result of the vaccine drive, between 92-94% of adults in the country are reportedly fully vaccinated, and more than 15% have received booster jabs.

However, the high vaccination rate has caused the country’s worst Covid-19 outbreak since the start of the pandemic. Breakthrough cases are surging and spreading like wildfire, with the number of new cases surging almost five times higher than the previous record and the number of serious infections has tripled since the beginning of the vaccine program.

prevod:

Po kampanji množičnega cepljenja v začetku leta, ki je privedla do večjega števila cepljenih, so oblasti ublažile omejitve glede cepljenja. Po podatkih je zaradi te akcije 92-94 % odraslih v državi v celoti cepljenih, več kot 15 % pa jih je prejelo poživitvene injekcije.

Vendar je visoka stopnja cepljenja povzročila najhujši izbruh Covid-19 v državi od začetka pandemije. Število prelomnih primerov narašča in se širi kot požar, saj je število novih primerov skoraj petkrat večje od prejšnjega rekorda, število resnih okužb pa se je od začetka programa cepljenja potrojilo.

Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

dailyexpose.uk/2021/12/21/highly-vaccinated-south-korea-reinstates-tough-covid-19-restrictions-after-surge-in-breakthrough-cases/

 

Vse ostalo pa prepuscam vam samim.

 

Odgovor na objavo uporabnika
thinkagain, 21.12.2021 ob 22:55

itak da ne… tam na 24 ur je nek clanek o neki znani osebi v usa, ki se je cepil s pozivitvenim in zbolel za omikronom…

pa taka zascita…

nateg za to zgodbo 3 odmerka je to, da se spravi cimvec  cepiva v promet za zasluzek…

jaz pa se res cudim ljudem da so tako nekriticni do svojega zdravja in si dovolijo pikat te sote, ceprav nobena raziskava ni bila narejena na toliko dozah, ravno tsko ne une, ki si mesajo cepivo v telesu… tudi teh raziskav ni nikjer bilo od zacetka testiranj  namensko dolgitrajno spremljanih in narejenih… ampak ljudje se kar pustijo pikat… jaz res ne razumem te nekriticnosti ljudi

Tudi za klopni meningoencefalitis se greš cepit 3x, za gripo skoraj vsako leto. So whats your point?

Odgovor na objavo uporabnika
Kar nekaj, 22.12.2021 ob 09:44

Tudi za klopni meningoencefalitis se greš cepit 3x, za gripo skoraj vsako leto. So whats your point?

Greš se cepit, če to želiš in te nobeden ne posiljuje iz vseh možnih kotov in omejuje pri osnovnih stvareh. Naj se cepi kdor želi in kdor verjame in pika.

Odgovor na objavo uporabnika
goranko, 22.12.2021 ob 10:13

Greš se cepit, če to želiš in te nobeden ne posiljuje iz vseh možnih kotov in omejuje pri osnovnih stvareh. Naj se cepi kdor želi in kdor verjame in pika.

Sej nimaš kaj za “verjet” , tako pač je, pa če ti je všeč ali ne… Če se ne želiš cepit potem vsaj sprejmi to da pač ne moreš nikamor it. To ni kršenje nobenih pravic, vsaj sprejmi neko odgovornost ne pa da se zdiraš naokoli da virusa ni itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar nekaj, 22.12.2021 ob 10:38

Sej nimaš kaj za “verjet” , tako pač je, pa če ti je všeč ali ne… Če se ne želiš cepit potem vsaj sprejmi to da pač ne moreš nikamor it. To ni kršenje nobenih pravic, vsaj sprejmi neko odgovornost ne pa da se zdiraš naokoli da virusa ni itd.

nikoli nisem trdil, da virusa ni, omejevanja me sploh ne ganejo, dovolj mi je hrana in narava, drugo sploh ne potrebujem in ja ravno zato, ker sem odgovoren, se ne bom cepil

