Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek krasna punca, razen v postelji ne

krasna punca, razen v postelji ne

na tinderu sem spoznal res ena a dekle, stara je 32 let in še iz mojih koncov doma, pisala sva si kar dva tedna preden sva se končno dobila. bila sva na pijači in se pogovarjala dobre štiri ure, ni zmanjkalo.

potem sva se slišala še isti dan zvečer, se zmenila spet da se vidiva, šla sva jest in na sprehod, prvi poljub. potem sem jo povabil k sebi domov na druženje, seveda sem pričakoval sex ki se je tudi zgodil.

in zdaj pride tukaj komplikacija. punca je super. mi paše v vsem, imava ogromno hobijev za skupaj početi, smisel za humor ima isti, samo v postelji mi pa ne ustreza. samo ležala je in čakala, tiho kot miška, samo ulegla se je in počakala da sem opravil svoje. predigra je bila, ona mene ni hotela, ni ji prišlo ko sem ji jo z jezikom obdeloval. kot bi bila truplo.

po sexu pa je oživela in me objemala in se hotela cartat in vse.

do zdaj sva sexala 6x, vsakič je isto. čedalje bolj se ohlajam do nje, čeprav je drugače res punca z razpucano glavo in vse.

poskusil sem se pogovorit z njo pa me je samo gledala in rekla, da pač taka je.

meni pa ni normalno da sexam samo v enem položaju (misijonar ali pa če je dobre volje mi pusti od zadaj), ona pa ne da od sebe NIČ, niti glasu ne nič.

naj še vztrajam ali naj bom samo prijatelj z njo.

lp marko

Ti jo sam zrajcaj do konca pane it.

In tako cel teden dva.

Da v njej strast razbohni celice in ne bo vec razmisljala da jo je sram.

Ce ne upa niti vzdihovat tak ko se zagre jo je sram.

Ti lepo jo bozi pa bozi.

Pa mal med stegni sprehajaj se proti piski ampak hitr stran. V enem tednu te bo sama napadla.

 

Kot običajno pri teh stvareh, je to vprašanje, na katerega moraš odgovoriti sam. Jaz mislim, da je vredno vztrajati, kajti težko najdeš osebo, s katero se dobro poštekaš kot v tvojem primeru.

Po mojem skromnem mnenju gre verjetno za punco bolj sramežljive sorte, neizkušeno (ali pa s slabimi izkušnjami), ipd. Vzemi si čas, pogovarjaj se z njo o teh stvareh, saj ima vsako obnašanje nek izvor. Ne se pustiti odgnati, češ da “taka pač sem”.

Je pa sigurno spet izmišljena zgodbica, kajti ena taka že ne bi šla na Tinder, kjer se točno ve, kam pes taco moli.

Verjetno se kje drugje dol daje, tebe ima samo za “prijateljske” zadeve.

Pravljica polpismenega kvazi zrebca

V moškem jeziku….ne dvigne se ji nate. Sori. Zna bit da se ji na nikogar ne. Kdo ve.

Pripelji jo k meni, da ti jo malce ogrejem  😁😁😁😁😁😁.  Je ravno pravih let zame.

Lahko je aseksualna, nizek libido, slabe izkušnje ali zloraba v mladosti…če je aseksualen tip ženske- se ne bosta ujela, ker tebi sex dosti pomeni, slabe izkušnje- tu se da največ narediti lepo počasi in s pravimi tehnikami, če je bila pa v otroštvu zlorabljena in to potisnila v podzavest ( naj bo čimprej konec ) …bi potrebovala stvari predelat z terapevti…prvo je važno bolj jo spoznati, graditi zaupanje in potem naprej…lej sam veš , če je vredno vztrajati…

Ja , že to , da si odahne, ko je konec nekaj sporoča- kot pri zobarju, smo vsi trdi in potem , ko je konec, kar oživimo…je neka skrivnost zadaj sigurno…vprašanje ali se boš ukvarjal s tem ….

… da se vam da zgodbice izmišljevat. A cepcev, ki nasedajo ne zmanjka. Nikoli.

Te razumem. Tudi jaz sem mel takšno. Po domače deska,nic od nič….

Odgovor na objavo uporabnika
marko36, 28.02.2022 ob 13:01

na tinderu sem spoznal res ena a dekle, stara je 32 let in še iz mojih koncov doma, pisala sva si kar dva tedna preden sva se končno dobila. bila sva na pijači in se pogovarjala dobre štiri ure, ni zmanjkalo.

potem sva se slišala še isti dan zvečer, se zmenila spet da se vidiva, šla sva jest in na sprehod, prvi poljub. potem sem jo povabil k sebi domov na druženje, seveda sem pričakoval sex ki se je tudi zgodil.

in zdaj pride tukaj komplikacija. punca je super. mi paše v vsem, imava ogromno hobijev za skupaj početi, smisel za humor ima isti, samo v postelji mi pa ne ustreza. samo ležala je in čakala, tiho kot miška, samo ulegla se je in počakala da sem opravil svoje. predigra je bila, ona mene ni hotela, ni ji prišlo ko sem ji jo z jezikom obdeloval. kot bi bila truplo.

