Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kratka pavza…

Kratka pavza…

Alo,ste še vsi prisotni…..Jaz mam malo pavzo od piflarije,pa sem vas prišla malo pozdravit…..
Žverčka si pridna.al spet koga jeziš???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Oj Trilči lepotička!Preveč piflanja bo škodilo tvoji lepoti!!
Sp

Kaj je bavc???
Ti je kaj dolgcajt????Veš,pavza je res izredno hitra,tak da se kar poslavljam…
Čavči in cmoka…..:)))))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No pa pifli se dalje,opozoril sem te pa,da ne boš pol jokcala…;-)

kdaj pa nisem pridna, lepo prosim.
Sem taka mucka…:-)) Le poglej, no. Sem imela tako fajnega inštuktorja…:-))) Pa sva skupaj naštimama mucko….. hm, no, tole, na mojem profilu, seveda…:-))

Se bom pr tebi zjokala…smrk…eh,če je treba je treba…pozdravi mi vse ostale….

Cmoka za posladek po kosilu…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Šele zdaj sem videl tvojo muco…no khm mucko;-)
A daš tački vedno tako narazen,ko te khmmm,spolno nadlegujemo tukaj? 🙂
Sp

lepo prosim, nadleguje?! :-))
Pa ima mucka ostre kremplje, veš…….

Uau!Ti bi bila zame!Divje!To!To!To!

če bi pa stvar realizirala, potem bi pa jokcal in obžaloval, da si se prepustil…
Ne, pa nisem tako divja, pes, ki laja, nikoli ne grize, ni res?!
Cmoka, ure so vun, idem….pa-pa!

Hja,dokler se ne proba,se lahko samo lapa 😉
Pa še zvečer se kaj oglasi prijateljica!
Sp

…jaz bi tud praskal… in predu… in analiziral…. mijav ;))

No saj te ne bom izdala, dovolj je, da recem da si moja lumpa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

in kaj cakas…naredi to, delaj to, kje siii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem videla tvojo mucko….čisto tebi podobno…:)))))) Mala,razvajena in utrujena mačorka….jaz bi jo kar domov odnesla (če jih mati ne bi imela že 5 komadov)))))………..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close