Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Korona- eno kratko za cepilce

Korona- eno kratko za cepilce

Odgovor na objavo uporabnika
Ena raziskovalka, 14.10.2021 ob 13:18

Jaz še kar čakam na odgovor. In to, da sta obe državi bolje precepljeni, ni nobena razlaga za to, da je MOJA PREBOLEVNOST in s tem moja varnost/zaščita/imunost (večinoma s temi izrazi opletate) kaj drugačna v Sloveniji od tiste v Italiji ali Avsriji.

Še enkrat:

1. Zakaj sem torej v Italiji varna/imuna/zaščitena 1 leto, pri nas pa pol leta?

2. Zakaj sem v Avstriji svojimi protitelesi varna/imuna/zaščitena, v Sloveniji pa ne?

Pa kje za božjo voljo ste zdaj z odgovori?

Pametna Prebolela rabiš in kričiš na veliko menda

Poišči Explorer, glej da Google in Nark ne uidejo 🤭🔥☺

Odgovor na objavo uporabnika
Sem ne blagne, 14.10.2021 ob 15:55

Poišči Explorer, glej da Google in Nark ne uidejo 🤭🔥☺

Za Osebo Raziskovalec in je Nark Google 😳☺

Odgovor na objavo uporabnika
Sem ne blagne, 14.10.2021 ob 15:51

Pametna Prebolela rabiš in kričiš na veliko menda

Odgovor na objavo uporabnika
Sem ne blagne, 14.10.2021 ob 15:56

Za Osebo Raziskovalec in je Nark Google 😳☺

italy Rva kot kužna hurey. No? A zadnji tule s protesti. Jao.

Blednica, eno je, ko se človek na telefonu zatipka, drugo pa neznanje slovnice. Prvemu se reče tipkarska napaka, drugemu pa pravopisna.

No, pa si spet nekaj novega izvedela.

Ni za kaj 🤭

Draga uporabnica hahaha haha.

To ni nobena strokovna razlaga mojih dveh vprašanj. Sem prepričana, da se Italijani po njihovi lanskoletni tragediji ne bi igrali in kar tako na pamet popuščali pri ukrepih.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena raziskovalka, 14.10.2021 ob 21:31

Blednica, eno je, ko se človek na telefonu zatipka, drugo pa neznanje slovnice. Prvemu se reče tipkarska napaka, drugemu pa pravopisna.

No, pa si spet nekaj novega izvedela.

Ni za kaj 🤭

😄😁

Očitno danes ne bo odgovora. Vsi cepilni strokovnjaki že spijo.

Morda jutri. Lahko noč.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 14.10.2021 ob 10:52

Še en  koronski biser, kljub 80% precepljenosti Italija, vztraja na pct pogoju.Jasno je, da jim je malo mar za zdravje nacije.

Pa? 80% ljudi v Italiji lahko živi normalno.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena raziskovalka, 14.10.2021 ob 21:44

Draga uporabnica hahaha haha.

To ni nobena strokovna razlaga mojih dveh vprašanj. Sem prepričana, da se Italijani po njihovi lanskoletni tragediji ne bi igrali in kar tako na pamet popuščali pri ukrepih.

Nisem uporabnica, ampak uporabnik, draga raziskovalka.:)

Italijani imajo novih dnevnih primerov okužb 2700 ob 60 milijonskem prebivalstvu, mi ob 2 milijonskem pa čez 1000. Nič se ne igrajo, ampak ravnajo v skladu s tem, da jim okužbe padajo. Če se bo začelo kakor koli spet dvigati, brez skrbi, da bodo tudi restrikcije in ukrepi temu primerne. Kot so tudi že bile.

Ti v bistvu niti ne pričakuješ odgovorov na svoja vprašanja, ampak samo goniš in goniš svojo. Odgovor sem ti že podal, ampak ali si prebutasta, da bi razumela, ali pa nalašč nočeš razumeti.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena raziskovalka, 14.10.2021 ob 10:45

Dragi cepilni strokovnjaki- za vas imam samo eno kratko vprašanje: zakaj v Italiji in v Avstriji potrdila o  prebolevnosti (za zdaj 1 leto) in o protitelesih veljajo, pri nas pa ne?

 

Tudi Hrvati imajo eno leto. Kaj je pri nas drugače? Drugačen virus?

 

Ti pa zal nic novega ne bos in nisi izvedela, glede na to imas ze dve strani odgovorov brez odgovorov. Predlagam ti, da v brskalnik vtipkas wwe.google.com in tam v prazno polje vtipkas svoje vprasanje. Draga razioskovalka, tako se dandanes raziskuje. No pa si tudi ti zdaj izvedela nekaj novega.

https://www.facebook.com/101017414921399/photos/a.101050924918048/466136995076104/

https://www.facebook.com/gibanjeops/photos/a.431561526889669/4494108090634972/

Dragi uporabnik hahaha haha.

Se opravičujem, sem bila pripričana, da si ženska, ker poznaš pravopis. Predsodek, priznam.

Ampak ne morem pomagati, ne bo držalo, kar pišeš. Niso problem prepolne bolnice, ker v bolnicah prebolevnikov praktično NI! Torej, kakšen drug argument, prosim.

Sicer pa ja, hvala, tudi Hrvati imajo eno leto. Torej, samo mi in Madžari? Zdaj me pa kar zmrazi – torej ni strokovnega razloga, ampak kaj??

 

Hahah, ne se hecat. Ti si men kraljica 🤣

No, vsakih nekaj ur preverim ali je kakšen cepilski strokovnjak napisal atrokovni odgovor na moje vprašanje.

In še vedno ga ni….

Morda jutri.

Prav ne morem verjeti, kako ste bili tudi tukaj gor cepilci celo leto glasni. Sedaj pa nobenega, ki bi mi odgovoril na moje vprašanje?

Kakšen odgovor hočeš? Daj povej ti meni, kaj hočeš, da ti rečem, pa ti bom potem nazaj napisal to, kar si hotela slišati. Da boš zadovoljna.

Ker dejanski odgovor sem ti že napisal. Zaradi vlade. Samo ta odgovor ti več kot očitno ni všeč.

Anonimno 2020, hvala. Ta odgovor imam tudi jaz na sumu. Ampak jaz bi res rada slišala odgovor tistih, ki že eno leto necepljenim podajajo strokovne razlage zakaj cepit kar vse po vrsti. Oni so v nedogled ponavljali, da ne gre za voljo vlade ampak so za to strokovni razlogi. Te slednje čakam.

Spet vse polno postov na temo cepljenja, a nikjer odgovora s strani strokovnjakov za cepljenje zame 😪

Odgovor na objavo uporabnika
Ena raziskovalka, 18.10.2021 ob 01:02

Spet vse polno postov na temo cepljenja, a nikjer odgovora s strani strokovnjakov za cepljenje zame 😪

Če pa ste vsi po vrsti tak neumni in nimate kanček bralnega razumevanja in zmožnosti kapiranja nekih kompleksnih tem. Preprosto se nam ne da več vam pojasnjevat ker je totalno brezveze in potrata časa.

New Report

Close