Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kontrola v lokalih, busih…

Kontrola v lokalih, busih…

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je811, 13.09.2021 ob 09:55

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 13.09.2021 ob 09:48

Odgovor na objavo uporabnika
Kakšno vezo ima, 13.09.2021 ob 09:45

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 13.09.2021 ob 09:43

Najbolj me zanima kaj naj storijo tisti, ki so bili cepljeni pred več kot šestimi meseci, torej v začetku marca ali prej.

In kaj ima veze kdaj so bili cepljeni?

Potrdilo o cepljenju naj bi veljalo šest mesecev.

Potrdilo o prebolevnosti velja 6 mesecev. Cepivo zaenkrat nima končnega datuma.

 

 

Naravno pridobljena protitelesa učinkujejo vsaj tako dolgo, kot tista umetna v cepivu. Jaz jih po 9 mesecih še vedno imam. Nihče mi jih ne prizna, a sama vem, da sem bolj zaščitena kot s cepivom ( sedaj še).

 

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj cepivo več, 13.09.2021 ob 10:16

 

 

Naravno pridobljena protitelesa učinkujejo vsaj tako dolgo, kot tista umetna v cepivu. Jaz jih po 9 mesecih še vedno imam. Nihče mi jih ne prizna, a sama vem, da sem bolj zaščitena kot s cepivom ( sedaj še).

 

Hočeš reči, da se hodiš testirat za protitelesa (kar konkretno plačaš), medtem ko ti 12€ za test predstavlja stroške, katerega si ne moreš privoščiti?  Malo morgen, nakladaš.

 

In napiši, koliko protiteles imaš, me zanima.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je811, 13.09.2021 ob 09:31

Odgovor na objavo uporabnika
REBEL, 13.09.2021 ob 09:28

Provokatorji, na nekaj pozabljate. NIHCE, NIHCE na tem svetu me ne more prepricat, da podpisem nekaj za kar menim, da bi mi lahko skodovalo. Enako velja za pelcovanje. NIHCE me nima pravice prepricevat, da se cepim.

Pred vsako operacijo podpišeš papir. Raje ne greš na operacijo, če je nujno potrebna?

zdravemu je cepljenje nujno potrebno?

le od kje jih jemljete..

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 13.09.2021 ob 10:16

Odgovor na objavo uporabnika
Kakšno vezo ima, 13.09.2021 ob 09:54

Kje piše da velja potrdilo o cepljenosti samo 6 mesecev?

Čas je relativen. Zakonodajalec ima v rokah škarje in platno.

Pismenost je tudi relativna izgleda.

Mene v primeru, da me v bolnisnici ali v ZD zavrnejo zaradi tega ker nimam PCT testa, bom bil z odvetnikom tozil to drzavo.

Pa jim pokaži “test s protitelesi”, hahahahahaha

Odgovor na objavo uporabnika
Pismenost je privilegij, 13.09.2021 ob 10:40

Pismenost je tudi relativna izgleda.

Človek je bitje vrhunske inteligence.

Naj me ustavijo in oglobijo. Dobili bodo tožbo za protizakonito dejanje. To bi moral narediti vsak od nas, ki bi dobil protizakonito izdano kazen. Ko se jim bodo nabrale tožbe katere bi v vsakem primeru izgubili, bodo že razmislili kake traparije delajo.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 13.09.2021 ob 10:45

Človek je bitje vrhunske inteligence.

Torej nisi človek.

Odgovor na objavo uporabnika
Hijasinta, 13.09.2021 ob 10:47

Naj me ustavijo in oglobijo. Dobili bodo tožbo za protizakonito dejanje. To bi moral narediti vsak od nas, ki bi dobil protizakonito izdano kazen. Ko se jim bodo nabrale tožbe katere bi v vsakem primeru izgubili, bodo že razmislili kake traparije delajo.

Po čem sklepaš, da je protizakonito?  Ker se TI ne strinjaš z odloki?

Glede “diskriminacije” so dejstva jasna.  Je ni, ker je cepivo dostopno vsem.  Če si tako zelo bolno, da se ne smeš cepiti, pa tudi naokrog po šoping centrih ne hodiš, ane.

(https://www.slovenskizdravniki.si/sovrazni-govor-proti-vsem-ki-se-ne-zelijo-cepiti-proti-covid-19/?fbclid=IwAR3Stboxjz5N-19rucmVzkHnuR3narhYcaEqxv-aM8v7jOtwuizrUUre5ak)

Odgovor na objavo uporabnika
Amarillis, 13.09.2021 ob 08:50

Ocitno res samo socialci se niste cepljeni. Od vas ni nobene koristi, ste bolj za zgago.

Mislim, da to kar si zapisal/a vse pove o tebi. Grozljivo kakšni kanibali ste nekateri postali. Kje se je izgubila morala, sočutje, humanost??!

xrobe: mislim da nič ne pomaga …. Žalostno 😔

Hijasinta: Bolj pogumni se bodo borili, ostali bodo klonili …..

