Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kot se spodobi…..

Kot se spodobi…..

….v vsaki pošteni hiši, mora zjutraj nekdo prižgati lučko. Ker je danes moje… vstajanje res spet zgodnje.. si upam vzeti to čast nase in vam prižgati lampo, ki vam bo svetila v temnih in sončnih dneh. Ker verjamem, da se boste danes spet razpisali, kot zadnje dni, se bom potrudil in vam zvečer dolil olja… v lampo, da ne bo prehitro ugasnila :))))

Zato:

Prižigam večni ogenj, ki naj našo gmajno ponese v … hmmmmmmm…. madona :)))))) Ok.. nekam 🙂 kjer je najlepše.. to pa ve vsak sam zase 🙂

Dobro jutro… lep dan in.. pazite nase!

Jani čez pol urce odhaja proti… Puli

p.s. poseben pozdrav Lili, da se pocajta!!!!

Dobro jutro tudi z moje strani.
Jaz lampe ne bom prav veliko rabila, odhajam na
sindikalni seminar in me danes tudi ne bo tu gori.
Upam, da vas bom zvečer utegnila kaj prebrati, saj
vam normalen človek, ne Tjavendanovec, ampak normalen človek ne more več slediti, toliko naklofate teh postov, narode.

Imejte se lepo, mislite na nas, odsotne, ker vsem se ne godi prav lepo, raje bi bila z vami in pisarila, pa žal ne morem. Dolžnost je dolžnost.

Lep dan,

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pa kaj vam je danes – morje, pa sindikati, pa izleti v prestolnico, pa kofetkanje….. Da ni to kakšen virus na pohodu?

Dobro jutro in se boljsi dan!

knedlne +1 veselega se ve za koga :):))

Srecno pot Jani!

bzzz

Uha mi je ratal prlezt sem gor!Jutrčka vsem skup…
Vidim,da vas nekaj odhaja..jao Bratec kaj me nis s seboj vzel…
Marija naj ti čas na seminarju hitro mine….
Pandi..ma kje si ti??!! Te ze en čas ni! Kje lutaš..aja ko brusko pride,ga en mal za uha potegn.Pa reč da je to od mene..heheheh
V glavnem lep dan ne preveč naporen za vse vas,želim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Srečno pot, Jani !

Zajček ku ku?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček ožarjenega obraza z nasmehom vrača knedlčke svoji čebelici !

ja, en lep dan tudi jaz želim naši gmajnici … pa ti Jani … čimprej se vrni in napiši poročilo … špinelovo :)))))

B.

Muci pridem na drugo stran !

hmm mal mi namigni kje že to je?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne bom !!!
Sem žleht !

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

aha …. to bo :)))))

Živjo zajči 🙂

Oki že vem!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej, barbi, na sončka zate :))))))))))))))))))))

čebelca a razmišljaš? Je pa globoko tale…hmmmmmmmmmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čebeli, ti si in boš moja sreča !
Včasih me moraš malo brcnit v kožušček, porinit naprej, pol pa bo !

Knedlčke zate edino !

o hvala :)))) … ga res rabim danes…

kaj nej pa jest tebi dam …. hmmmmmmm … korenčka?

B.

Hm, Barbi, dovolj mi je, da imaš rada zajčka :)))))))))

zajček bi se rad crkljal. :)))))))))

Kozuscki so za bozat …. sploh pa, ce imajo ti kozuhi dolga usesa :):))

knedl, knedl

enga fuuuul velikega lubčka za zajčka 🙂

B.

hmmm .. ne gre .. no sej .. namen je bil ane 🙂

He, he, my honey – bee !!

New Report

Close