Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Krasen moški, le ena “moteča” stvar

Krasen moški, le ena “moteča” stvar

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5897, 23.06.2024 ob 06:17

Koliko krasnih moških pa imaš na razpolago?  Če ciljaš na 50 letnike, bodi srečna, da te sploh resno jemlje, lol

Ponudb kot listja in trave,,brez skrbi in to na dnevni ravni😉. Je pa res, da sem zelo  izbirčna

bebček 8409 kvasi neke teorije o številih, o “spodobnosti”, o statistiki, o tem, kako moški lažejo navzgor, ženske navzdol, blabla, pa kdo še verjame tako butastim posplošitvam, vsak primer je primer zase, samo to temu mentalnemu nedoraslemu fantku v odraslem telesu ni jasno..

20 žensk v 50ih letih preveč?! Resno

Teoretično pri 20letih začel🤔 10 let v resni zvezi je 30 let 19 žensk 😂 ostalih 20 let pa teoretično 1 žensko na leto  kaj je tu preveč??? če je bil v zvezi zvest 🤔 ko iščeš partnerja oziroma si samski  se ta številka hitro obrne 🤷

Odgovor na objavo uporabnika
Klikarka, 22.06.2024 ob 16:12

Sem samska, spoznala samskega moškega (ločenca), 50 let starosti. Komunikacija na nivoju, spoštljiv kulturen, ločen 4 leta,,bil poročen 10 let, en otrok.  Priznal, da je v življenju imel cca 20 žensk…vključno s partnerko, s katero je bil poročen 10 let. Ne vem, kaj naj si mislim🙈 Meni osebno je to huda cifra🙈, sicer pa mi je zelo všeč….Vaša cenjena mnenja?🙂

Si pač morda 21.-ta v njegovem nizu ali pa morda še ni preštel vseh do tebe?

Meni se zdita pa otročja, kot da imata 17 let? Kaj si v beležko zapisujeta kdo je s kom vse v življenju spal in se pol hvalita s številko? Ja veš… trideset let nazaj sem podru sosedovo Micko, pol sm hotu pa še Francko, pa ni dala, no pol je pa tam okol 1996 ena Andreja se vame zaletela v vaški gostilni,… pa koga to briga no?

Mal povpraši o kakšnih nerazčiščenih temah z bivšo ženo, pa o kakšni obsedeni ljubici, ki se ti bo prpeljala na šiht in te tam pred vsemi zmerjala, ne pa da se obremenjuješ z nekimi bejba iz konca devetdesetih no.

Sploh ti pa po mojem ni ničesar “priznal”, ampak je pač neki zinu, zato ker si mu sitnarila in vrtala v njega…. komunikacija na nivoju my ass

20 žensk v 50 letih? Eni najstniki se v 1 mesecu poljubljajo z 20. Jaz ko sem bila najstnica, sem štela vsakega tipa. Že, če me je lepo pogledal. S kolegico sva tekmovali. Moral si dobit lubčka. To je izgledalo takole, vsakega, ki je šel mimo sva lubčknili. Pa kakšen naju je tudi odrinil. In sva tekmovali katera jih več. Ona jih je 5 v enem večeru jaz 3. Glej, ne vem točno, kaj je poanta posta. Jaz bi do na tvojem mestu kupila astičnega moškega, ali najdi impotentnega. Mi smo, kot najstniki, če se nisi lubčkal, da si impotenten. Po moje moraš v dom upokojencev, da bo tam, kak tako čist, da na sex sploh ne pomisli. Ali mrtev ali plastičen. Eno lutko si kupi.

    O bog kolk ste vsi glupi.Pa kaj je pomembno, kolk jih je dol dal,saj je star 50 in to res ni ne vem kakšna cifra.Meni je totalno glupo,da to tukaj to razlagaš,k ti same budale odgovarjajo.Tukaj se samo norca delajo.Če ti je všeč in je zate ok se spusti v vezo z njim,če ne pa zaključi zadevo.Če bi on vedel da to tukaj pišeš, bi on zaključil s tabo,ker mi nisi čist gladka.

 

 

20 žensk v takšnem obdobju ni nobena huda cifra. Začel pri ca. 16, bivšo ženo spoznal malo po 30, torej v vseh teh letih vmes in v zadnjih 4 se je dobil z 20 ženskami, to je ena na leto. Kaj je to strašnega? Spoštujte, da pove po pravici in si ne namišljuje, da je v celem življenju imel samo eno. Če vas to moti pri njemu, sem skoraj prepričana, da vas bo v prihodnje še marsikaj.

