Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kosovo vs Srbija

Kosovo vs Srbija

Hehe moji? Ker Slovenec je pa streljal po Srbih? Mal mešaš…
Sicer glede bosancev, če nekdo zavzame vojašnice kot so to v bosni Srbi, in so se Bošnjaki borili samo z vilami in z lopatami, med tem ko jih je Srbski agresor obstreljeval s tanki, ja se mi zdi prav da so prosili celo muđehedine za pomoč pri obrambi, saj jim civiliziran svet ni želel pomagati, od nata pa do amerike, ker jim je vseno če se pobije četrt miljona musličev…Iskreno tud mene ne gane zelo veliko….Je pa dejstvo da je Srbija napovedala in začela vojno v Bosni, ne Bošnjaki, ti so samo branili svoje domove, ja in proti koncu vojne so prišli do orožja in so začeli nazaj osvajati svoja ozemlja na področju Bosne, kar se mi zdi prav…in Srbi so začeli jokati češ kako jih Bošnjaki preganjajo z njihovega ozemlja, na katera so se srbi nasilno naselili recimo leto-dve nazaj…hehe absurd…Kot Vukovar, Srbi pobili vse Hrvate in se naselijo iz Srbije v Vukovar, tam živijo štiri leta, potem pride Ante Gotovina, naredi olujo in prežene Srbe nazaj v Srbijo…Srbi pa bogi jokajo, aj pregnali so nas z naših domov…Problem je pa v tem da to nikoli ni bil to dom Srbov, ker so se par let nasilno naselili in naredili etično čiščenje…

Ja JOOP bogi srbi v balkanski vojni… Želeli so vse, pobili vsakogar ki jim je stopil na prste, na koncu so jih pa pregnali vse nazaj v Srbijo in jim še KOSOVO odvzeli, Srbsko prvotno državo!
PA NAJ ŠE KDO REČE DA NI PRAVICE NA TEM SVETU! SEVEDA JE(:

severno kosovo in Republiko Srbsko-Srbiji
kar ostane od Kosova naj se priključi Albaniji
Hercegovino- Hrvaški
Kar ostane od Bih-hmmm dilema, dilema- a si lahko privoščimo muslimansko državo v Evropi? najbolje da muslimane iz Bosne preselimo v Turčijo, dobro ostane še Sandžak, ampak njih tako ali tako nihče ne jemlje resno
in mir na Balkanu enkrat za vedno?

Jaz pa mislim da si ne bi delali toliko dela, da Srbe vse preselimo v Afganistan, pol Srbije Hrvatom, pol Bosancem, Vojvodino vojvodincem in ko ne bo več Srbov na balkanu, bomo končno lahko uživali v miru na balkanu…

flashgordon vidim da bi vse priključil Srbiji, Hrvaško, Bosno in Kosovo, Črno Goro, se mi zdi kot plan Miloševiča, a vam bo to res zadosti al boste želeli še Slovenijo?

Hehe škoda ker je Srbija propadla in ti plani se vam ne bojo uresničili, lahko probate, vendar kot pravi Osenarca BB vas gleda, tako Nato in Amerika pravi Srbom Nato in Amerika vas gleda hehe…

Mislm čist izi , če ne bi bilo Srbov nikoli na Balkanu, nbene vojne ne bi bilo v teh zadnjih 20-ih letih…Škoda ker se je nato povlekel po treh mesecih, ker vidim da nekateri še danes enako razmišljajo, mogli bi vas dokončati čist!


če ne bi bilo srbov v vojni krajini, dragi Jernej, bi ti sedaj bil obrezan
Asem kje zapisal, da bi dal Hrvaško Srbom? BiH je umetna tvorba, ki mora iti narazen po naravnih mejah, Kosovo pa naj gre k Albaniji, kamor sodi.

Kaj pa je Albanija?
Je muslimanska država v Evropi. Islam je ena zelo korektna vera.

