Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Krasen moški, le ena “moteča” stvar

Krasen moški, le ena “moteča” stvar

Sem samska, spoznala samskega moškega (ločenca), 50 let starosti. Komunikacija na nivoju, spoštljiv kulturen, ločen 4 leta,,bil poročen 10 let, en otrok.  Priznal, da je v življenju imel cca 20 žensk…vključno s partnerko, s katero je bil poročen 10 let. Ne vem, kaj naj si mislim🙈 Meni osebno je to huda cifra🙈, sicer pa mi je zelo všeč….Vaša cenjena mnenja?🙂

Čisto previsoka številka, že 10 je deal breaker zame. Lahko se druživa in ga spoštujem kot sočloveka, to je pa to. Me je čisto preveč strah bolezni, pa tudi taki imajo drugačno mentaliteto od moje in zagotovo se ne bi ujela, kar bi čas pokazal , a zakaj ga gubiti z nekom, s katerim veš da nisi na isti valovni?

Ne vem no, ko jaz kakemu tipu rečem, da sem bila kot mlada prostitutka in sem ziher vse skup imela okok 2000 moških, so tipi praviloma čist konc od veselja. Hahaha

20 žensk, takoj stran od njega, tip je bolan ziher

Kakšen butelj je! Pri takih monah kot si ti, je vedno treba rečt številko dve😀

Odgovor na objavo uporabnika
Klikarka, 22.06.2024 ob 16:12

Sem samska, spoznala samskega moškega (ločenca), 50 let starosti. Komunikacija na nivoju, spoštljiv kulturen, ločen 4 leta,,bil poročen 10 let, en otrok.  Priznal, da je v življenju imel cca 20 žensk…vključno s partnerko, s katero je bil poročen 10 let. Ne vem, kaj naj si mislim🙈 Meni osebno je to huda cifra🙈, sicer pa mi je zelo všeč….Vaša cenjena mnenja?🙂

To pa res ni neka cifra za tipa, če med 16 in 24 letom večino časa nisi v nekih resni vezi, hitro spiš z dvema, tremi na leto, v osmih letih je to recimo 20 žensk, pa še 2-3 resne veze je 23, pa da si potem poročen je 24, pa potem, ko si pri 40-ih ločen, da imaš samo eno na dve leti, jih je še 5 do 50. leta in si en dva tri na 30. Kje so pa pol še sindikalni izleti, pa ljubezni na morju, pa novoletne zabave. Tko da ne zdej pretiravat, tip je star 50 let, pošljite ga na test za spb, če vas to skrbi, ne pa bit čistunski, kot mlad tip si od družbe sprogramiran, da jih moraš čim več kresnt in traja leta, da poštekaš, da ni v temu fora.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 22.06.2024 ob 16:25

To pa res ni neka cifra za tipa, če med 16 in 24 letom večino časa nisi v nekih resni vezi, hitro spiš z dvema, tremi na leto, v osmih letih je to recimo 20 žensk, pa še 2-3 resne veze je 23, pa da si potem poročen je 24, pa potem, ko si pri 40-ih ločen, da imaš samo eno na dve leti, jih je še 5 do 50. leta in si en dva tri na 30. Kje so pa pol še sindikalni izleti, pa ljubezni na morju, pa novoletne zabave. Tko da ne zdej pretiravat, tip je star 50 let, pošljite ga na test za spb, če vas to skrbi, ne pa bit čistunski, kot mlad tip si od družbe sprogramiran, da jih moraš čim več kresnt in traja leta, da poštekaš, da ni v temu fora.

Eni smo poštekali takoj kaj je in kaj ni fora in se nismo pustili prepričati s strani družbe kaj je prav za nas.

Brez obsojanja, samo moje mnenje, da ena ženska, ki je imela enega, ne more biti z nekom, ki jih je položil 30 in več. Ne razmišljata enako, nimata enakih vrednot, kar se bo pokazalo na drugih področjih, če bosta želela kaj bolj resnega skupaj.

Locen pri 46, porocen pri 36, recimo v resni zvezi z bivso zeno pri 32, prvi seks pri 16, do 32 je to 16 let, torej je ime 1.2 partnerki na leto.

Jaz sem jih imela od 15 do 25 enih 20, od 25 do 55 pa enega, ki je se vesel, da znam seksat in vem, kaj hocem v postelji.

Pa niste normalni. To ni nobena huda cifra. Tip ima lahko eno samo, pa bo ničvreden, lahko jih je imel pa sto in boš ti zadnja.

Ocenjuj ga po drugih atributih, ne cifri partneric.

