Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kranjčnke ter druge iz okolice – a katera pozna odvetnika Drobniča iz Kranja

Kranjčnke ter druge iz okolice – a katera pozna odvetnika Drobniča iz Kranja

Torej, zanima me, če ga katera pozna in kaj se o njem kaj pravi?

Ker zastopa stranko, ki toži mene, me malce zanima, kakšen renome oz. sloves se ga drži.

Hvala vsem za kakršnokoli informacijo.

Še gate z riti potegne.

A torej je tako surov al kako?

Še bolj.

Elaine, a mi lahko malce več poveš, če imaš seveda minutko časa.

Res mi je ful pomembno.

Najlepše hvala.

Daj, no, elaine te zafrkava. Meni se drugače zdi fer odvetnik. Sploh je pa moj poklicni kolega in tudi prijatelj, tako da morda nisem ravno na nivoju, da sodim.

O, la paloma blanca, kdo bi si mislil. Torej ni kak okrutnež al kaj podobnga?

A me je Elaine res zafrkavala? Če res, Elaine, tole ni bilo lepo.

Ker sta si blizu, te ne bom dosti spraševala, torej je uredu človek in fer?

Ma čist sem na koncu z živci zato sprašujem. Če mi lohk še kaj poveš o njemu, sevda poklicno, ti bom ful hvaležna. Morda bom tud lažje zaspala.

Hvala.

Sodišče v Kranju – Kranstrdamu. Bog se te usmili?!

Kdo da več. Vmes se pa najde kak poštenjak.

Kaj te pa zanima?

fifififi, ti pa ne namiguj na podkupovanje, ker te lahko najdejo in zašijejo.

Ma ne vem, primer je enostaven a dokaj zapleten, ker je posredi še ena oseba, ki ima dvomljivo kartoteko. In ta oseba se je pod pretvezo dokopala do ključnih dokumentov, ki jih zdaj noče vrniti ali pa jih je za denar predala drugi strani. Ne vem, tolk sem u šoku, da sem čist out.

Ker se z odvetnikom, ki v tem primeru zastopa nasprotno stran, poznata, morda glih ni na mestu, da kaj sprašujem. Pa ne da dvomim o tvoji poštenosti ampak res sem začela resno dvomiti o poštenosti nasprotne strani. Zato sem spraševala kakšen človek je. Pošten, fer, z čutom za ljudi in ne izključno za denar?

Upam, da ne boš kaj rekla, zelo mi je hudo, nikoli še nisem bila tako pretresena, kaj vse so ljudje zmožni narediti in kako lagati. Začneš se resno spraševati ali se poštenost na tem svetu sploh splača. Tako na trenutke, ko si sam s seboj.

Zdaj tako je, kar je, upam lahko le na to, da bo pravici zadoščeno.

Res ti hvala, da si se oglasila na moj post.

Jaz ne bom nič rekla, roke v ogenj pa zanj ne bi dala. Upam, da imaš odvetnika in da boste rešili zadevo tako, da bo zmagala poštenost. Sicer pa lahko sodišče naloži nekomu, da listine predloži in ga tudi kaznuje, če tega ne naredi.

lp

New Report

Close