Glej zelo izbirčna? Jaz sem v vezi 30 let. Tisti, ki smo normalni. Se ne ločujemo. Pri 50 letih, ali zelo slabo izgledaš, si bolan, ločen, skurban ali poročen. Če so zelo izbirčna, samo plastična lutka. Če bi bila ti o. K. Bi bila že zdavnaj poročena s 4 otroki. Recimo, kaj je pa s tabo narobe, da si samska? Pri teh letih. Bi že zdavnaj lahko koga imela? Kaj, pa, če tipa izkoristiš samo za sex? Tole bi bila dobra ideja. Ali zanosiš in mora pol 9n plačevat? Še bolje je, če se poročiš in ima otrok očeta? Aja, kaj si ti rekla, da nudiš, ponudiš tipu? Ali znaš dobro kuhat?

Kaj pa, če je fora v tem. Povezava, bolje ko izgleda, več jih je dal dol. Logično. Če pa slabo izgleda, je nedolžen, ker ga nobena ni marala. Kaj, če bi ti enega nedolžnega, pa kaj če je ena pokvaka brez vsega.

Pametno razmišljate! Moški, ki so imeli spolne odnose s preveč ženskami niso ravno za resno zvezo. Verjetno je z njimi tudi kaj narobe. Jaz bi se na vašem mestu takih izogibal!

Moj nasvet prihaja iz lastnih izkušen. Sem bil z bistveno več ženskami, kot vaša simpatija in po pravici povem, da sem zelo slaba izbira za ženske!

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Naslednje leto bo pač naslednji razlagal 21. Big deal.

Ce jih je imel od locitve 20 je mal sumljivo, drugace pa pac mal nad povprecjem v mladosti. 😀

Bi rekel,da velja za oba spola …Tisti ,ki jih je dosti zamenjal-la ,bo rutinsko preskočil na naslednjo ,brez nekih travm, nasprotno od tistega , ki jih je  zamenjal-la  dva ,tri…. bo tukaj na forumu še par let jamral- a ,kako ga je težko pozabit…

Huda cifra? Z mojim sma 35 stara. On 70 jaz nekje 40.

Pa je to samo jaz 2 na leto on4.

 

torej ce sem vsake 6 mescev enkrat seksala sem zdaj stvor ali kaj

Jaz pa necesa ne razumem. Zakaj se sploh sprasuje in polaga taksno pomembnost temu s kolikimi je imel partner spolne odnose? Ne razumem, res ne. Jaz za mojega partnerja ne vem koliko zensk je imel, on ne ve za mene koliko moskih sem imela. Za njega vem za 2, bivso s katero je bil skupaj 10 let in se eno, ki je v bistvu moja prijateljica. Za njo mi je povedal, ker se pac druziva. In niti priblizno me ne zanima koliko jih je bilo vse skupaj, to je preteklost, meni je bolj pomembno, da sem jaz zadnja.

Pa da se predelam stevilko 20.. glede na to, da je tip star 50 let in je bil samo 10 let porocen, pa ce sta recimo pred poroko bila se 5 let skupaj.. in ce je zacel pri 15 letih seksat, mu ostane 20 let, se pravi manj kot 1 na leto, to pa res ni neka stevilka.

Se pravi ti boš 21-sta in gotovo ne zadnja, plus visoko tveganje za razne spolne bolezni. Samo stran.

Odgovor na objavo uporabnika
Noname865, 06.07.2024 ob 08:49

Jaz pa necesa ne razumem. Zakaj se sploh sprasuje in polaga taksno pomembnost temu s kolikimi je imel partner spolne odnose? Ne razumem, res ne. Jaz za mojega partnerja ne vem koliko zensk je imel, on ne ve za mene koliko moskih sem imela. Za njega vem za 2, bivso s katero je bil skupaj 10 let in se eno, ki je v bistvu moja prijateljica. Za njo mi je povedal, ker se pac druziva. In niti priblizno me ne zanima koliko jih je bilo vse skupaj, to je preteklost, meni je bolj pomembno, da sem jaz zadnja.

Pa da se predelam stevilko 20.. glede na to, da je tip star 50 let in je bil samo 10 let porocen, pa ce sta recimo pred poroko bila se 5 let skupaj.. in ce je zacel pri 15 letih seksat, mu ostane 20 let, se pravi manj kot 1 na leto, to pa res ni neka stevilka.

Ne razumeš? Spolne bolezni razumeš? Energijo, ki jo nosi od vsake motenke, v katero ga je vraknil, njen genetski materijal? Da se sprehajaš z njim po mestu namesto z dvignjeno glavo, da ti je v ponos s kom si, da te je sram ko se ti hihitajo bivše, ko se spogledujejo z njim in vedo kakšne packarije so počeli? Mene bi bilo sram.

Če bi bila malo bolj obvešečana o spolno prenosljivih boleznih, kaj vse povzročajo in kako se prenašajo, bi ti bi podatek koliko žensk ali pa moških je oseba dala skozi, zelo važn.
Več kot je spolnih partnerjev, večje je tveganje.
In kondomi te ne obvarujejo pred vsemu.

New Report

Close