Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Korona – bolečine v nogah

Korona – bolečine v nogah

A so še koga med korono full bolele noge? 3 dni imam že hude bolečine v nogah, kot bi mi nekdo trgal mišice s kosti. Drugih težav nimam. Je še kdo imel takšne težave?

Značilne bolečine za koronco. A glava tud kaj nabija. Jaz sem imel občutk, da je kot sod.

Ne, čisto nič drugega mi ne fali, samo te bolečine v nogah nonstop, pa nisem prej nikjer zasledila, da je to eden od znakov korone.

Korona kot bolezen ne obstaja. Obstajajo druge bolezni, kot je gripa in podobne.

 

Moja hči je imela tudi zelo hude bolečine v stegenskih mišicah. Par dni. Tako, da očitno je to znak korone.

Mene so bolele noge od kolen navzdol dva dni,pa pekoče grlo,glavobol,rahel nahod…ampak test negativen….

Ful bolijo noge ene 4 dni, vzami nalgesin za ponoc, bo bolje

Odgovor na objavo uporabnika
Necepilka, 25.01.2022 ob 09:41

Mene so bolele noge od kolen navzdol dva dni,pa pekoče grlo,glavobol,rahel nahod…ampak test negativen….

zato ker je to gripa.

Odgovor na objavo uporabnika
Linkiza, 25.01.2022 ob 08:42

A so še koga med korono full bolele noge? 3 dni imam že hude bolečine v nogah, kot bi mi nekdo trgal mišice s kosti. Drugih težav nimam. Je še kdo imel takšne težave?

 

A gripe nisi nikoli imela? Seveda, da trga v nogah, bolijo mišiče, kosti, kite, vse.

Zjutraj po zajtrku NUJNO 1 tableto aspirin 100 (https://www.mon-pharmacien-conseil.com/en/drugs/5273-aspirin-protect-100-mg-30-tablets.html)

 CORONA – >  UŽIVAJTE :

 

1. Vitamin C (vsaj 5000 mg na dan)
2. Vitamin D3
3. Cink
4. Magnezij
5. Aspirin
6. Limonado, timijanov čaj in sadje.

Zaradi propada zdravstvenega sistema so zdravstveni delavci Hrvaške to sporočilo pripravili ljudem, če ne želite tvegati, da odidejo v bolnišnico.


Simptomi se pojavijo tretji dan po okužbi (virusni simptomi).

 

➙ 1. faza:

◉ bolečina v telesu,
◉ bolečine v očeh,
◉ glavobol,
◉ bruhanje,
◉ driska,
◉ izcedek iz nosu ali zamašen nos,
◉ mravljinčenje v očeh (nemirno oko),
◉ težave pri uriniranju,
◉ vroč občutek telesa,
◉ praskanje grlo (vneto grlo).

Zelo pomembno je štetje dni simptomov: 1., 2., 3…


➙ 2. faza: (4. do 8. dan)

◉ ukrepajte preden se vročina začne dvigovati.
◉ zelo pomembno je, da pijete veliko tekočine.

pijte v veliko vode, da vam grlo ostane suho in pljuča čista.
◉ izguba okusa in / ali vonja
◉ utrujenost pri minimalnem naporu
◉ bolečine v prsnem košu (rebra)
◉ bolečine v križu (ledveno območje)
◉ virus napada živčne končiče;
◉ razlika med utrujenostjo in težko sapo:
(pomanjkanje zraka je takrat, ko človek sedi brez kakršnegakoli napora in je brez sape;
(utrujenost telesa je, ko človek počne nekaj preprostega in lahkega ter se počuti nebogljeno in utrujeno. V tej fazi telo zahteva veliko tekočine in vitamina C.

Covid-19 veže kisik, zato je kakovost krvi slaba, z majhnim % kisika.

➙ 3. faza – zdravljenje;

Faza zdravljenja se začne 9.dan in lahko traja do 14 dni (rekonvalescenca).
Ne odlašajte z zdravljenjem. Čimprej, bolje bo! Vso srečo vsem!

Priporočila v fazi okrevanja:

• grgranje mlačne slane vode.

