Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Koštrunček…….

Koštrunček…….

He, he, koštruni !!!!
Modra misel !

Ježek, čaki se ti mene !

Zajček, dobro jutro.. kasno jutro, kaj :)))) Pa lep dan !! :))

Aha !
Sem zaspala :)).

Še dobro, da si, je bila lučka prižgana, stopnišče
svetlo, jaz pa nisem po nosu priplula v prvi štuk,
sem vidla napej – ker je bla lučka!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ježek predragi. Bom tole tvojo lepo željo mojemu dragemu medvedku posredovala, sam ne vem, če ga bom s tem kaj ukrotila. Sicer pa sem tudi sama malo divja pandica, tako da ni problema. Mi je pa misel všeč…. in hvala, ker si ponoči mislil nate, zagotovo sem zato tako mirno spala…

he, he, menda bom danes res morala ugasnit.
Je preveč štroma pokurjenega……
ja, saj, vsaka stvar je vedno za nekaj dobra…..:))

Aha, tud zajček se mora kdaj pa kdaj naspati, a ne 😉

Koštrunček pa spi preveč :)))))

Hja, posebno, če ima za seboj težek dan !!
No, menda bo sedaj dobro, voljo imam, upanje tudi……ostalo pride samo…

ku kuc..mijaaaaaaaaaaaaau brhhhh bhgggghhhh…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, muci, spet ga serješ :)))))))))))))))))))))))))))))))))

na cmokije****************************************************************************************************************

Tako se govori 🙂

Koštrunček ma danes prov malo časa…. 🙂

Zakaj pa danes muca piha in ne prede?Muca, živjo!

jest pa ne bom več čakala……

Zajček, na kaj si pa čakala 🙂

heheh sej predem,lej tkole piham..pih pih pih pihhhhh pih…a viš

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In sem zamudila….

heheh a veš jest tud tamle pismo k neki čeblata od naslovov uhhh jezna sem!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

viš muca, samo upat je treba, pa čakat, heheh..

oki čakam,čakam..pa mi že korenine poganjajo..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zlati naš Ježek.

Ti tu misliš na nas in nas ponoči zasipavaš z lepimi željami in mislimi, medtem ko se mi sprehajamo po pejsažih iz sanj.

Prav prijetna je misel, da kdo misli nate ob enih, dveh ponoči.

Tisti “zapri luč” ima pa domovanje tudi pri nas, veš!
Žal počasi izginja, oziroma je pogosteje – ugasni, ampak, nemalokrat rečemo tudi zapri, oziroma točno: ZJEPRI LUUUĆ !

Hvala za lepe misli !

Pri nas je “Zapr’ luč” res posrečen izraz za ugašanje luči 🙂 Ampak je pa pri nas še ena taka: “Ugasn’ vodo” heheheh, ma so meli včasih težave s pravilnim naslavljanjem. Zgleda da je Bohorič to že v Bohoričici uzakonil 🙂

Koštrunček ma še kakšno tako na zalogi :)))

Ej, meni se une iz vaši koncev dopadejo, ko naprimer rečeš, da si šou “čez vrata” u hišo, he, he……

hehehehe 🙂 so posebnosti ja 🙂 In so prov zanimive 🙂 Bruc man… si danes cel dan? Al samo do pol :))))))

New Report

Close