Hecno to sploh ni velika cifra. Vsaka ločena ženska naj pri sebi iskreno pomisli koliko jih je imela? Sigurno se je nabrala konkretna cifra, na par mesecev nov sponi  partner , samo v enem letu se nabere moških ulala . Naj ima kondom pa na test gre če se boji spolne bolezni.

Odgovor na objavo uporabnika
Zame, 22.06.2024 ob 16:30

Eni smo poštekali takoj kaj je in kaj ni fora in se nismo pustili prepričati s strani družbe kaj je prav za nas.

Brez obsojanja, samo moje mnenje, da ena ženska, ki je imela enega, ne more biti z nekom, ki jih je položil 30 in več. Ne razmišljata enako, nimata enakih vrednot, kar se bo pokazalo na drugih področjih, če bosta želela kaj bolj resnega skupaj.

Rad bi verjel, da to ni res, da eni pač rabijo dlje, po drugi poti pridejo do istega cilja, še vedno sta lahko v srednjih letih kompatibilna.

Pa še en faktor je tu, moški lažejo navzgor, glede tega, kako visoki so, koliko zaslužijo in s kolkimi ženskami so bili, če reče 20, jih je bilo mogoče samo 12. Ženske lažejo na dol, glede starosti, teže in s kolk tipi so bile.

Lahko si prepričana, da če boš z njim, ne boš edina, ki boš trenutno z njim 😂

No,,to pa ne drži. Imava veliko skupnih vrednot in stvari, tako da sva v vseh ostalih stvaeh zelo kompatibilna in se štekava🙂 Samo to priznanje o cca 20-ih, me je malo  presenetilo. Je pa vsaj po resnici povedal,,kar je tudi plus. Za nekatere ženske to ni big deal, nekatere imamo pa  pomisleke. Ljudje smo si različni in vsak ima o tem svoje mnenje🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 22.06.2024 ob 16:40

Rad bi verjel, da to ni res, da eni pač rabijo dlje, po drugi poti pridejo do istega cilja, še vedno sta lahko v srednjih letih kompatibilna.

Pa še en faktor je tu, moški lažejo navzgor, glede tega, kako visoki so, koliko zaslužijo in s kolkimi ženskami so bili, če reče 20, jih je bilo mogoče samo 12. Ženske lažejo na dol, glede starosti, teže in s kolk tipi so bile.

Kakor kdo, jaz nimam potrebe po laganju, sploh se mi take informacije zdijo pomembne pri spoznavanju človeka in si želim iskrenega odgovora, pa če mi bo všeč ali ne. Ne sodim nikoli človeku po njegovih odločitvah, ker se zavedam, da vsi delamo neumnosti, mene bi bolj skrbelo z vidika kompatibilnosti. Samo to.

Odgovor na objavo uporabnika
Klikarka, 22.06.2024 ob 16:43

No,,to pa ne drži. Imava veliko skupnih vrednot in stvari, tako da sva v vseh ostalih stvaeh zelo kompatibilna in se štekava🙂 Samo to priznanje o cca 20-ih, me je malo  presenetilo. Je pa vsaj po resnici povedal,,kar je tudi plus. Za nekatere ženske to ni big deal, nekatere imamo pa  pomisleke. Ljudje smo si različni in vsak ima o tem svoje mnenje🙂

Čas bo pokazal. Lahko sta ustvarjena eden za drugega in je on moral najprej skozi kurbirsko fazo, da je ugotovil, da mu je najlepše samo s teboj. Eni osebno bi bilo nerodno biti z enim takim v družbi. Sploh pa, če je položil kakšne moje znanke ali prijateljice, pa naletite na njih, on pa delal vse možne perverzije tej ženski. Jaz bi se počutila odveč v tisti situaciji, ponižana. To je seveda moje, zelo pristransko mnenje, ker sama nisem imela razuzdanega življenja in si za partnerja ne predstavljam enega, ki ga je. Povezujem spolnost z ljubeznijo, ne s športom in zato bi me to motilo.

Odgovor na objavo uporabnika
butelj637, 22.06.2024 ob 16:24

Kakšen butelj je! Pri takih monah kot si ti, je vedno treba rečt številko dve😀

NAh, ena ali nič. Kot tisti, ki pravjo, da so samski in so pozabili povedat, da majo žemo in otroke. 😁☺️

In tukaj pričakuješ odgovor?

Meni se zdi bolj zastrašujoče, če je imel eno v celem lajfu.

 

Razqlogi za ločitev te pa drugače ne zanimajo?

Tule nekateri pišete o vrednotah in o spb. Jaz se strinjam s tem, da ljudje navadno svojih vrednot in obnašanja tekom življenja drastično ne spremenijo. Potrebno pa je malo bolj natančno razčleniti, kakšne so te vrednote.

