Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kongres tajnic v portorožu drugi teden

kongres tajnic v portorožu drugi teden

hoj, a gre katera drugi teden v Portorož, pa da gre sama in tam na predavanjih nima družbe? Bila bi vesela, če bi se mi katera javila, da bi skupaj šle na predavanje, zabavni večer.

Ne boš verjela a tam jih bo cel kup? ti pa bi preko interneta “kr eno” povabila?????

Sory, zaupam le notranjem glasu ko nekoga “skeniram v živo”…….torej, da si nakopam na vrat neko zateženo tečko, ali histerično babuško..ne, hvala….

ker se tudi jaz cenim…..

Zaželela sem si malo ženske družbe. Tudi za v posteljo…

A rabiš eno, da te bo za rokco držala, da se ne zgubiš? Ja pa sej bo tam en kup bab, ti bi pa še eno sabo vzela! Rajš pel sabo enga fajn tipa al pa tam enga ubod.

veliko nas bo, nič ne skrbi 🙂

M

mislim , da ne, čeprav nivo je kar pravšenj 🙂

imajo Microsoftovo konferenco v portorožu – to bo bolj zanimivo za ženske 🙂

Babe zlobne. Kot prvo je Microsoftova konferenca PO kongresu poslovnih sekretark.
Kot drugo, jaz avtorico prvega posta čisto razumem. V glavnem smo na teh konferencar vedno res po parih, po tri, štiri skupaj in tiste, ki so same res nekje obvisijo, ma človek še kofe težko spije sam. Da bi se vklopil v kako obstoječo grupo – ni za mislit, so v glavnem tesno zaprti krožki. Saj spregovoriš besedo, dve s kom med odmori, ampak to je pa vse. Če si pa še malce bolj introvertiran si pa lahko vse tri dni tiho. Smo babnice med sabo kar zajebane. Je včasih dovolj že dober kostim ali samo dober izgled pa te kdo odpika v sekundi. Ne gre sicer posploševat na vse, a splošna klima se meni zdi taka. Moški te stvari dojemajo in funkcionirajo drugače, nekoč sem z možem govorila o tej temi, pa sploh ni razumel o čem govorim.
Tudi jaz grem samo, če obe z bivšo sodelavko dobiva odobreno, sama ne bi šla.

“Babe zlobne. Kot prvo je Microsoftova konferenca PO kongresu poslovnih sekretark.
Kot drugo, jaz avtorico prvega posta čisto razumem. V glavnem smo na teh konferencar vedno res po parih, po tri, štiri skupaj in tiste, ki so same res nekje obvisijo, ma človek še kofe težko spije sam. Da bi se vklopil v kako obstoječo grupo – ni za mislit, so v glavnem tesno zaprti krožki. Saj spregovoriš besedo, dve s kom med odmori, ampak to je pa vse. Če si pa še malce bolj introvertiran si pa lahko vse tri dni tiho. Smo babnice med sabo kar zajebane. Je včasih dovolj že dober kostim ali samo dober izgled pa te kdo odpika v sekundi. Ne gre sicer posploševat na vse, a splošna klima se meni zdi taka. Moški te stvari dojemajo in funkcionirajo drugače, nekoč sem z možem govorila o tej temi, pa sploh ni razumel o čem govorim.
Tudi jaz grem samo, če obe z bivšo sodelavko dobiva odobreno, sama ne bi šla. “

Sam to je očitno samo med tajnicami tko :-).
Oprosti no, ampak to kar pišeš podpira vse klišeje o tajnicah in njihovem intelektu.
Jaz sem ženska in sploh ne razumem o čem govoriš! Na vsa izobraževanja prav rada grem sama (sicer nisem tajnica 🙂 ), da spoznam nove ljudi, ki delajo v stroki in podobno. To tvoje ločevanje po spolu je pa katastrofa!

“Moški te stvari dojemajo in funkcionirajo drugače,”
Ta citat je pa vrh intelekta tajnice. Hkrati tudi menim, da pa vendarle tudi vse tajnice niso tako plehke in zadrte-bože moj. Moja gotovo ni, sam na take kurje procesije ne hodi, ima dovolj bolj pametnega dela. Pa je tud prelepa za “vaš” krog in njena oblačila so taka, da bi po tvojem pisanju sodeč dejansko med vami rožicami samevala.

Lepo se imejte v svojih kostimčkih, petkah in krožkih- to mora bit prava paša za oči-srečanje tajnic: dve po dve pa na WC.

Lepoo pozdravljene,

tudi jaz grem na ta kongres drug teden in tudi mene zanima, če gre katera od tu dol, da se že malček prej malo spoznamo.

Javite se….

Lep dan

New Report

Close