• posedite na soncu 15-20 minut,
• počivajte in spite vsaj 7-8 ur,
• popijte vsaj 1,5 litra vode na dan,
• vsa hrana mora biti topla (nikoli hladna),

Torej, vse, kar morate storiti, da se znebite virusa je, da se prehranjujemo z bolj alkalno hrano. (nad kislinsko vsebnostjo virusa) Upoštevajte, da se pH koronavirusa giblje med 5,5 in 8,5,

Primerna hrana:
◉ banane → 9,9 pH
◉ limona (rumena) → 8,2 pH
◉ avokado – pH 15,6
◉ česen – pH 13,2
◉ mango – pH 8,7
ndar mandarine – pH 8,5
◉ ananas – 12,7 pH
◉ vodna kreša – 22,7 pH
◉ pomaranče – 9,2 pH

ingver (kot čaj ali pa žvečenje sadeža)


Kako veste, da imate Covid-19?!


◉ srbenje v grlu,
◉ suho in bolečei grlo,
◉ suh in boleči kašelj,
◉ visoka temperatura (nad 39 stopinj C)
◉ težave z dihanjem,
◉ izguba vonja in okusa.

Ne hranite teh podatkov zase, ampak jih posredujte družini in prijateljem…

OSTANITE ZDRAVI !!!

Priporočila so vedno primerna, vendar tega covida več ni. Tokrat ni nihče izgubil vonja, okusa, vročina je bila okrog 38, 5, težkega dihanja prav tako ne, suhega kašlja tudi ne. Vse skupaj pa mine po 3-4 ih dneh.

Odgovor na objavo uporabnika
Lenova, 25.01.2022 ob 10:24

 CORONA – >  UŽIVAJTE :

 

1. Vitamin C (vsaj 5000 mg na dan)
2. Vitamin D3
3. Cink
4. Magnezij
5. Aspirin
6. Limonado, timijanov čaj in sadje.

Zaradi propada zdravstvenega sistema so zdravstveni delavci Hrvaške to sporočilo pripravili ljudem, če ne želite tvegati, da odidejo v bolnišnico.


Simptomi se pojavijo tretji dan po okužbi (virusni simptomi).

 

➙ 1. faza:

◉ bolečina v telesu,
◉ bolečine v očeh,
◉ glavobol,
◉ bruhanje,
◉ driska,
◉ izcedek iz nosu ali zamašen nos,
◉ mravljinčenje v očeh (nemirno oko),
◉ težave pri uriniranju,
◉ vroč občutek telesa,
◉ praskanje grlo (vneto grlo).

Zelo pomembno je štetje dni simptomov: 1., 2., 3…


➙ 2. faza: (4. do 8. dan)

◉ ukrepajte preden se vročina začne dvigovati.
◉ zelo pomembno je, da pijete veliko tekočine.

pijte v veliko vode, da vam grlo ostane suho in pljuča čista.
◉ izguba okusa in / ali vonja
◉ utrujenost pri minimalnem naporu
◉ bolečine v prsnem košu (rebra)
◉ bolečine v križu (ledveno območje)
◉ virus napada živčne končiče;
◉ razlika med utrujenostjo in težko sapo:
(pomanjkanje zraka je takrat, ko človek sedi brez kakršnegakoli napora in je brez sape;
(utrujenost telesa je, ko človek počne nekaj preprostega in lahkega ter se počuti nebogljeno in utrujeno. V tej fazi telo zahteva veliko tekočine in vitamina C.

Covid-19 veže kisik, zato je kakovost krvi slaba, z majhnim % kisika.

➙ 3. faza – zdravljenje;

Faza zdravljenja se začne 9.dan in lahko traja do 14 dni (rekonvalescenca).
Ne odlašajte z zdravljenjem. Čimprej, bolje bo! Vso srečo vsem!

Priporočila v fazi okrevanja:

• grgranje mlačne slane vode.

• posedite na soncu 15-20 minut,
• počivajte in spite vsaj 7-8 ur,
• popijte vsaj 1,5 litra vode na dan,
• vsa hrana mora biti topla (nikoli hladna),

Torej, vse, kar morate storiti, da se znebite virusa je, da se prehranjujemo z bolj alkalno hrano. (nad kislinsko vsebnostjo virusa) Upoštevajte, da se pH koronavirusa giblje med 5,5 in 8,5,

Primerna hrana:
◉ banane → 9,9 pH
◉ limona (rumena) → 8,2 pH
◉ avokado – pH 15,6
◉ česen – pH 13,2
◉ mango – pH 8,7
ndar mandarine – pH 8,5
◉ ananas – 12,7 pH
◉ vodna kreša – 22,7 pH
◉ pomaranče – 9,2 pH

ingver (kot čaj ali pa žvečenje sadeža)


Kako veste, da imate Covid-19?!


