Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Korona potrjena v Vodicah

Korona potrjena v Vodicah

Število obolelil za korona virusom v Sloveniji je zagotovo večje kot v bljižnji Furlaniji juliski krajini kjer je trenutno potrjenih 57 primerov.
Kako to veš? blalbla
Poglej kako in koga testirajo (WHO priporočila) v Furlaniji in kako v Sloveniji vsakemu, ki malo pozna zadevo je jasno.
Zakaj je Furlanija julijska krajina zaprla šole že pred dvemi tedni, ko še niso imeli niti enega pozitivnega?
1. zaradi bližine dežele Veneto (Benečija) in spet 1. zaradi pasivnosti in nedelovanja Slovenije na področju preventive pri korona virusu.

Zakaj to ni javno objavljeno? Dvostranski politični interesi na obeh straneh. Ti interesi se na srečo spreminjajo.


????? sanjaš v paniki in histeriji.
Virus pri nas šele eskalira ..

virus se nič ne umirja..

Se virus ne umirja…šele izbruh bo 14 dni po počitnicah. Mulci vsi v šolah, prfokse na srednji šoli za bžg pa testirajo, ker so bili v stiku z okuženim.

NIJZ bi lahko (če ne kar morala) vsaj trikrat dnevno obveščati. Zjutraj, sredi dneva in zvečer.
Tudi čez vikend !
[/quote]
In še dvakrat ponoči.

Zakaj zavajaš in deliš lažno varnost? Nič se virus ne umirja. Ljudje naj bodo v pripravljenosti in naj vzamejo stvar resno.

Potem pa 1 oseba okuži celoten zdravstveni dom in še celo mesto.

v Vodicah so do sedaj zbranih podatkih trije okuženi.


Žal se tako kot tvoji možgani, ki so popolnoma umirjeni (beri mrtvi) ne bo umiril noben virus. Preberi v neki drugi temi pismo zdravnika iz Bergama. Mislim, da je naslov Za nejeverne Tomaže. Včeraj odprta tema. 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tistih tem, ki niso neumnost in normalnega še kako streznijo.

Pa zakaj nakladaš in ustvarjaš histerijo? Povedali so, da je v Sloveniji 16 okuženih. Res pa niso povedali kdo so te osebe in kje živijo.
Vemo za prvega (motorist), drugega in tretjega (njegova sopotnika), četrtega in petega (farmacevt in zdravnica v MB UKC), šestega, sedmega, osmega in devetega (zdravnik v Metliki, reševalec in dve medicinski sestri). Če jih je skupno 16, za sedem ljudi torej ne vemo podrobnosti (in prav je da jih ne vemo!!) Med njimi je torej tudi ta iz Vodic. Pika.
NIJZ in vlada bosta zgolj enkrat dnevno, ob 14. uri sporočala število okuženih. Kar je tudi prav.
Ti pa ne preživiš brez teorij zarote?
[/quote]

Se ne strinjam s tabo.
Sem proti temu, da se objavi ime. Obvezno bi morali OBJAVITI KRAJ, kjer je okuženi. Ljudje morajo vedeti, da je v okolici virus. To, da napišejo npr na Obali, ni dovolj. Napiše se v Piranu, Izoli oz Dvori nad Izolo (vas) itd.

Se ne strinjam s tabo.
Sem proti temu, da se objavi ime. Obvezno bi morali OBJAVITI KRAJ, kjer je okuženi. Ljudje morajo vedeti, da je v okolici virus. To, da napišejo npr na Obali, ni dovolj. Napiše se v Piranu, Izoli oz Dvori nad Izolo (vas) itd.
[/quote]

Se strinjam, ime ni pomembno, dovolj je lokacija. Pa da se ljudje brez zapletov pozdravijo.

Ja, ok in če jih je 19, za 17 vemo od kod so, zakaj še za dva ne povejo? meni se tudi zdi, da je fajn, da se pove lokacijo okuženih, vsaj dokler jih je malo, da se pač tam še malo bolj paziš. Je pa tako, da sem čez vikend opazila, da se ljudje, vsaj Ljubljančani, čisto nič ne merkajo. Vsi se objemajo, rokujejo, lupčkajo otroke…tako kot prej.

Piiiizda jim materina, a šole pa NE BOJO ZAPRLI? BOJO POČAKALI DA SE VIRUS FAJN PREMEŠA!!?

Otroci imajo dnevne stike s starši, starimi starši, …. faaaak

Ne sledite, jih je že 23. Ne 17, ne 19, 23 jih je. 23!

Jih je dosti več kot v Furlanij julijski krajini le testiranj ni.

Zadržite otroke doma pa bodo šole zaprli zaradi premalo učencev.

Kje pa ti slediš? Na NIJZ je še vedno 16

A dejte, paničarji?! Šole zapirati. Kam boste pa otroke dali? V skupine k prosti sosedi, kjer bo mar kaj drugače kot v šoli?

A od virusa še ni noben umrl? Koliko kužnih še rabite, da boste mrzlično čakali vsak dan na enega mrtvega.

Kje pa ti slediš? Na NIJZ je še vedno 16
[/quote]

V vseh medijih je 23 potrjenih. Kje si ti s 16? Že nekaj ur je bilo 19, zdaj 23.

Kje pa ti slediš? Na NIJZ je še vedno 16
[/quote]

Na žurnalu, planet siol…

V Vodicah so trenutno TRIJE OKUŽENI

A ti nimaš nobenega starša, nonota, babi, mamo in očeta doma? Okoli mene je več starejših kot mladih in veliko jih ima popisano kartoteko. Koliko ljudi pa bi ti dejansko rada videla, da umre? Jaz upam, da nobeden. Mi rabimo akcijo in ne reakcijo, torej preventivo in ne kurativo, dokler je še čas.

Imam dva sina, eden OŠ v Lj drugi SŠ v Lj.
Oba danes prišla domov z novico: Dobili smo obvestilo, da sta bili dve profesorici naše šole 2. 3. 2020 na izobraževanju izven šole kjer je bila tudi oseba, ki je danes bila pozitivna na testu za koronavirus. Erasmus + je bilo izobražeevanje.

se pravi je na obeh šolah..S tem da dijaki, ki so bili v stiku z učiteljico so napoteni da so 14 dni doma doma, na OŠ pa ni nobenega ukrepa. Sta pa bili obe cel teden v šoli.

SŠ poslala mail, OŠ nobenega obvestila!

Tudi iz naše šole so prejšnji teden hodili na neko izobraževanje. O, fak.

Pri nas so bili pa učenci pri sorodnikih v Italiji. Danes z vročino doma.

Nekaj logike sicer je. SŠ so lahko sami doma, OŠ pa ne morejo biti. Če bodo preventivno tudi OŠ zaprli, to pomeni veliko staršev na negi, veliko odsotnosti …
Je mogoče, da sta dobila ravnatelja različna navodila NIJZ?

New Report

Close