Najdi forum

kopalke

Zdravo!

Zanima me, če katera ve, kje naj kupim kopalke (zgornji del), lahko tudi komplet, po možnosti močnejši materiali (oz. podpora), velikost 80 D oz. ustrezna številka. Vem, da obstajajo dvodelne kopalke Adidas klasificirane po številkah, vendar še nisem našla “moje” številke.

Hvala za morebitne odgovore in lep pozdrav!

Čebelca, tudi Skinny jih ima (videla sem jih v modni hiši) ampak številk pa nisem gledala.

V Emporiumu imajo tudi nekaj večjih košaric, ampak meni niso preveč všeč. Od Skinnija pa imajo največ košarico C.

Jaz imamo podoben problem, s tem da rabim 75 D zgornji del, pa številko 38 ali celo 36 spodnji. Iščem že kar dolgo pa nisem še nič pametnega našla. Če ima še kdo kakšno idejo, se priporočam.

V reviji Glamur jih je nekaj predstavljenih

Tudi jaz imam zgoraj 80b, spodanj pa 38 in sem zelo težko našla kopalke.Našla sem ene od Lisce, lanski model, z to košarico in fajn podporo pa še lepe modne bavre in vzorec je, hlačke pa so mi tudi prav.

cebelca,poglej na stran http://www.lisca.si,oglej si kolekcijo kopalk BODY STYLE,saj nudijo zelo velike stevilke.

Poskusite v Naklem pri Nancy, ki šiva kopalke in ima tam tudi svojo prodajalno. Lahko se kupita dve različni številki za spodnji in zgornji del.

Lep pozdrav!

Nadja

V Emporiumu v Eurpoarku imajo veliko kopalk, pri katerih si lahko zgornji in spodnji del posebej izbereš.

New Report

Close