Virus je in ni edini in nič drugačen kot vsi ostali respiratorni, zakaj zaradi H1N1 ne zganjaš take histerije in panike in posiljuješ vse navprek da se cepijo?? Pa nobene bistvene razlike med njima…

Odgovor na objavo uporabnika
goranko, 22.12.2021 ob 12:11

nikoli nisem trdil, da virusa ni, omejevanja me sploh ne ganejo, dovolj mi je hrana in narava, drugo sploh ne potrebujem in ja ravno zato, ker sem odgovoren, se ne bom cepil

Sej nisem za tebe rekel, ampak nasploh. Nimam problemov da se kdo ne cepi, pač se ne bo. Ampak govorim o tem da pač tisti ki niso cepljeni naj sprejmejo to kar se pač dogaja… Zakaj morejo nekateri vse negirat? Ker pač ni vse po njihovem.

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 22.12.2021 ob 13:53

Virus je in ni edini in nič drugačen kot vsi ostali respiratorni, zakaj zaradi H1N1 ne zganjaš take histerije in panike in posiljuješ vse navprek da se cepijo?? Pa nobene bistvene razlike med njima…

Tud vsi virusi niso enaki pa naj bodo respiratorni ali kaj druga. In ja med gripo in koronavirusom je kar veliko razlik.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar nekaj, 22.12.2021 ob 16:34

Tud vsi virusi niso enaki pa naj bodo respiratorni ali kaj druga. In ja med gripo in koronavirusom je kar veliko razlik.

kaj je to covid19?

Že zaradi gripe, ki je precej manj nalezljiva in bolj predvidljiva v posledicah, ki jih zato tudi lažje obvladujejo, je bila vsako zimo prepoved obiskovanja bolnic, porodnišnic ipd.

Tisti, ki imajo imunsko kompromitirane svojce, ali pa takšne s stanji, ki pomenijo veliko tveganje so se tudi gripe močno zavedali, se cepili in pazili.

Covid je viroza, ki se širi precej hitreje od gripe in ima kar malo bolj nepredvidljive posledice, poleg tega pa večina ljudi še ni prišla v stik s tem virusom in je zato več resnih posledic v relativno kratkem času.

V prometni varnosti smo naredili že zelo veliko in smo večinoma sprejeli in spoštujemo, da so omejitve in preventiva izredno pomembni, čeprav pomeni to na področju prometa omejitve za vse življenje in vsakič ko smo udeleženci, pri covidu pa bo nekaj malega ukrepov potrebnih precej krajše obdobje, udeleženci pa smo praktično kadarkoli smo v stikih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
darla, 24.12.2021 ob 09:08

Že zaradi gripe, ki je precej manj nalezljiva in bolj predvidljiva v posledicah, ki jih zato tudi lažje obvladujejo, je bila vsako zimo prepoved obiskovanja bolnic, porodnišnic ipd.

Tisti, ki imajo imunsko kompromitirane svojce, ali pa takšne s stanji, ki pomenijo veliko tveganje so se tudi gripe močno zavedali, se cepili in pazili.

Covid je viroza, ki se širi precej hitreje od gripe in ima kar malo bolj nepredvidljive posledice, poleg tega pa večina ljudi še ni prišla v stik s tem virusom in je zato več resnih posledic v relativno kratkem času.

V prometni varnosti smo naredili že zelo veliko in smo večinoma sprejeli in spoštujemo, da so omejitve in preventiva izredno pomembni, čeprav pomeni to na področju prometa omejitve za vse življenje in vsakič ko smo udeleženci, pri covidu pa bo nekaj malega ukrepov potrebnih precej krajše obdobje, udeleženci pa smo praktično kadarkoli smo v stikih.

 

ti si pa ziher šlosar, k tok veš o medicini!

Odgovor na objavo uporabnika
HOMER, 24.12.2021 ob 11:08

ti si pa ziher šlosar, k tok veš o medicini!

Ded ma doktorat iz medicine, mikrobiologije pa še iz fizike ker tolko ve o 5G. 😂😂😂

New Report

Close