Odgovor na objavo uporabnika
Hiha, 13.09.2021 ob 08:48

Se je zacelo. Danes v Lj, v manjsi tehnicni trgovini en butelj ni imel pct. Lastnik ga ni postregel , anticepilec pa naredil celo sceno. Zgleda, da bomo klicali policijo parkrat dnevno, zaradi takih izpadov.

Glede na to, da odlok prične veljati v sredo, 15. 09., je trgovec ravnal napačno.

Zločinci, ki izvajajo zločin proti človeštvu, vedno ravnajo napačno.

Ne glede na to kdo jim je dal ukaz.

Odgovor na objavo uporabnika
noja13, 13.09.2021 ob 12:03

Glede na to, da odlok prične veljati v sredo, 15. 09., je trgovec ravnal napačno.

Glede na vse skupaj, je monovski trol nabijal brez veze…..

Odgovor na objavo uporabnika
robi567, 13.09.2021 ob 12:12

Zločinci, ki izvajajo zločin proti človeštvu, vedno ravnajo napačno.

Ne glede na to kdo jim je dal ukaz.

…. pravi nekdo, ki črpa informacije o teorijah zarote na podlagi F in YT objav 12 osebkov, ki so v zadnjem letu obogateli s širjenjem laži.

Pred parimi dnevi v Franciji – brez PCT ne dobiš niti kozarca vode. Na terasi natakar najprej preveril PCT, nato sprejel naročilo. Polno folka zunaj zvečer, mladih, študentarije po lokalih – vsi imajo PCT in ga brez problema pokažejo.

En nekaj izumi, drugi pa so kot papagaji. Odlok velja. Berem zjutraj, da ni razglašena pandemija. Epidemija ni razglašena, pandemija pa je – večji del sveta govori o pandemiji korona virusa.

Ne spuščam se v debate cepiti, necepiti. Celo med bližnjimi so tako cepljeni  kot necepljeni in tudi preboleli. Vsak se odloči zase. A večina njih, ki piskajo na glas koga vse bodo tožili, grozijo kaj vse bodo naredili, ma ja. Nič ne boste naredili.

V službi še najmanj. Če ne boš imel pogojev te bo delodajalec poslal domov, dvakrat, mogoče trikrat, potem boš dobil poziv pred krivdno odpovedjo zaradi ogrožanja varnosti sodelavcev in nato odpoved.

Ne bom rekla, da je smiselno, trapasto je vse skupaj. Na silo se hoče doseči precepljenost in sigurno se niso lotili na pravi način. A smešno mi je petelinjenje nekaterih, ko točno več, da ne bo nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Dillara, 13.09.2021 ob 08:05

Vsak bi moral sam zase odgovarjat za pct.   Ce te v lokalu, na busu, banki dobijo brez placaj kazen.   Zakaj bi gostinec za enga , ki nima pct placal ?

 

fihseiufpiweughifughsšidufpšwisghdfišuhpidučiudfisudghfgiughspidfipasudpisdghapifduhipasd

PCT je nezakonit, protipraven in ne upošteva 17. člena uredbe (EU) 2021/953. Kaj to pomeni? Nihče ni dolžan upoštevati PCT-ja, saj se mora PCT izvajati v državah članicah EU samo v času PANDEMIJE! PANDEMIJA v Sloveniji NI razglašena. Ta uredba je v celoti ZAVEZUJOČA in se neposredno uporablja v vseh državah članicah. Tudi če Slovenija razglasi EPIDEMIJO, še vedno ni treba nositi NIKJER MASK še manj pa PCT, dokler ni razglašena PANDEMIJA. Začetek veljavnosti te uredbe začne veljati na dan objave v Ur. l. EU. Uporablja se od 1. julija 2021 do 30.junija 2022. … Javni uslužbenec, ki zahteva PCT je odgovoren za nevestno delo v službi, zlorabo uradnega položaja po 257 in 258 čl. KZ -1 Prav tako se s to zahtevo krši Nurmberška deklaracija, po kateri je sodišče DOLŽNO KAZNOVATI in skladno s 16. členom Ustave RS v povezavi z 29. členu (genocidno ravnanje posameznika..). Vsi državni uslužbenci (zdravniki, policija, inšpektorji, učitelji..) se bojijo samo ODŠKODNINSKE TOŽBE na njihovo osebno ime in priimek po 2. odstavku 26. člena USTAVE RS. …. V kolikor kdorkoli od strank zahteva kakršne koli osebne podatke, krši 91. člen Zakona o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-1), ki pravi: 1) Globa od 4.170 do 12510 se kaznuje pravna oseba, ali posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost. 2) Če obdelujejo osebne podatke , ne da bi imeli pravno podlago v zakonu ali v osebni privolitvi posameznika (8, člen). Z globo od 200 do 800 EUR se kaznuje vsak posameznik, ki stori dejanje iz 1. odstavka tega člena REZIME: Za vsako fiziično ali pravno osebo, ki na podlagi nezakonitih in protiustavnih vladnih ukrepov, kršijo človekove pravice, se v skladu z veljavno zakonodajo vloži pri pristojnem ODT kazenski pregon. Iz tega ni izzvet NIHČE (natakar, receptor, učitelj, medicinsko osebje, policaj, varnostniki…TUDI, če se izgovarjajo na to, da samo opravljajo svoje delo. …. USTAVA je spisana za ljudstvo, ZAKONI pa za javno upravo. Uredbe in odloki so PODZAKONSKI AKTI. Zakon mora biti v skladu z USTAVO, podzakonski akti pa v skladu z zakonom IN ustavo. SVET EUROPE, katerega je Slovenija članica, se je s podpisom UREDBE ZAVEZALA v celoti. PCT je NEZAKONIT IN PIKA! Na ljudeh pa je, da se opolnomočijo in opremijo z znanjem in pogumom…

