Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Konec nedeljskih priložnosti

Konec nedeljskih priložnosti

Samo, če pomisliš, je pa le bolje, da greš v nedeljo v trgovino po nakupih kot, da doma samevaš, se žalostiš, preganjaš samoto, piješ pomirjevala in poskušaš zapraviti prost čas.

Tam koga srečaš, se pogovoriš, popiješ kavo, saj nimamo vsi sorodnikov, s katerimi bi preživljali živahne in žurerske vikende ali pa tekali v jogging oblačilih in se vzpenjali na gore ali hodili na morje in kolesarili.

Sem šofer, ki vozi po tujini in štarta ob nedeljah ponoči in se vrne ob sobotah dopoldan.

Kdaj naj opravim normalni nakup v trgovini?!

v soboto dopoldne. pa sigurno si tudi kaj več frej, eni poznamo šoferske. pa večino itak žena nakupi. kako se znajdeš v tujini, če ti še tako enostavno razporejanje ne gre od rok?

ja to mora biti pa kar kriza, da ob nedeljah oprezaš za nakupovalci in čakaš, da te povabijo na kavo, sicer pa travmiraš sama samcata doma.
kaj boš pa sedaj naredila, ko je spet razglašena epidemija in tudi čez teden ne boš mogla kofetkat naokoli?
mogoče greš kam za prostovoljko?

Se mi tako zdi, da je kar v redu da je v večjem kraju odprta ob nedeljah kakšna trgovina. V obojestransko korist, delavcem koristi, da so zaposleni, ker bi bilo sicer višek kadra, nam, kupcem pa koristi, ker se zgodi, da čez teden pozabimo kaj kupiti ali pa tudi ne utegnemo ali n e zmoremo. Po mojem mnenju je kar prav da so trgovine odprte.
N, če ne bodo, bo že kako, ampak boljše je, če so odprte.

Ko tole berem vidim, da je z menoj nekaj narobe. Meni vikend mine kot bi mignil. Malo poležim, malo pospravim, malo kuham, operem žehto, kaka urica ob dobri knjigi, sprehod in je ponedeljek, da niti ne vem odkod.

Ni dobro zapirati trgovin ob nedeljah. Ljudje smo se tega navadili in radi opravimo nakupe na dela prost dan, druge dneve izkoristimo za druge stvari.

Kaj pa tisti ki so tudi do sedaj delali praznike, petke in svetke? Če se ne znaš organizirati da imaš hrano tudi tisti dan ko je kaj zaprto, potem pa crkni zaradi lastne nesposobnosti. Ampak žal od enega dneva brez hrane tudi ne boste pocrkali jokice.

… NE SERI!!

Samo roka uporabe izdelkov pa ne moreš izbrati.

Jaz sem se prilagodil tako, da bodo imeli slovenski trgovci od mene nekje 30-40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj denarja mesečno. 🙂 Upam, da čimveč lenih trgovk odpustijo.

Si sicer vsako endlejo bile polne trgovine.
[/quote]

Kaj si pa ti pocelo ob vikendih ko eni pridno delajo??? Cohalo se po riti, take lenobe na socialni ste najbolj glasne ki se hodite samo setat pa firbcat po trgovskih centrih, trgovci nimajo nobenih koristi od takih

Bomo pač, ko bo korone konc, nedeljali pri italijanih in madzarih. Meni ok. Denar tja, kjer ga hočejo
[/quote]

Boš ti moj ku… nedeljal pri Italijanih in Madžarih. Nimaš niti za bencin, da bi se vozil ob nedeljah tako daleč.

Spet eden od prispevkov nategovalskega trgovinskega lobija…

Kajo to, da v Avstriji in Nemciji se niso izumrli zdravstveni delavci, ko se trgovine zaprejo ob sobotah popoldan in se odprejo sele v ponedeljek zjutraj! Verjetno se ze vsu Svabe pomrli od lakote, zato pa uvazajo zdravstveni kader z Balkana, ti pa na sreco znajo spect kruh in so se zivi!

Druga stvar, ki mi ni jasna, kako se ti da sluzbe prosti dan zabiti v trgovini?! Resno! En dan si prost in hopla, gremo v soping, cel dan zabijes po trgovinah. Kaj imas od tega?
[/quote]

V Nemčiji in Avstriji vsak teden umre nekaj tisoč zdravstvenih delavcev zaradi zaprtih trgovin ob nedeljah… Dobro nateguje ta lažnivi trgovinski lobij, vse po vrsti. Če ne gre z nategovanjem so pa hitro pri grožnjah.

New Report

Close