Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kontrola uporaba mobitela in varnostnih pasov

kontrola uporaba mobitela in varnostnih pasov

Ne poznaš ti mene v živo, še manj pa za volanom, da boš ti mene takole metal v “koš tistih v tvoji glavi narejenih” žensk. Zate sem za volanom ku izkušen poklicni šofer in se mi lahko kar se tega tiče virtualno prikloniš 🙂

Zdaj pa prenehaj, ker se mi ne da več “pingponga” s teboj špilat, ker si dolgočasen in monoton – vedno ene in iste, v vsaki temi.

Pojdi ven na sonce, že sveti prijetno, pa se nafilaj s serotoninom, ti bo lažje nedeljo preživeti 🙂
[/quote]Itak da si posebno, kot vsako trčeno in butasto, ti popolnoam verjamem.😁

Jaz imam avtomatika – in desno roko frej za pritiskanje komand “telefoniranje” na volanskem obroču – z užitkom in z zelo malo truda, možganska avtomatika torej.
Na leto naredim cca 15.000 kilometrov po evropskih cestah z osebnim vozilom ( vse do S obale Nizozemske napirmer), toliko o predstavi o meni, kot o ženski za volanom. Naprimer 500km do Milana, popoldan, ker imam naslednji dan sestanek – mala malca, včasih tudi 2x tedensko. Izpit že 29 let, še nikoli igrala na policijsko “frulico” alias alko test, ker mi ni bilo treba. Nobenega drugega prekrška, 2 manjši nesreči, ko so se mi drugi zabili v zadek zaradi premajhne varnostne razdalje in njihove prevelike hitrosti….

Zdaj pa “odkopunaj” dol z mojega sporočila.
[/quote]
Dve nesreči od zadaj samo zato ker kura histerično skače po zavori!
In ti babura si varna voznica 😅😅😅


Sosedka zate je bolj preprost avto.😁
[/quote]
Hahahaha že dolgo ne tko da so vsi lonci za rože celi


Dve nesreči od zadaj samo zato ker kura histerično skače po zavori!
In ti babura si varna voznica 😅😅😅
[/quote]

A te ego kompleks daje, ker ne znaš vozit morda za ritjo drugih, pa da ženska lahko bolje vozi od tebe?

Jaz nikoli ne “skačem” po zavori – ker to delajo kreteni za volanom, pa ker vem, da ste norci tudi za zadkom mojega vozila… Sicer pa – drži se teme in odgovori avtorju, ti multinick-ar v tej temi.


Dve nesreči od zadaj samo zato ker kura histerično skače po zavori!
In ti babura si varna voznica 😅😅😅
[/quote]
Kaj češ, kokoš se bo težko kdaj zavedala, da je kokoš.


Hahahaha že dolgo ne tko da so vsi lonci za rože celi
[/quote]

:DDD

A te ego kompleks daje, ker ne znaš vozit morda za ritjo drugih, pa da ženska lahko bolje vozi od tebe?

Jaz nikoli ne “skačem” po zavori – ker to delajo kreteni za volanom, pa ker vem, da ste norci tudi za zadkom mojega vozila… Sicer pa – drži se teme in odgovori avtorju, ti multinick-ar v tej temi.
[/quote]Ma, na monu ste ita super v vsem, kaj ne bi bile v vožnji avtomobila, to sploh ni dvoma.😁


Kaj češ, kokoš se bo težko kdaj zavedala, da je kokoš.
[/quote]

kokoš je “z” jajci, kopun, pa “brez”……😅

Jaz imam avtomatika – in desno roko frej za pritiskanje komand “telefoniranje” na volanskem obroču – z užitkom in z zelo malo truda, možganska avtomatika torej.
Na leto naredim cca 15.000 kilometrov po evropskih cestah z osebnim vozilom ( vse do S obale Nizozemske napirmer), toliko o predstavi o meni, kot o ženski za volanom. Naprimer 500km do Milana, popoldan, ker imam naslednji dan sestanek – mala malca, včasih tudi 2x tedensko. Izpit že 29 let, še nikoli igrala na policijsko “frulico” alias alko test, ker mi ni bilo treba. Nobenega drugega prekrška, 2 manjši nesreči, ko so se mi drugi zabili v zadek zaradi premajhne varnostne razdalje in njihove prevelike hitrosti….