po sexu pa je oživela in me objemala in se hotela cartat in vse.

do zdaj sva sexala 6x, vsakič je isto. čedalje bolj se ohlajam do nje, čeprav je drugače res punca z razpucano glavo in vse.

poskusil sem se pogovorit z njo pa me je samo gledala in rekla, da pač taka je.

meni pa ni normalno da sexam samo v enem položaju (misijonar ali pa če je dobre volje mi pusti od zadaj), ona pa ne da od sebe NIČ, niti glasu ne nič.

naj še vztrajam ali naj bom samo prijatelj z njo.

lp marko

Mislim, da bi bilo najbolje, da jo pustiš. Tako si bo lahko našla fanta, ki zna seksati. Nobena si ne zasluži Luzerna, ki še F ne zna in se po forumih hvali s tem.

Odgovor na objavo uporabnika
Xxx, 28.02.2022 ob 14:44

Te razumem. Tudi jaz sem mel takšno. Po domače deska,nic od nič….

Kaj pa torej pričakuješ od ženske?da bo skakala po tebi ali kaj?to ni več ljubezen pol.jao moški se v postelji bi radi da ženske skrbimo za vas.

Ah kaj je lepsega kot z eno super bejbo odkrivat radosti sexa in se skupaj ucit kaj njej pase.Poslusaj jo,poslusaj njeno telo.Ona ni vreca za praznit temvec clovesko bitje ki se ocitno ae odkriva,vec razlogov je lahko za to.Ti bo ze povedala.Pa ji pricatat uzitke,jo razvajat pa ji odpret vrata spolnosti in orgazmov.Pa se cist jo lahko navads na svoj nacin,ce se potrudis imas lahko res top situacijo.

(Razen ce je to spet moderator ali pa spet kdo k ma 17 razlicnih nickov gor)

Ko se spomnim ene iz preteklosti oblecena res izivalno obnasala se je prav tako,flirtala namigovala… Pa se je izkazalo potem da je se nedolzna,…

Ce si pameten se bos potrudu ne bo ti zal

Ne rini tja, kamor ti ni treba. Sama tipa, s katerim se dava dol in če mi ni všeč, takoj pustim pri miru in najdem drugega. Pač če že prvič ni tako kot mora bit, tudi 20-ič ne bo. Isto bo. Sploh pri vajinih letih.

Pusti jo, naj si najde enega ki mu zadošča seks 1x na pol leta, v temi in pod odejo… ti si pa najdi neko normalno žensko. S to se nima smisla ukvarjat.

napaka je ze to, da tako hitro rinete v sex.. na drugem zmenku ko prakticno ne ve nic o tebi.. verjetno se je bala da te zgubi pa je sla na drugem zmenku, ker si to pricakoval in posledicno izvajal podtalni pritisk nanjo.. sedaj bodi pravi dec in ji reci da se bosta spoznavala dalje s seksom pa pocakala dokler ne bo zares pripravljena na to.

Mnogi tipi zaradi svojih zahtev da se mora sex zgodit tako hitro sploh ne veste kaka nezno strastna tigrica vas lahko doleti, ce bi vam res bilo do nje in nje do vas. Tako so izvzete tiste ki lovijo z sexom a ga ukinejo ko ulovijo.

Ta veza nima prihodnosti. Kljub temu da imata veliko skupnega, pa sex ne stima. In nikoli ne bo.

Poisci si drugo.

Jah, malo časa rabi, da se sprosti.

Poznata se koliko? 3 tedne? To ni nič, saj se dejansko sploh ne poznata.

Daj času čas, ugotovi kaj ji paše.

Pa dobro, saj ni stroj! Poznata se izjemno malo časa, zaupanje ne gre tako hitro. Ob tem branju se sprašujem, koliko si star? Zelo NEZRELO DELUJEŠ.

Upam, da bo to spregledala in si poišče nekoga, ki jo bo SPOŠTOVAL!

Pozabil si povedat katere narodnosti je. Predvidevam, da je naše gore list.

Boljše ne bo nikoli, slabše pa. Ko bodo pa otroci, pozabi na sex. Ce ji ze zdaj ni, ji potem sploh ne bo do sexa

take so za BDSM, tko da jo moraš nujno privezat in po riti nažgat, pol pa se še olajšat po njej in naj te ne zavede, če se bo drla NEEE, če nimaš gaga, ji zalepi usta s srebrnim selotejpom

Ni ravno pravilo da je slab sex v prvih parih dejanjih slab za celo zivljenje…

Sama imam take izkusnje(treh zvez), da je sex ko se bolje spoznas s partnerjem, mu zaupas, se z njim pogovoris zakaj si nezadovoljen, ko partner pocisti predsodke v glavi…veliko boljsi od zacetnih par mesecev…

Tezave v sexu je potrebno skoraj vedno iskati v zaupanju in pogovoru… Razen ko sta si partnerja razlicna kot noc in dan… Ampak to se kaze tudi na drugih podrocjih, le da ti se nisi tega opazil😉

New Report

Close