Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Konec je, dragi moji

Konec je, dragi moji

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 13.11.2021 ob 21:44

Pa ljudje božji, a ne vidite, da vas hoče vlada razdelit in skregat med sabo? Nehajte provocirati! Avtor-kaj se ti dogaja? Nekje sem prebrala na drugem forumu, da soe ravno tu plačani ljudje, ki skoz sejejo nemir! Prenehajte se delit in sovražit med sabo ! Začnite razmišljati s svojo glavo, ne tako kot vidite na pop greznici. Mi danes doma nismo sploh prižgali TV in lažje dihamo.

Kakšna vlada, na vlado se izgovarjate vi, anticepilci, čeprav vam tisti, ki smo blizu dogajanju in VEMO, da covid NI izmišljen, ves čas poskušamo odpreti oči!  Virus NI izmišljen.  Virus ne izbira, virus pri marsikom pušča dolgoročne posledice in nima nobene zveze s politiko.

Ampak ne, vi ves čas ponavljate eno isto, kriva je vlada!  Ko zmanjka argumentov, obtožujete tuje vlade, zdravnike, znanstvenike, bogataše, izmišljujete si sve i svašta, da poskušate širiti vaše smrtonosno poslanstvo, nezavedajoč se, da ste zgolj orodje šarlatanskih prekupčevalcev alternativnih zdravljenj in prodajalcev kačje sline.

Sem že zadnjič napisala, da se mi je začelo gladko hebat za ljudi.  Pa naj bo, bomo imeli pa smrti.  Trupla pač.

Upam samo, da bo umrlo čim manj cepljenih in glede na dozdajšnje dogajanje sem prepričana, da bo kosilo med necepljenimi, ker so cepljeni starejši vseeno dovolj pametni, da ne rinejo med ljudi.

 

 

 

 

 

Grenivka. Mene sploh ne rabijo plačat, da vas ne maram.

Odgovor na objavo uporabnika
hrastovlje, 13.11.2021 ob 22:06

Kakšna vlada, na vlado se izgovarjate vi, anticepilci, čeprav vam tisti, ki smo blizu dogajanju in VEMO, da covid NI izmišljen, ves čas poskušamo odpreti oči!  Virus NI izmišljen.  Virus ne izbira, virus pri marsikom pušča dolgoročne posledice in nima nobene zveze s politiko.

Ampak ne, vi ves čas ponavljate eno isto, kriva je vlada!  Ko zmanjka argumentov, obtožujete tuje vlade, zdravnike, znanstvenike, bogataše, izmišljujete si sve i svašta, da poskušate širiti vaše smrtonosno poslanstvo, nezavedajoč se, da ste zgolj orodje šarlatanskih prekupčevalcev alternativnih zdravljenj in prodajalcev kačje sline.

Sem že zadnjič napisala, da se mi je začelo gladko hebat za ljudi.  Pa naj bo, bomo imeli pa smrti.  Trupla pač.

Upam samo, da bo umrlo čim manj cepljenih in glede na dozdajšnje dogajanje sem prepričana, da bo kosilo med necepljenimi, ker so cepljeni starejši vseeno dovolj pametni, da ne rinejo med ljudi.

 

 

 

 

 

Kaj če bo obratno?

Dragi moji. Odprla sem temo, vam na čast, sebi v poklon. Gasim požar, ki ga pihate in še vedno vztrajate. V moji temi, ki ni začeta s strahom in sodbo, vlada tiśina. Ni tako hudo, vžgalo se je pa le. Vsi vi ste navadni bedaki.

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI547, 13.11.2021 ob 19:37

Najsi bo cepilci, anticepilci, čarovnice, vesoljci, levi, desni, črni in rdeči… dočakali smo. Konec je. Spodbujanje k cepljenju ni več potrebno. Lahko se bomo prepričali na lastne oči. Prostih je še celih 9 intenzivnih postelj. Ki bodo verjetno polne jutri. Pojutrišnjem bodo požrtvovalni delavci v zdravstvu verjetno še nekako čarali in blažili situacijo. A pekel, ki je pred vrati, se nam bo odvil pred očmi. Upam, da se vas bo čimmanj moralo v tej situaciji zateči k zdravniku in kot oni mladi pokojnik iz Osijeka izreči zadnje besede: “Je-bem ma-ter tistemu, ki me je prepričal, naj se ne cepim!”