Zdaj pa “odkopunaj” dol z mojega sporočila.
[/quote]

Spet ena nezmotljiva in prepotentna, ki si domišlja, da sta njeno znanje in izkušenost vzrok za izostanek prometnih nesreč. V resnici gre bolj za zbirko srečnih na naključij, ker so ostali udeleženci v prometu s svojo pravočasno reakcijo popravljali tvoje napake in preprečevali trke.

Spet ena nezmotljiva in prepotentna, ki si domišlja, da sta njeno znanje in izkušenost vzrok za izostanek prometnih nesreč. V resnici gre bolj za zbirko srečnih na naključij, ker so ostali udeleženci v prometu s svojo pravočasno reakcijo popravljali tvoje napake in preprečevali trke.
[/quote]

Ker se mi ravno da:
Prevoziš naprimer 15000 km na leto po evropskih cestah ? A da ne ? So shut the flick up… :D.

Imenuj me virtualno kakor želiš, če ti to izpolnjuje tvoj današnji ego in sprošča ventilčke, samo pojdi vseeno raje malo na sonce po serotonin – bo več učinka. :). Pa lp s sonca :D. ( moja sporočila so opremljena s smeški, sarkastično)

kokoš je “z” jajci, kopun, pa “brez”……😅
[/quote]
Nič ne znesete jajca ne, le kokodakate.


Nič ne znesete jajca ne, le kokodakate.
[/quote]

Kopun pa še tega ne zmore…😅

Kako se je razkurilo, babše cepetavo. Če take zganja po forumu, kakšne šele za volanom.

Kopun pa še tega ne zmore…😅
[/quote]

Lepo, da si prfliknjeno multinično in se čutiš dolžno pisat, ko ti že na začetku zmanjka besed za en preprost in normalen stavek.

Spet “modi pod krinko” na delu s provokacijami ??

Polarni je besen ker ima ena baba(me ni za skrbet) boljši avto od njega on se pa s staro krntijo vozi haha


Jp, ko star baba iz vrtca pride, potem pa take ven meče….


Kaj ji pomaga nobel avto, če 🐔 nima pojma o predpisih in katastrofalno tudi vozi!


Kaj ji pomaga nobel avto, če 🐔 nima pojma o predpisih in katastrofalno tudi vozi!
[/quote]

Po tvoje, po tvoje, po tvoje. :P. LOOOOOL! A si moraš to dokazovat na forumu, ali kaj ? Sam da brblate tukaj, pa ste srečne 😛

Jaz vozim po predpisih – striktno. Nobenega prekrška z moje strani v 29ih letih, kot imam izpit. pa veliko sveta vidi moje dupe 😛 Tudi vožnja po levi na drugih celinah mi ne dela preglavic, mi je v užitek :P.

Zdaj se pa ” v rit ugrizni, če se lahko”, ker v konice prstov se očitno ne zmoreš : 😀

Po tvoje, po tvoje, po tvoje. :P. LOOOOOL! A si moraš to dokazovat na forumu, ali kaj ? Sam da brblate tukaj, pa ste srečne 😛

Jaz vozim po predpisih – striktno. Nobenega prekrška z moje strani v 29ih letih, kot imam izpit. pa veliko sveta vidi moje dupe 😛 Tudi vožnja po levi na drugih celinah mi ne dela preglavic, mi je v užitek :P.

Zdaj se pa ” v rit ugrizni, če se lahko”, ker v konice prstov se očitno ne zmoreš : 😀
[/quote]
Vidim veliko 🐔, ki mi nasproti pripeljejo po mojem pasu in se jim umikam na bankino, da ne pride do trka.
Lepo, da se pohvališ, da si ena od njih…

MA jaz sploh ne vem kere funkcije vse so. Jaz se te držim k jo poznam haha
[/quote] :)))) ne moreš verjet, da se to zgodi….kako pa pol voziš s vsemi te mi tipkami na volanu? Moja prjatlca je butnla drevo, pa ji je piskalo za znoret…še zraven sem bila :)))

:)))) ne moreš verjet, da se to zgodi….kako pa pol voziš s vsemi te mi tipkami na volanu? Moja prjatlca je butnla drevo, pa ji je piskalo za znoret…še zraven sem bila :)))
[/quote]

Jah vozim 🙂
Piska pa skozi neki haha
Ti povem ta avto je bolj pameten od mene

New Report

Close