◉ srbenje v grlu,
◉ suho in bolečei grlo,
◉ suh in boleči kašelj,
◉ visoka temperatura (nad 39 stopinj C)
◉ težave z dihanjem,
◉ izguba vonja in okusa.

Ne hranite teh podatkov zase, ampak jih posredujte družini in prijateljem…

OSTANITE ZDRAVI !!!

vidi vidi, da celo priporočila obstajajo s strani zdravnikov… pa kako je to miogoče – naša edina priznana stroka, nima nobenih navodil za bolnike, razen izogibajte se dohtarja, nimate pravice do njega, dokler vam ne zagusti in nič kaj ne delajte, še vitaminov ne jejte, če jih niste že prej redno… to je zadnjič izjavil minister wtf iz ig dohtar Zupančič…

mi res imamo vrhunsko stroko to (op. vse je sarkazem) izjava dohtarja pa je bila resnična taka, da kdor že prej ni jedel vidaminov kot prehranske dodatke,. naj jih tudi v času bolezni ne, ker ne bodo pomagali… ta človk, si je sam seb nadel na ig pravo ime WTF??? kje so tebe najdli… svašta

 

Odgovor na objavo uporabnika
Linkiza, 25.01.2022 ob 08:50

Ne, čisto nič drugega mi ne fali, samo te bolečine v nogah nonstop, pa nisem prej nikjer zasledila, da je to eden od znakov korone.

Mogoče bi pomagal aspirin 100, proti strjevanju krvi…

 

Isto jaz bolecine v nogah, sploh od kolen navzdol, ostalo BP.

 

mENI JE POMAGALO, DA SEM ZJUTRAJ VZELA ASPIRIN 100, po nekaj dnevih so bolečine v nogah izvenele, sem pa ga jemala cca 1 mesec,

 

vse dobro!!

 

Aspirina ne smem, bolecine bodo itak minile, tudi pri gripi vse boli.. Sem pa pozitivna na PCR. Bolecine v nogah, trga me, pa tudi v krizu.

Odgovor na objavo uporabnika
lEKICA, 25.01.2022 ob 11:13

 

mENI JE POMAGALO, DA SEM ZJUTRAJ VZELA ASPIRIN 100, po nekaj dnevih so bolečine v nogah izvenele, sem pa ga jemala cca 1 mesec,

 

vse dobro!!

 

Brez aspiran  je po 4 dneh bolečina odšla.  Ravno tako vse ostalo, glavobol, prebavne motnje itd.   Ostal samo jutranji kašelj, kot bi se neka sluz nbirala preko noči. Zjutraj me je dražilo dokler se nisem izkašljal.

Odgovor na objavo uporabnika
Jkolok, 25.01.2022 ob 11:17

Aspirina ne smem, bolecine bodo itak minile, tudi pri gripi vse boli.. Sem pa pozitivna na PCR. Bolecine v nogah, trga me, pa tudi v krizu.

 

treba je jemati zdravilo proti strjevanju krvi, če ne smete aspirina, se posvetujte z osebnim zdravnikom, da vam predpiše vravo zdravilo in to čimprej!

Glede na to, da niso dokazali obstoja korone, niti virusi ne obstajajo, kaj potem povzroča gripo?

Zakaj se vam zdi ta aspirin tako pomemben? Proti strjevanju krvi? A če maš bolečine v mišicah je to znak strjevanja krvi?

Odgovor na objavo uporabnika
Antikorona, 25.01.2022 ob 11:29

Glede na to, da niso dokazali obstoja korone, niti virusi ne obstajajo, kaj potem povzroča gripo?

https://www.imunoglukan.si/imunoblog/clanek/naslov/gripa-simptomi-zdravljenje-preprecevanje/?gclid=EAIaIQobChMI0Yzlr97M9QIVjal3Ch0IUQupEAAYASAAEgIT7PD_BwE

https://www.arspharmae.com/info/zdravstveni-nasveti/kako-vem-ali-imam-prehlad-ali-gripo.html

Bolijo mišice, še par mesecev, ko prebolis kovid. Glavoboli,  brez vonja, okusa…in težka sapa.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pero457, 20.03.2024 ob 08:57

Bolijo mišice, še par mesecev, ko prebolis kovid. Glavoboli,  brez vonja, okusa…in težka sapa.

Pa tako zelo precepljeni.

 

New Report

Close