Odgovor na objavo uporabnika
no ja no, 13.09.2021 ob 11:18

Po čem sklepaš, da je protizakonito?  Ker se TI ne strinjaš z odloki?

Glede “diskriminacije” so dejstva jasna.  Je ni, ker je cepivo dostopno vsem.  Če si tako zelo bolno, da se ne smeš cepiti, pa tudi naokrog po šoping centrih ne hodiš, ane.

Če si cepljen imaš manj možnosti da zboliš in umreš? je tako? In zakaj potem zapirate necepljene, če je popolnoma njihova stvar če bodo umirali. Saj so si sami izbrali tako pot. Pred kom sedaj ščitijo cepljene ali necepljene? S PCT pogojem necepljenim onemogočate do storitev, ki so cepljenim na razpolago, ker menda cepljeni ne morejo zboleti ali umreti? In? Zakaj? če so si necepljeni sami izbrali, da lahko tudi umrejo? IN? zakaj onemogočanje ljudem storitev? Česa se bojijo. Pa sprostite vse, pa da že vidimo koliko jih bo umrlo?

Zapirali smo že. Brez cepljenja, je bilo v državi več bolnih kot jih je danes. Brez cepljenja je bilo v državi več mrtvih kot jih je danes. Brez cepljenja je bilo v državi več hospotaliziranih kot danes. Sedaj imamo 1 mio cepljenih in 240.000 prebolevnikov. Ostanek 800.000 ljudi. Od tega je kar nekaj otrok in od tega je še lep delež tistih, ki nikoli niso bili zavedeni kot prebolevniki. Česa se potem bojite?

Narobe je to, da se ljudem odvzema pravice. Pa če govorimo o teh ali drugih. Narobe je vse kar je skrajnost ali v prid cepljenju ali v prid necepljenim. Narobe je sovražni govor. Narobe je to, da se govori, da so necepljeni neizobraženi. Narobe je to, da se cepljene označuje za družbi odgovorne, bolj inteligentne ljudi. Resno? Pred leti se je izpostavljalo kako smo diskriminatorni do manjšin in manjših skupin ljudi – geji, lezbike itd.. Danes se dela diskriminacija več koz 50% ljudem, pa se kregamo med sabo. Slabo mi je kaj se je zgodilo s to družbo…

 

Nikoli si nisem predstavljala, da bom doživela čase, kjer bom morala naokrog hoditi in se izkazovati s papirji. Kot je nekdo v eni temi že napisal: Ihre Papieren, bitte. Če komu ob tem ne gredo mravljinci po koži, je z njim nekaj resno narobe. In kdorkoli pristaja na to, je zavestno obrnil hrbet vsemu, za kar se je človeštvo borilo, predvsem pa svobodi odločanja in vedno bolj tudi izražanja. Vrnite prosim tudi vse druge ugodnosti, od elektrike, tekoče vode, interneta itd.

Ostali se bomo pač borili. Ko bodo pa firme začele propadati, bo pa mogoče še kdo drug prilezel na ulice.

Odgovor na objavo uporabnika
zanimivo429, 13.09.2021 ob 12:16

…. pravi nekdo, ki črpa informacije o teorijah zarote na podlagi F in YT objav 12 osebkov, ki so v zadnjem letu obogateli s širjenjem laži.

Debilno fašistično črpa svoje bolane ideje od fašista janšata.

Zločin nad človeštvom in kršenje ustave je še vedno zločin, pa čeprav gre po navodilih fašistov.

 

Pa kdo najbolj so obogateli tudi vemo. To so fašistične cepilne organizacije ter ostala fašistična lažniva golazen, ki si je izplačevala koronske podkupnine na podlagi laži.

Zato se debil fašistični samo spelji nekam v jajotovo rit.

New Report

Close