 

Mal si pateticen!

 

Druga stvar, za slovenski Bergamo je izkljucno kriva slovenska vlada! Najprej vse vlade do zdaj, najbolj pa ta zadnja, ki je pozabila, da je za dobro zdravstvo kljucen kader!

 

Kar zadeva cepljenje ali ne, vsak se odloca sam! Kdor ne zna nosit odgovornosti za lastno odlocitev, je brezhrbtenicni cepec, pa ce se 100x cepi ali ne!

Teorije zarote gredo tako daleč, da nekateri celo verjamejo, da so ventilatorji hudo škodljivi za zdravje, tako, kot tudi cepljenje. Bodo raje tvegali, da jih pobere na domu?

Zanima me, če pljučnica in sezonska gripa še obstajata? Ima NijZ podatek, koliko ljudi je v času covida zbolelo za virozo, gripo, prehlad? Koliko ljudi sicer zboli in umre zaradi sezonske gripe? Ali se vse lepo pripiše kar covidu? Nikjer ni tega podatka, ker sem sama iskala, zanimivo da je gripa kar izginila. Medtem tudi drugi bolniki s svojimi boleznimi ne pridejo na vrsto za obravnavo, ne pridejo do receptov napotnico za ostalo! Osebni zdravniki enostavno nočejo dat napotnice za pregled krvi, če si virozen, takoj te pošlje v covid ambulanto! Pa kam smo prišli da zdravnik “noče”?!

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 13.11.2021 ob 23:31

Zanima me, če pljučnica in sezonska gripa še obstajata? Ima NijZ podatek, koliko ljudi je v času covida zbolelo za virozo, gripo, prehlad? Koliko ljudi sicer zboli in umre zaradi sezonske gripe? Ali se vse lepo pripiše kar covidu? Nikjer ni tega podatka, ker sem sama iskala, zanimivo da je gripa kar izginila. Medtem tudi drugi bolniki s svojimi boleznimi ne pridejo na vrsto za obravnavo, ne pridejo do receptov napotnico za ostalo! Osebni zdravniki enostavno nočejo dat napotnice za pregled krvi, če si virozen, takoj te pošlje v covid ambulanto! Pa kam smo prišli da zdravnik “noče”?!

A mi lahko poveš nekaj? Ti predpostavljaš, da je gripa nekam izginila, ker nisi našla podatka. Na PCR testih imamo ~40 % pozitivnost. Ponavadi pridejo na PCR test tisti, ki so res bolani. Ni to tako kot hitri test.

Zdaj pa vprašanje zate. Kaj je teh ~60 % procentov, če so viroze in gripe “ukinjene”?

Lansko zimo ni bilo gripe, ker je bil cel svet v lockdown, ni bilo množičnih letalskih povezav in prenosov med celinami. Letos je drugače. Večina držav je precepljenih in se vračajo potovanja po svetu. Letos bo poleg covida davek zahtevala še gripa.

Ha, ni bilo gripe zaradi prekinjenih letalskih povezav. Kako je pa južnoafriški sev prišel sem? In brazilski? Kako serjete.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 13.11.2021 ob 23:51

Ha, ni bilo gripe zaradi prekinjenih letalskih povezav. Kako je pa južnoafriški sev prišel sem? In brazilski? Kako serjete.

viš ti lih tk razmišljaš kukr tisti k so prenovil ta forum. aja sj res. bol slabu ti dela lajtnga he he

Gripa ni tako nalezljiva kot covid, kaj šele kot delta različica. Gripo ustaviš že z distanco in ustrezno higieno kašlja in rok. Za covid je dovolj en okužen, da se zgodi filmski scenarij ali Bergamo – ta se je začel na nogometni tekmi med italijansko in špansko ekipo. Obe državi sta v času pred cepivom utrpeli največje žrtve zaradi covida. Nam se Bergamo dogaja zaradi neumnosti.

Očitno lansko sezono gripa sploh ni bila nalezljiva.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 14.11.2021 ob 00:16

Očitno lansko sezono gripa sploh ni bila nalezljiva.

Daj tiho bodi, baba nora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 13.11.2021 ob 19:51

Grozno je to, kar ste povzročili debili s cepljenjem in svojo podporo fašizmu.

