Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Korona- eno kratko za cepilce

Korona- eno kratko za cepilce

Dragi cepilni strokovnjaki- za vas imam samo eno kratko vprašanje: zakaj v Italiji in v Avstriji potrdila o  prebolevnosti (za zdaj 1 leto) in o protitelesih veljajo, pri nas pa ne?

Kakšno vezo ima to s cepljenjem samim, draga raziskovalka?

Slovenska politika ni ustvarila cepiv, si to morda že raziskala?

Tebi si vidi, da si bila na takem levem faksu. Kot vsi raziskovalni novinarji pri nas.

 

Še en  koronski biser, kljub 80% precepljenosti Italija, vztraja na pct pogoju.Jasno je, da jim je malo mar za zdravje nacije.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8152, 14.10.2021 ob 10:49

Kakšno vezo ima to s cepljenjem samim, draga raziskovalka?

Slovenska politika ni ustvarila cepiv, si to morda že raziskala?

Tebi si vidi, da si bila na takem levem faksu. Kot vsi raziskovalni novinarji pri nas.

 

Trol, odgovori ji! Predstavi svojo “perspektivo” 😀 😀 😀 😀 😀 Tvoj odgovor na vprasanje je vprasanje, vprasanje, kliše.

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 14.10.2021 ob 10:53

Trol, odgovori ji! Predstavi svojo “perspektivo” 😀 😀 😀 😀 😀 Tvoj odgovor na vprasanje je vprasanje, vprasanje, kliše.

Moj odgovor se skriva v vprašanju. Še ena iz FDV.

Da ti pomagam. Odgovor je: Zaradi naše gnile politike.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8152, 14.10.2021 ob 10:56

Moj odgovor se skriva v vprašanju. Še ena iz FDV.

Da ti pomagam. Odgovor je: Zaradi naše gnile politike.

“Slovenska politika ni ustvarila cepiv, si to morda že raziskala?”Kaj ima to veze z konjskimi dirkami? Tudi Italija in Avstrija nista ustvarili cepiv, pa imajo potrdila. Zberi se…

Kako da nima veze s cejenhem? Zame ima, in to veliko! V Italiji in Avstriji se mi naslednje leto, ki mi poteče potrdilo o prebolevnosti, ne bi bilo treba cepiti, v tej diktaturi se bompa morala. Vprašanje je zakaj? Saj je ena odgovorila-zaradi politike. Torej ni nobenega strokovnega razloga za to odločitev? Čakam strokovnjake, ki že eno leto tukaj gor pojanjujejo zskaj so ofloki vlade pravilni. Čakam na strokovni odgovor: zakaj v Italiji in Avstriji velja prebolevnost dlje oz. velja tudi potrdilo o protitelesih. Kje ste zdaj?? Izzivam vas.

(https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=vMH1GDbamf0&fbclid=IwAR1I3TFNRcjL0XZSD4uty_BDFq_yU40VIPB-vXMXSq-Jxt580Np9ua8QJWw)

 

https://www.neodvisnimediji.si/neodvisni-covid-sledilnik/165-rast-novih-okuzb-in-hospitalizacij-med-polno-zascitenimi?fbclid=IwAR1etUV-uLz2J65gI6izHYkXfCiNeFJkhaaQ-5oOes3mYBMkFPYWq1swQAM

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 14.10.2021 ob 11:18

“Slovenska politika ni ustvarila cepiv, si to morda že raziskala?”Kaj ima to veze z konjskimi dirkami? Tudi Italija in Avstrija nista ustvarili cepiv, pa imajo potrdila. Zberi se…

🤭

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 14.10.2021 ob 11:25

(https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=vMH1GDbamf0&fbclid=IwAR1I3TFNRcjL0XZSD4uty_BDFq_yU40VIPB-vXMXSq-Jxt580Np9ua8QJWw)

 

O pa đesi Robi. Sam tale Norma ma pa kar prav. Mulca ven bosega in v plenicah pelat na Meto! Špartanska vzgoja! Če bo preživel bo, če ne bo, ne bo. Dost je hecov.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 14.10.2021 ob 10:52

Še en  koronski biser, kljub 80% precepljenosti Italija, vztraja na pct pogoju.Jasno je, da jim je malo mar za zdravje nacije.

Italija ima 70% precepljenost. Od kje vam 80%?? Natančno ima It.  70,4%.   Saj to je tudi veliko, da ne bo pomote. Hočem reči le, da se kar nekaj objavlja. Ni čudno, da človek skoraj ne verjame, ko gleda sonce na nebu, da je to res.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena raziskovalka, 14.10.2021 ob 10:45

Dragi cepilni strokovnjaki- za vas imam samo eno kratko vprašanje: zakaj v Italiji in v Avstriji potrdila o  prebolevnosti (za zdaj 1 leto) in o protitelesih veljajo, pri nas pa ne?

To je politika, ki se itak stalno spreminja. Nima zveze z zdravjem / cepljenjem.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 14.10.2021 ob 12:05

To je politika, ki se itak stalno spreminja. Nima zveze z zdravjem / cepljenjem.

