Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KOSMODISK

KOSMODISK

Pozdravljeni!

Iščem darilo za rojstni dan za dragega. Ima težave s hrbtenico, pa sem se spomnila na Kosmodisk.

Zanimajo me vaše izkušnje in ali so rezultati res tako dobri, kot jih prikazujejo v reklami.

HVala!

Mojca

90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolečin v križu po treh tednih itaq izgine. Kozmodisk blaži bolečine (toplota, masaža)

Jaz osebno bi si bolj želel kako knjigo z nasveti za dvigovamje, prenašanje bremen, vajami za krepitev mišic. Ali pa fizioterapevta.

Jaz ga uporabljam. Veliko sedim, pa leta so že tukaj…
Če imam kakršno koli delo, pri katerem obremenjujem hrbtenico, dam kosmodisk gor in je vse v redu. Če samo recimo eno težjo stvar dvignem in premaknem brez njega, me včasih tako uščipne hrbet, da komaj diham. Skratka, pri meni deluje, čeprav zdravniki pravijo, da je lari fari.

Meni ga je pripročil moj osebni zdravnik.uporabljam ga štiri mesece .Bolečine v ledvenem delu hrbtenice so izginile,to je nekaj neverjetnega!Nosim ga po deset ur na dan.ZELO,ZELO PRIPOROČAM.

New Report

Close