Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu konkurenca

konkurenca

KIR napisal:

> Ja, zgleda, da nama je mladi novinar vse odpeljal in poseksal, mater!

Ja, ljubi, če ne sprobam, ne morem vedet, kateri je boljši, ne de?

Mater, grrrrrrrr, kar grmim, ljuba, ti se mal preveč v novinarstvo rineč! Ti bom dal sprobat, ugrizn mene!

Pa še jaz pridem v ta vrtec, da nas še kren kaj nauči………
Se z velikim veseljem učim, ja….., sploh od takih decev, kot ste tukaj……….

KIR napisal:

> Mater, grrrrrrrr, kar grmim, ljuba, ti se mal preveč v
> novinarstvo rineč! Ti bom dal sprobat, ugrizn mene!

OOOO, ljubi, takoj, samo pridi, pridi, da te končno držim v svojih rokicah. Da te sprobam in poljubim….

In ugotoviš ali je boljši frišen mesek? Kolikor se jaz na kuhanje spoznam, je juhca boljša od starejšega!

Ljubi, ne moreš, ne de?
Uf, jest tud zdejle ne. Tale konkurenca je pa prehuda, tud zate……napiš kaj lepega
Poljub!!!!!!

Kaj naj ti lepega napišem? Za Remedyja sem že, lahko ti to, da čim zagledam “backa” nastane težava v hlačah?

KIR napisal:

> Kaj naj ti lepega napišem? Za Remedyja sem že, lahko ti to, da
> čim zagledam “backa” nastane težava v hlačah?

No, to je nekej lepega, ljubi. Poljubljam te na tvojhe očke, na tvojega korenjaka (ljubim ga, saj to dobro veš!!), na tvoje laske, usta, poigram se z jezičkom…..poljubov miljon zate!!!!

Znaš, vem, ljuba moja!
Jaz tud tebe, sam povsod kjer se pride zraven, pa na tvoje čvrste joškice, na malo ritko, pa na luliko, mater, tam bi te še najrajš!

Eh, malo pretiravaš! Veliko stvari opažam, da še nisem počel oz. sem jih tako malokrat, da sem nanje že skoraj pozabil 😉 Če po pravici povem, je pa tako, da verjetno nisem(sva) nič nad povprečjem. Sploh ne med tednom, ko prideš domov zvečer zmahan in bi počel vse kaj drugega kot pa seksal. No, ja… kakšen “brzakec” se prileže tudi, če si zmahan… 😉

New Report

Close