Cepljeni ste vir boleznih, cepljeni širite bolezni, cepljeni podpirate genocid.

Lažete pa lahko le sami sebi. Resnica je znana.

https://www.facebook.com/groups/1342427042863805/permalink/1372573323182510/

Bedak. To ste povzrocili kreteni tipa maske dol. Zdaj si lahko svoj fašizem nekam zatlačiš.

Pa nyci te lepo pozdravlja in upa da te prej sreča pamet kot pa te trofne bolezen, kot je njo.

Daj prrosim te. Če je covid tako grozna reč so edino naši vrli politiki in zdravstvo bučmani. OJOJ, K NAM PRIHAJA GROZNO SMRTONOSNO NEVAREN VIRUS, PRIPRAVIMO 180 POSTELJ ZA 2.1 MILJONA SLOVENCEV!!!

razumeš kje je to čudno??

Čas je da še ogranizirajo in začnejo vlagat v zdravstvo , ne pa v žepe.

Dodatki?? Prosim lepo. 3/4 dodatkov je bv. In to ravno najvišji.

Lepo vlagat v naše zdravstvo, ki mu kakšna postelja več nebi škodila s covidom ali brez in ne iščite krivcev v necepljenih, oz. Ne poslušajte kar vam želijo prodat. Je bilo dovolj časa da bi se pripravili pa se niso. Samo čakalo se je in tqlalo dodatke, pa bončke za turizem, pa nadomestila da je bila cela država doma ko je bilo par primerov (lansko leto spomladi) in to je bila tptalna neumnost…pa kar so še čakali, pa zapirali… pripraviti zdravstvo na bum pa ne!!

 

Ne slepite se

Odgovor na objavo uporabnika
Monovina, 14.11.2021 ob 04:26

Daj prrosim te. Če je covid tako grozna reč so edino naši vrli politiki in zdravstvo bučmani. OJOJ, K NAM PRIHAJA GROZNO SMRTONOSNO NEVAREN VIRUS, PRIPRAVIMO 180 POSTELJ ZA 2.1 MILJONA SLOVENCEV!!!

razumeš kje je to čudno??

Čas je da še ogranizirajo in začnejo vlagat v zdravstvo , ne pa v žepe.

Dodatki?? Prosim lepo. 3/4 dodatkov je bv. In to ravno najvišji.

Lepo vlagat v naše zdravstvo, ki mu kakšna postelja več nebi škodila s covidom ali brez in ne iščite krivcev v necepljenih, oz. Ne poslušajte kar vam želijo prodat. Je bilo dovolj časa da bi se pripravili pa se niso. Samo čakalo se je in tqlalo dodatke, pa bončke za turizem, pa nadomestila da je bila cela država doma ko je bilo par primerov (lansko leto spomladi) in to je bila tptalna neumnost…pa kar so še čakali, pa zapirali… pripraviti zdravstvo na bum pa ne!!

 

Ne slepite se

Aja Pa še to

Cepljeni ob simptomih lahko gredo v službo, cepljeni nimajo karantene..

Taka je realnost. Zbolevajo in hodijo povsod in vse normalno.

Ker je bila učiteljica s simptomi cepljena je pač morala v službo zaradi manjke kadra (je več teh primerov). Cepljenje te ne reši, ampak omogoča, da vse teče dalje. Smisel cepiva torej ni zdravje, ampak finance (vsaj upamnda samo finance).

Na intenzivni je pa že skoraj pol polno cepljenih, tako da nehajte srqčkat s temi necepljenimi.

Aja, pa sem cepljena če se kdo sprašuje. Me pa necepljeni ne motijo, sploh kerdržava če res rabi 70% precepljenost bo morala cepit otroke, tega pa ne podpiram. Če cepljeni lahko trosijo bolezen dalje, celo s simptomi in hudimi poteki, jo lahko tudi otroci ki so v veliki večini asiptomatksi in res ne potrebujejo tega zvarka.

Se strinjam z zadnjim postom!

robi debilko, koliksna je velikost odprtine v maski? Koliksena je velikost virusa?

In poleg tega, ce je ta frdamani virus tako nevaren, zakaj potem frdamani maskarji pustite maske vsepovsod kot macka mlade? Kje so vsi svetovni varnostni inzenirji in kemiki, da ne postavijo vsepovsod tistih kant za nevarne snovi? In kje so vsi tisti delavci, ki bi v skafandrih praznili posode in unicevali maske?