Recimo nekdo, ki je imel veliko spolnih partnerk in mu je hkrati mar za varno spolnost in redno uporablja kondom, ima drugačne vrednote kot pa nekdo, ki je bil le z dvema, ampak takrat ni pazil na varno spolnost.

Ravno tako je razlika v mentaliteti nekoga, ki je imel 30+ spolnih partnerk, ampak same znanke, in nekom, ki je v svojem življenju seksal s tremi, od tega z dvema popolnima neznankama, ki ju je slučajno nekje srečal (po možnosti pijan in brez kondoma).

Recimo mene bi manj motilo, da je imel nekdo apolne odnose z desetimi res fajn ženskami, kot če bi bil moški v preteklosti z le eno, ampak resno moteno in problematično žensko. Meni se recimo pri moškem zdi bolj pomembno, s kakšnimi ženskami se je družil in kakšen ima odnos do žensk in do (varne) spolnosti na splošno, kot to, koliko jih je bilo.

Predvsem bi me pa zanimalo, koliko časa je trajala najdaljša zveza in zakaj le kratek čas. Koliko je bilo resnih zvez in koliko samo sporazumno krajših afe. Zdi se mi bolj problematično, če hitro menja “resne” partnerice kot če menja ljubimke, ki jim je jasno, da z njim niso bile v resni zvezi.

V razmislek.

 

 

Klikarka

Nikar se s ne oziraj na to. Veš kako je težko najti kompatibilne ga partnerja. Srečno vama želim in veliko ljubezni.

tip je šele zdej pripravljen za resno vezo.. Pri 50 tih je dost heca za tipe, ki iščejo pravo žensko partijo za življenje.. 20 pa čisto ok. pri 50 tih letih, da ostane skuliran in ziheras do 100 leta..

avtorica “klikarka” – (klik, klik, kli za klik , spet vprašanje z vprašanjem za cenjeno mnenje z vprašajem na koncu 🙂  :

Če torej pe s takim ženska ni intimna, in če se gre brez težav stestirat na SPBje,  in ti pokaže rezultate, zame  pridobi še dodatno moje zaupanje.

Če je torej obdelal 20 žensk do 50ega;  morda ji je potreboval pa vsaj 15 okrog obrnit, da je poštekal tehniko vburjenja ženske, doseganje orgazmov, ipd…. Misliš, da  bi jih toliko menjal, če bi že pri  tadrugi ugotovil, da je zanj terna?

Nekateri moški najdejo v prvo ali v drugo, nekateri pa šele po 20, 30ih Drugi pa spet zbirajo trofeje  in delajo črtice, potem pa se ustalijo po koncu druge pubertete.

 

Mene ne bi motila njegova “izkušenost”  s toliko ženskami, ker če pošteno poveštevilko brez oklevanja pomeni, da kaj dosti glede tega ne prikriva in je precej  pošteno upravieno samozavesten . Pri 50ih to ni nobena huda cifra za moškega.  Sploh če seksa od nekje 15ega leta… To je  35 let, 10 let v zakonu načeloma samo z eno, ostalih 25 let  pa 20 žensk.  No big deal. Če je zdrav in neokužen s kakršnokoli spolno prenosljivo boleznijo, se nimaš kaj sekirat.

Taka ženska je lahko pomirjena in  vesela, da ji je to pošteno sam povedal.  Kaj , če  tega sploh torej ne bi hotel povedat ali pa mutil pri odgovoru? To pa bi bila zame rdeča zastava.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Hecno, 22.06.2024 ob 16:37

Hecno to sploh ni velika cifra. Vsaka ločena ženska naj pri sebi iskreno pomisli koliko jih je imela? Sigurno se je nabrala konkretna cifra, na par mesecev nov sponi  partner , samo v enem letu se nabere moških ulala . Naj ima kondom pa na test gre če se boji spolne bolezni.

Niso vse ločene ženske prostitutke s ceste

a veš kaj sem se pa jaz naučila.. več jih ženska ima bolj je vredna.. imela bi jih komot več kot sto, oboževalcev ni nikoli manjkalo, a dobila sta me le dva… avtorica, tip bi šel takoj z babo ki je imela 100 in več tičev v sebi.. to da je imel on le 20 je malo če pogledaš iz drugega kota..

ps-kvazi poštenjaki so me naučili še nekaj-bolje biti prasica tako da… hahahaha…

Kako veš , da je povedal po resnici ? Možno , da se je hotel narediti frajerja in je zaokrožil gor ali pa jih je imel še 2 x več in je previdno znižal število. Mrda izveš bolj natančno , če povprašaš koga , ki ga pozna od prej . Če bo seveda hotel povedati .

New Report

Close