Hehe nism obrezan in upam da ne bom, tukaj pa dvomim da bi se moral Srbom zahvaliti…Imaš torej nas Slovence za tako uboge, da sami ne bi zmogli nič?Torej če ni bi bilo Srbov, bi Slovenija, Dunaj itd bila Turčija, matr ste Srbi močni hehe joj…

Pa Bosna je omenjena že pred desetim stoletjem , tako da dvomim da je umetno narejena…Ne porečem tega, da Srbi želijo to razglasiti, saj bi si s tem zagotovili avtohtonost na tem področju in morda bi jim celo uspelo priključiti republiko Srbsko, ki pa je umetno narejena, Srbiji!ampak žal za Srbe, da se zgodovinarji, ki niso Srbskega porekla ne strinjajo z njimi…

Kaj naj rečem Srbi so svoj pohod zaključili in to z izgubo kosova in metohije…, še vojvodina se odcepi in ostal bo samo Beograjski pašaluk, kot je prvotno samo bila Srbija, vse ostalo ozemlje si je prisilno Srbija prisvajala in ni bila nikoli njihova(:Pač zgodovina…

Kaj pa je Albanija?
Je muslimanska država v Evropi. Islam je ena zelo korektna vera.[/quote]

Hehe ma pust ga, raje vidim muslimana v evropi kot pravoslavca…

Tale Jernej, ki sploh ni Jernej, ampak kaki Mustafa ali pa Hakib ali kaj podobnega, je kar težko prebavljiv, saj čutiš samo strašanski streaming sovraštva in negativnosti. Je fanatičen šiptarski agitator, tako, da se človeku kar obrača od njegovega fanatičnega sovraštva do Srbov.
Take bi morali bannati s foruma, ker samo ustvarjajo slabo energijo in nižajo civilizacijski nivo foruma, hkrati pa kažejo kakšni so fanatiki ki jih lahko vidimo po TV,kot osebnost.

Očitno je da si neslovenec in verjemi kot tak me neboš nikoli in nigdar v sloveniji mogel banati, če ti pa kaj ni prav, pa popokaj kufre pa vlak za beograd! Ti povem kdaj ma odhode?

Vzemi Persen forte, pa pojdi spat. Pred spanjem lahko v roke vzameš Slovenski pravopis, da se boš naučil pisati v slovenščini.

je že začela kokodakati…Dons maš vlak brzi za Beograd 8:05 3 peron…LJ-BG

Ker si res pacient, vzemi raje xanax in se ulezi.

Še nis spakirala?Ti lahk pomagan, ni problem(:


Pojdi rajši jodlat k našim sosedom, to ti gre mogoče boljše kot pisanje po internetu. Ampak dvomim! Je treba delat, ti pa samo opletaš z jezikom…

Jodlam jaz tam 8 ur na dan nč bat(: Tih pa ne bom nekemo imigrantu, ja lahk bi še on men začel tu v Sloveniji krojiti usodo, kot bi rekel Miloševič, malomorgen(:

Vidim da rabiš res strokovno pomoč.

Joj kok si pametna….Se ful obremenjuješ z mano, jaz pa s tabo ne…Kdo rabi torej strokovno pomoč?

Jernej z vsem spoštovanjem do tvojega znanja in tebe kot Slovenca te prosim, da prebereš še kakšno knjigo več in po možnosti takšno, ki jo ni napisal Slovenec, Hrvat, Bošnjak ali Srb. Zgodovina ni tako preprosta kot črno-belo.
Da te malo preusmerim.
Vprašaj malo kje so Nemci v Sloveniji in kaj se je zgodilo z njimi po 2.SV. Preberi si recimo ZLOČIN V SARAJEVU in HABSBURGOVCI, to so dve knjigi v eni.Lep prikaz slovenskega naroda, Cankar ne bi mogel boljše napisati.

lep dan

Ne potrebujem jaz nobenega čtiva, sem zadosti star, da sem lahko bil priča dejanji, ki jih je zagrešil srbski narod!

P.S. Knjigica nima več kot 40 strani.

Jernej, si prebral?

