Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kratke zavarovalniške

Kratke zavarovalniške

Ne mi zamerit,..danes svetim…sem našla v beležki svojo prvo pomoč, pa jo posredujem tudi vam…morda bo dosežen namen..:o))

(opisi prometnih nersreč, kot so jih v preteklih letih na zavarovalniških obrazcih za povrnitev škode opisali udeleženci):

– Ko sem prišla domov, sem zapeljala na dvorišče napačne hiše in se zabila v drevo, ki ga doma nimamo.
– Drugi avto se je zaletel v mojega, ne da bi me prej opozoril.
– Zaletel sem se s parkiranim kamjonom, ki je prihajal z druge strani.
– Kamjon se je zabil skozi stransko okno v obraz moje žene.
-Pešec se je zaletel vame in se spravil pod moj avto.
-Nek tip je bil povsod po cesti in sem moral večkrat obrniti volan, preden sem ga zadel.
-Odpeljal sem na rob ceste, počistil svojo taščo in se odpravil do naslednje postaje, peš.
-Poskusil sem ubiti muho in sem odpeljal v drog telefona.
-Vozil sem trideset let, ko sem zaspal za volanom in imel eno nesrečo.
-Ves dan sem nakupovala rastline in sem bila na poti domov. Ko sem prišla do križišča, je en grm padel predme in nisem videla drugega avtomobila.
-Bila sem na poti k doktorju zaradi zadnjičnih problemov, moje umetno koleno je popustilo in sem imela nesrečo.
-Ko sem prišel do križišča, se je tam nenadno prikazal znak, ki se ni še nikoli prej tam prikazal. Nisem se mogel ustaviti, zato sem imel nesrečo.
-Da se ne bi zabil v odbijač avtomobila pred mano, sem zadel pešca.
-Moj avtomobil je bil pravilnoparkiran, ko je zadel v drugo vozilo.
-Neviden avtomobil je prišel od nikoder, zadel v moj avto in izginil.
-Povedal sem policiji, da nisem bil poškodovan, vendar ko sem snel klobuk, sem opazil, da je bila moja lobanja počena.
-Bil sem prepričan, da starec ne bo nikoli prišel na drugo stran ceste, ko sem zadel vanj.
-Pešec ni vedel, v katero smer naj steče, zato sem zapeljala čezenj.
-Videla sem počasno premikajočega se, žalostnega starega gospoda, ko se je odbil od haube mojega avtomobila.
-Posredni razlog nesreče je bil majhen tip v majhnem avtomobilu z velikimi usti.
-Vrglo me je iz avtomobila, ko je ta zapustil cesto. Našlo me je nekaj psov v bližnjih smetnjakih.
-Telefonski drog se je približeval. Poskušala sem se mu odmakniti, ko je nenadno zadel v sprednji del mojega avtomobila.

:))
se čudiš pol da ma ta glavna zavarovalnica pol tri glave;-)

ziher jih nuca ne de:))

kej čmo, božčke na duhu
jest čist razumem
nekam pa neki trešči pa pamet zgine ne de

ampak tistih k majo glavo zato
nasajeno na vrat da druzga za
vrat stisnejo TEH
pa jest maram NEE!!!

smo se v Butalah samo svoji odločil
da varujemo druh duzga VORNK

eko tak revolušn je moj solušn jaap

New Report

Close