Saj tudi cepljenje s temi strupenimi zvarki nima veze z zdravjem.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=4731410313577410&set=gm.1352598651846644

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 14.10.2021. ob 11:18

“Slovenska politika ni ustvarila cepiv, si to morda že raziskala?”Kaj ima to veze z konjskimi dirkami? Tudi Italija in Avstrija nista ustvarili cepiv, pa imajo potrdila. Zberi se…

🤭

Tale smiley se najbrž nanaša na pravopisne napake Blednice, a ne?

Se strinjam, nerodno 🤭

Jaz še kar čakam na odgovor. In to, da sta obe državi bolje precepljeni, ni nobena razlaga za to, da je MOJA PREBOLEVNOST in s tem moja varnost/zaščita/imunost (večinoma s temi izrazi opletate) kaj drugačna v Sloveniji od tiste v Italiji ali Avsriji.

Še enkrat:

1. Zakaj sem torej v Italiji varna/imuna/zaščitena 1 leto, pri nas pa pol leta?

2. Zakaj sem v Avstriji svojimi protitelesi varna/imuna/zaščitena, v Sloveniji pa ne?

Pa kje za božjo voljo ste zdaj z odgovori?

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 14.10.2021 ob 12:53

Saj tudi cepljenje s temi strupenimi zvarki nima veze z zdravjem.

Vsak lahko reče kar mu tisti trenutek posveti v bučo. Svoje besede je treba dokazati, če hočeš da kaj veljajo.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 14.10.2021 ob 13:21

Vsak lahko reče kar mu tisti trenutek posveti v bučo. Svoje besede je treba dokazati, če hočeš da kaj veljajo.

Debilom lahko milijonkrat dokažeš.

V Italiji je virus bolj usekal.

V Avstriji ni tok glupih zanikovalcev virusa in so jim dal pol leta več.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena raziskovalka, 14.10.2021 ob 13:18

Jaz še kar čakam na odgovor. In to, da sta obe državi bolje precepljeni, ni nobena razlaga za to, da je MOJA PREBOLEVNOST in s tem moja varnost/zaščita/imunost (večinoma s temi izrazi opletate) kaj drugačna v Sloveniji od tiste v Italiji ali Avsriji.

Še enkrat:

1. Zakaj sem torej v Italiji varna/imuna/zaščitena 1 leto, pri nas pa pol leta?

2. Zakaj sem v Avstriji svojimi protitelesi varna/imuna/zaščitena, v Sloveniji pa ne?

Pa kje za božjo voljo ste zdaj z odgovori?

Avsrija? UUUUuuuUU, kako nerodno …

Pri 94% precepljenosti zbolela tretjina.

https://svetloba2.blogspot.com/2021/10/kljub-94-odstotni-precepljenosti-za.html?fbclid=IwAR3eGKPlLCKe5mU5W1PwR5Kvi13arSPHvtuATEmLMC5srBw_n7BLxvQN0Dc

Odgovor na objavo uporabnika
Ena raziskovalka, 14.10.2021 ob 13:10

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 14.10.2021. ob 11:18

“Slovenska politika ni ustvarila cepiv, si to morda že raziskala?”Kaj ima to veze z konjskimi dirkami? Tudi Italija in Avstrija nista ustvarili cepiv, pa imajo potrdila. Zberi se…

🤭

Tale smiley se najbrž nanaša na pravopisne napake Blednice, a ne?

Se strinjam, nerodno 🤭

Ne, samo hihitam se.

🤭

A nimaš toliko sivih celic, da bi sama prišla do odgovora? Splošna svetovna politika je (pa ne gre samo za politiko, da ne bo pomote, tudi zdravstveni strokovnjaki se s tem krepko strinjajo), da bo cepljenje ustavilo ali vsaj močno omejilo virus. Zdaj o tem diskutirat, ali je res ali ne, je brezpredmetno. Dejstvo je, da je tako stališče WHO, torej tako naj bi bilo.

Ergo: tam, kjer je precepljenost visoka in kjer so okužbe relativno nizke, bolnice pa imajo še velike kapacitete, se lahko gredo tega, da omejujejo ukrepe, podaljšujejo veljavnost prebolevniškega potrdila itd. itd. Tam, kjer tega ni, se tega ne moremo iti. Zato omejevanje tvojega potrdila, vztrajanje na PCT pogojih itd. Gre za smernice EU in WHO. Če bodo okužbe začele padati, se bo tudi pri nas podaljšalo potrdilo o prebolevnosti in še marsikaj drugega se bo ukinilo. Zaenkrat smo ena redkih držav članic EU, ki smo še temno rdeči.

Špeklirati o tem, zakaj v Avstriji nisi kužna, pri nas pa ja, je nesmiselno. Ponekod so ukinili množico ukrepov, ki so jih izvajali prej, tudi maske v nekaterih zaprtih prostorih. Ker se jim okužbe zmanjšujejo, ne pa zato, ker maska ne bi nič pripomogla. Bo šlo?

    Klinc Ima drugo afero, tko kot 20 letnica! Da ne bo glih Johnson kriv!

New Report

Close