Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Koštrunček…….

Koštrunček…….

Zivjo in jutro!!

Še smo tukaj stari borci, samo včasih nas malo čas zapopade, pa nas ni.
Pol pa kdo pozabi lučko ugasnit, in pridejo ponoči vse sorte živali. Zakaj hudiča nisi ugasnil luči???
Tudi na tebi je, da skrbiš za gmajnarsko razsvetljavo!!

Morda je pa zaljubljen, pa je pozabil?

Prej bi se pustil mučiti, kot, da bi to priznal :))

…. zajček, čez dan sem se toliko trudil, da je luč ostala prižgana, tri krat sem menjal žarnice, ker so pregorele… in ko je prišel čas ugašat lučko… sem zaspal. Se opravičuje moja malenkost, ampak…. razvada je kriva za to. Ti zajček, si nas navadila, da si ti tista, ki ugašaš to našo laterno a ne :))))

Koštrunček bo kontroliral lučko… vsako polno uro :)))

Beri odgovor pri zajčku hehehehehe

Hja, sem včeraj zaspala. Sorči ! Malo sem res kriva, priznam, se bom popravila. Danes bom bolj pridna, ampak šele zvečer :))
Ko pride temna noč, koštruni Lahko noč !

ha, ha, čaki glej tole zdejle, videl boš le ti……..

Je ?

Je 🙂 in vračam!

Koštrunček je presenečen :)))

Aha!
Lep dan 🙂

Koštrunček – tko hudo pa menda ni. Pomlad je na pohodu—– torej priznaj!

Kdor prizna mu je pol odpuščeno

Tako je, priznaj !!!! He, he…

Priznam!

Enako, tud tebi in Pandici…… :))))

Ja, hm, dobro !

Ha, ha, pa si nam posvetil !

Nisem n’č reku… kaj priznam hehehehehe

alora, kaj ?

Priznam samo to, da priznam. Kaj pa priznam …. :)))))))) moram razmisliti 🙂

Že davno nazaj, sem prišla do spoznanja, da je vedno, najbolje priznati. Pol je mir :)))))))))

Over ruled !

Bogami, je :))))))

Vecera je konec, pri men je sedem minut do polnoci in zajcka spet ni.!.. Kljub zgornji obljubi… Mislim, da so spet vsi drugi domaci zajci za PC-ji in nas zajcek ne pride v stih…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ZAPRI LUC, je rekel moj prijatelj iz Izole… Lepo spanje, se lepse sanje; za najbolj strastne cim bolj mokre, za najbolj verne, cimbolj angelske…, za zajcka najbolj mehke, za muco pravga deca, za Marici strasti vidca, za cebelico najslajsi nektar, za kostruncka nedolzno ovcko, za Bruce-a kosoko lepotico, za sefico zdravilno moc, ki je vecja kot jo zmore cel konzilij UKC-a, za Paty druzinsko sreco in deci refoska, za Mambico ukrocenega konjica, za Stumpa en sam uspesen biznis, za Pandico ukrocenega medvedka, za Barbaro se enga soncka, za Pipi plemenit poklic, za Orhidejo lepi cvet, za levcka misko, … Naj oprosti, tisti, ki ni omenjen, jezek je pac zaspan, ker se jutro je zacelo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

… za ježka pa enga zajčka :)))) Ježek, znaš pa ti.. popihat na duš’co, pa če tudi je ura zgodnja 🙂

Naj ti bo danes dan svetlejši in lepši, kot vsi dosedanji. Vsem ostalim pa … lepo in dobro jutro!

Koštrunček J.

New Report

Close