Torej… kje je tvoja frdamana logika?

Za vsakim ZD ali bolnico imas kontejnerje za nevarne biolosko kemijske odpadke. Le korona ni nevarna in lahko uporabljene maske stresamo vsepovsod.

Dzizskrajst!

Jebem tistemu,ki vas je prepričal,da ste se cepili,zdej pa prenašate vsepovsod in polnite bolnice!!!!!!!!!!

Tolk o tem!

Basta!

Odgovor na objavo uporabnika
paraziti, 14.11.2021 ob 05:29

Jebem tistemu,ki vas je prepričal,da ste se cepili,zdej pa prenašate vsepovsod in polnite bolnice!!!!!!!!!!

Tolk o tem!

Basta!

Kako bi sele bilo pri taksni precepljenosti, kot jo ima Italija.

Eni bi morali prej premisliti, ko kaj napisete.

Desi Desi Desi

Ne boj se, ni konec.

Samo cepljene naj pričnejo testirat in izločati iz delovnega procesa, pa stanje ne bo več alarmantno.

Blog Andraž Tersek(zapis12. 11/prejel sem pismo).

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 14.11.2021 ob 05:23

robi debilko, koliksna je velikost odprtine v maski? Koliksena je velikost virusa?

In poleg tega, ce je ta frdamani virus tako nevaren, zakaj potem frdamani maskarji pustite maske vsepovsod kot macka mlade? Kje so vsi svetovni varnostni inzenirji in kemiki, da ne postavijo vsepovsod tistih kant za nevarne snovi? In kje so vsi tisti delavci, ki bi v skafandrih praznili posode in unicevali maske?

Torej… kje je tvoja frdamana logika?

Za vsakim ZD ali bolnico imas kontejnerje za nevarne biolosko kemijske odpadke. Le korona ni nevarna in lahko uporabljene maske stresamo vsepovsod.

Dzizskrajst!

Res je! Tud za teste ni blo nobenih dodatnih navodil kam z odpadom, nobenga organizirananega pobiranja.. Ni logike, oz. najbližja “logika”, ki je zdaj moderna je, da pč tisti, ki se kaj vprašamo v smislu.. čak mal, kk zdj to.. smo kronani idioti, ki delamo krivico drugim. Res “pošteno”!

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI547, 13.11.2021 ob 22:03

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 13.11.2021 ob 21:59

Odgovor na objavo uporabnika
skretopuc doo, 13.11.2021 ob 21:51

kuga se zdj vlečeš ven. na tem forumu zadnja leta namerno sm razdirate folk. bol k se krega več prometa. postlje so že dns zasedene Bog ne dej  da pride do mal večje nesreče al pa kj že prometna nesreča je jeba. to so dejstva.

Jaz sem na tem forumu premalo, a dovolj dolgo da vidim sejanje strahu, panike in nemira med ljudmi. Naj se vsak zase odloča in ne obsojat ljudi, ki se ne želijo cepit. To je preraslo v horde nasilnikov. Nekdo je tu ustvaril temo o Bergamu?! Pa a res ni druge kot sejanje strahu?

Tema ni sejanje strahu. V bistvu na nek način človeku celo odleže. Konec politike, konec delitev na take in drugačne. Vsak, ki preživi, bo zmagovalec.

No ja, to je odvisno s katerega konca gledaš. Ene skupine so bolj rizične kot druge, prav tako imaš skupine ki se lahko bolje zaščitijo in skrijejo kot druge. Kako preživeti sedaj ni vprašanje za množico, ampak bolj za posameznika. Zame, ki sem cepljen in mi do 40 še precej manjka in zadnje 2 leti nisem veliko med ljudmi, imam precej manjšo verjetnost za okužbo, prav tako za težji potek. Ampak vsi takšne “sreče” nimajo.

In poleg vsega sranja še starši otrok v šoli tulijo, da se otroci ne bodo testirali in da bodo šli v šolo. Postelj zmanjkuje, tudi za drugače obolele ne samo kovid, starši bodo pa protestirali proti testiranju, WTF? Pa a ste lahko še bolj glupi?

New Report

Close