Najdi forum

Splash Forum Koronavirus KORONAVIRUS

KORONAVIRUS

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 25.08.2021 ob 12:15

Odgovor na objavo uporabnika
to je res, 25.08.2021 ob 11:53

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.08.2021 ob 11:00

Odgovor na objavo uporabnika
ej bedaki, 25.08.2021 ob 10:50

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 25.08.2021 ob 10:11

Jasno da, cel kup znanstevnikov in zdravnikov opozarja, da zvarek dolgoročno škoduje imunskemu sistemu, posledično cepljeni zbolevajo še bolj in huje. To kljub cenzuri in stalnemu posiljevanju s cepljenjem vedno bolj  videvamo tudi v praksi. Na povsem upravičene pomisleke in vprašanja v zvezi s tem se cepilska mafija odziva zgolj s cenzuro in terorjem.

 

In kateri ZNANSTVENIKI  opozarjajo na škodljivost cepiva?  Mogoče lopov Joseph Mercola, ki je zaradi pohlepa po zaslužku, ki ga vleče od raznih debilov, ena gonilnih sil antivakserstva?  Torej tisti tič, ki je prodajal solarije, za katere je trdil, da preprečujejo obolevnost za karcinomom?

Alo, saj je samo prehladek, Julij Cezar, Robi in Darwin bodo kmalu imeli šanso zdraviti korono z vdihavanjem vodikovega peroksida po Mercolovih napotkih.

hehe ..zaupam vase …imam dosti znanja iz naravoslovja da poznam osnove…..berem dosti tuje strokovne literatur da so mi jasne osnove…dejstvo je da stalna izpostavljenost patogenim org krepi imunski sistem….ljudi itak ne maram tako da z raznimi lokdavni nimam tezav,prijateljev nimam tako da socialno zivljenje ne trpi…moje sporocilo kreku beovicki je….odjebite banda nategunska

To je res, ti  nisi zaposlen v nobenem podjetju, nimaš službe, visiš doma in se ubadaš s pridelavo hmelja.

Osamljeni ljudje pa sčasoma postanete hudobni, posledično vas okolje zavrača, zaradi tega občutite še večjo osamljenost in ste še bolj hudobni – skratka, začaran krog.

 

Sicer pa nobeno cepivo ni “nedolžna zadeva”, ne vem od kje vam sploh ideja, da naj bi bilo?  Tudi cepiva proti otroškim boleznim, meningitisu, sezonski gripi itd., niso “nedolžna zadeva”, tako kot tudi bolezni, zaradi katerih cepimo, niso.  Izbiramo med škodljivostjo in koristjo, vsak odstotek zaščite je pomemben.

 

Debilno fašistično. Do zdaj je vsako cepivo, ki je povzročilo veliko manj stranskih učinkov in smrti, bilo umaknjeno s trga.

Le za ta zvarek to ne velja, ker se tokrat niti ne gre za virus ali zaščito, ampak nasilje nad ljudmi.

Statistička prevara u FDA postupku odobravanja vakcine

Josh Mitteldorf ?!?!  Da te ni sram linkat prevoda nekega izmečka, ki bogati z nizkim IQ revežev.

 

Je to, da se število okužb povečuje, tudi tisti mladi so iz Grčije prinesli kar nekaj nevšečnosti.

Seveda Hrvaška tolerira ukrepe, vendar morajo biti osebe, ki potujejo tja osveščene, zase, in za družbo v katero se bodo vrnile.

Kaj je treba hodit v tujino, če pa pokazatelji kažejo, da se prinaša virus od tam.

Meni pa ni jasno zakaj takšno travmiranje ob okužbah najstnikov. Kot mami bi se mi kamen odvalil od srca, če bo moji najstniki covid preboleli in jih ne bi posiljevali s cepljenjem. 99% jih namreč preboli v zelo blagi obliki, oarkrat posmrkajo, pa so dobri. In za kolektivno imunost je treba k temu stremeti, mar ne? Naj jih čimveč neogroženih  covid preboli, zaščitimo oz. cepimo pa ranljive.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne vem zakaj, 25.08.2021 ob 16:05

Meni pa ni jasno zakaj takšno travmiranje ob okužbah najstnikov. Kot mami bi se mi kamen odvalil od srca, če bo moji najstniki covid preboleli in jih ne bi posiljevali s cepljenjem. 99% jih namreč preboli v zelo blagi obliki, oarkrat posmrkajo, pa so dobri. In za kolektivno imunost je treba k temu stremeti, mar ne? Naj jih čimveč neogroženih  covid preboli, zaščitimo oz. cepimo pa ranljive.

Itak. Veliko število okužb med mladimi bi moralo biti vsem v olajšanje – to so ljudje, ki najbolj prispevajo k izgradnji kolektivne imunosti, bolnišnic pa ne obremenjujejo. Ni to bolje kot zapravljanje denarja za cepiva, ki itak zanje ne delujejo?

New Report

Close