V srbskem delu Sandžaka živi okoli 500.000 Srbov in manj kot 150.000 Bosanskih Muslimanov.

Etnični Srbi v Sandžaku so velika večina tako da Bosanski Muslimani o morebitni odcepitvi Sandžaka lahko samo sanjajo.

Srbi predstavljajo večinsko prebivalstvo v Preševski dolini (Bujanovac, Preševo) in v Sandžaku.

Kosovo ni neodvisna, samostojna in suverena država. Kosovo nikoli ni bilo in tudi nikoli ne bo neodvisna, samostojna in suverena država.

v Bosni in Hercegovini ter na Kosovu so Američani in NATO izgubili vojne proti Srbom.

Dvomim da bi jih NATO stolkel. Zveza NATO ni sposobna poraziti enega slabo oboroženega terorističnega gibanja kot je ISIS kaj šele srbsko vojsko.

Američani in zveza NATO so izgubili vojne na Kosovu in Metohiji, Bosni in Hercegovini, Vietnamu, Koreji, Iraku, Kubi in Afganistanu.

Zveza NATO in Američani v Siriji in Iraku izgubljajo vojno proti Islamski državi.

Niti ene slabo oborožene, organizirane in opremljene tvorbe kot je Islamska država niso sposobni poraziti.

Dvomim da bi jih NATO stolkel. Leta 1999 so Američani in zveza NATO v 38.000 letalskih napadih uspeli uničiti vsega 14 tankov, 18 topov in 20 oklepnih vozil srbske vojske.

Dejansko so Američani in zveza NATO leta 1999 izgubili vojno proti Srbom in Srbiji.

Če bi kaj takega storili, bi jih NATO stolkel. Nič niso mogli, lahko so samo gledali. Svinjarija v 21. stoletju![/quote]

Kosovo se ni odcepilo od Srbije. Kosovo ni samostojna, neodvisna in suverena država.

Kosovo nikoli ni bilo in tudi nikoli ne bo neodvisna, samostojna in neodvisna država.

Južna srbska pokrajina Kosovo je še vedno zelo daleč od suverene, neodvisne in samostojne države.

Med srbskim obleganjem Sarajeva je bilo ubitih 5.434 civilistov, 2.241 pripadnikov vojske bosanskih Srbov in 6.137 pripadnikov muslimanske vojske.

Zakaj ne bi omenili genocida nad Srbi ki so ga izvedli Bosanski Muslimani pod poveljstvom Naserja Orića v naselju Kravica pri Srebrenici?

Leta 1993 so Bosanski Muslimani pod poveljstvom Naserja Orića so v Kravici pri Srebrenici pobili več kot 3.500 pravoslavnih Srbov.

Slej ko prej se bo Republika Srbska odcepila od Bosne in Hercegovine.

Razpad Bosne in Hercegovine je nekaj neizogibnega.

ma zaboga, kje sem jih pa zagovarjala, daj mi najdi ta post, ampak tvoje pisanje ni vredno branja.

pobijali in klali so se vsi, prej prijatelji potem sovražniki, vidiš kaj naredi politika, koliko nedolžnih je obležalo med napadi NATA, ma to je bila ena najbolj umazanih vojn na tem območju in nikar si je ne želi nazaj, ker bodo zopet nastradali nedolžni. In to je žalostno.

Bosna in Hercegovina je bila multietična in takšna bo tudi ostala. Do te umazane vojne so živeli vsi v sožitju, na 1km si našel 5 različnih Cerkva, torej se da živeti v slogi tudi v etično mešanih državah, če ni nikogar, da bi podpihoval strasti.[/quote]

Itk da se da živeti v multi etn…. zato sem proti odcepitvi RS od bosne…ker bi to povzročilo novo vojno…

Sem proti odcepitve s dela Kosova ravno zato, ker bi tudi to povzročilo vojno…

Torej nism niti za ene niti za druge…Sem proti tistemo, čemur bi sledila nova vojna…
A ni bilo že zadosti mrtvih na balkanu?…[/quote]

New Report

Close