Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus kot kaže, jim je vendarle ušlo iz laboratorija

kot kaže, jim je vendarle ušlo iz laboratorija

Da, tudi jaz sem prebral te teorije o vpletenosti Billa Gatesa. Nekaj fack checkingov je pokazalo, da je Gates res radodaren mecen kitajskih zdravstvenih programov, če pa ima kaj skupnega z laboratorijem v Wuhanu, je pa premalo verodostojnih podatkov. Tudi če je, dvomim, da je izpust virusa bil nameren. Prej šlamparija.
Kot tudi ne verjamem najbolj teoriji zarote o povezavi 5g tehnologije in covidom.
Bo pa čas pokazal. Maske počasi padajo.

O ne , ni jim ušel ta virus, spustili so ga namerno!
O tem bodo brali šele naši otroci, vnuki…

Preveč nas je in to je plansko pobijanje!!!
Na fini način…

Kdo?

Da, tudi jaz sem prebral te teorije o vpletenosti Billa Gatesa. Nekaj fack checkingov je pokazalo, da je Gates res radodaren mecen kitajskih zdravstvenih programov, če pa ima kaj skupnega z laboratorijem v Wuhanu, je pa premalo verodostojnih podatkov. Tudi če je, dvomim, da je izpust virusa bil nameren. Prej šlamparija.
Kot tudi ne verjamem najbolj teoriji zarote o povezavi 5g tehnologije in covidom.
Bo pa čas pokazal. Maske počasi padajo.
[/quote]

Saj to ni zarota, o paru gates, temveč dejstvo. Le malo tiho so vsi skupaj postali, tudi on sam.


američani vsekakor, Nobelov nagranenec muhamed obama, on je to financiral, delali so pa kitajčki v vuhanu.
Eksperimente s koronavirusi financirale tudi ZDA
Združene države Amerike so v času predsednika Baracka Obame prek National Institute of Health pod vodstvom dr. Anthonyja Faucija leta 2015 Inštitutu za virologijo v Vuhanu podelile 3,7 milijona ameriških dolarjev za znanstveno raziskovanje v zvezi s koronavirusi, še navaja InfoWars. Kongresnik Matt Gaetz je že izrazil zgroženost nad ameriškim financiranjem takšnih raziskav na Kitajskem: “Zgrožen sem, ko sem izvedel, da so leta ZDA financirale krute in nevarne eksperimente na živalih v Vuhanu, kar je lahko pripomoglo h globalni širitvi koronavirusa.”

Zdaj celo največje TV mreže v ZDA odkrito govorijo o tem, kar sem jaz zapisal v začetnem postu:
https://www.foxnews.com/politics/coronavirus-wuhan-lab-china-compete-us-sources

in celo cnn:
https://edition.cnn.com/2020/04/15/politics/us-intelligence-virus-started-chinese-lab/index.html

Vsi tisti imbecili, ki tako odkrito poveličujete Kitajsko in njeno KP; spomnite se čez leto dni, ko boste še kar nosili maske, nič ne bo olimpiade in ostalih športov, gospodarso škodo boste plačevali še vsaj 10 let, hrano dvakrat dražje kot sedaj; spomnite se kaj so nam te krote rumene naredile. V WHO so jim pa ščitili hrbet.

Igrati se z virusi?
“Naši dole” imajo en lep izraz za tole:
Nije žvaka za seljaka.

Kitajska ima filmsko industrijo v Ameriki že pod svojim okriljem.

meni pa je ušlo iz hlač

New Report

Close