Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kratko poročilo

Kratko poročilo

O ne, to pa ne. Samo veš, kakšna je mucina in Zajčkova pižama že vem, ne vem pa kakšna je lisičkina, to bo.

Jani ve, kako zgelda lisička z bičem v roki

p.s. Ježek, a dej no, žleht da si? O ne, to pa ne heheheheh

Glejte vraga, muce lisička še omenila ni tukaj zgoraj v postu. Glavni in edini krivec nastale situacije, ki je potisnila v grdo blato zajčka, naj torej ostane nekaznovan??
Čakite se, samo da najdem mojo čebelico!!

zajček ki je sedaj zelo hud!

N’č, ker sem bil skoz brez kovtra :))))) heheheh

no, jaz bi tukaj govoril o kolektivni odgovornosti. Ker vsako izpostavljanje posameznika lahko privede do zavajajoče situacije, v kateri pa ni prav prijetno. No, Zajček….. kaj praviš?

Jani, spet oblečen :))))

Lepo in pošteno si se odrezal. Tudi tole si pošteno povedal. Torej, pa naj bo kolektivna krivda, važbno, da je bilo lepo, he, he:)))))))))))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))) če se spomnim..

mislim na kovter :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) solze mi lijejo spet!

Ja, Zajček, sej bi tvojo tud rad videl… hmmmmm, kar brez pižame… Čeprav zdej trdim, da sem jo videl… :))

Saj je nisi mogel videti, ko je ni bilo :)))))))))))))))))))))))))))

Suze liju oči crneeeeeeeeee:)))))))))))))))))))))))))) ‘Bemti….. :)))))))))))hahahahahahahahaha.. ne gre več hahahaqhahaha

Moja ponudba še vedno velja! Če ni ponudb potem…..

Jani ve kaj je profit – 2.

Zajček…. tud men so solze ….. hahahaha…. mislim, a je bil pa večer….

Jani

;)))))))) hehehehe

AHA !
Vaju imam !
Ti , Jani , sem ti povedala , da imam same moške (v malih številkah) , da ne bodo tu razmišljali , da si me videl SAMO z bičem !

lisička že ve , kaj je na stvari

Čaki, sem imela kavbojke pa majčko !

Saj si bila SAMA z bičem… pa jest hehehehehehe

Jani ve, da lisička nosi pižamo….. sem in tja :))))

… ja , kadar ne pobegne :))) Jani , namreč !

lisička tudi ve , da fant sicer zraste do neba, he , he , pa skida sve , ampak podurha jo pa tudi , ko rata mal bolj gorko , evo

Ja….. nekaj časa pa res :)))))))))

Jani

Ja veš, lisička, to je blo, ampak, po tistem tvojem gajžlanju…. a ne 🙂 zdej se pa ne bojim hudiča ne vraga več. Tako!

Jani še nič ne raste, ampak, se zna danes še narediti!

Saj sem jaz to cisto na zacetku omenil, pa lisicka noce slisat.. Se je cist na Janija skoncentrirala..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajček, lisička, muca, ježek…. mojega šihta bo počasi konec. Danes je bil tak, da bi si človek želel, da so vsi taki. Vem da ne gre tako. Pavendarle, vsem zahvala za tole čudovito dopoldne, pa prosim, brez zamere. Zdaj grem, sicer bom mogoče zvečer še kaj prišel, jutri pa sigurno. Torej, lep popoldan, mejte se radi in veliko lepega vsem skupaj!

Jani ve, kdo so prijatelji!

p.s. Lisička, tole ni pobeg heheheheh

Ja viš… jest mam tud svojega zaščitnika, kaj čem 🙂

Jani

p.s. Ježek, nasvidenje!

Evo , ježek , zdaj sem pa čisto tebi na razpolago 😉
Jani se je “strateško umaknil” , če mu je tako izražanje ljubše , jaz pa se lahko posvetim naslednji žrtvi :)))

lisička je ugotovila , da se z vami ni hecat in zato raje opravi z vsakim posebej

kot vidis, pocasi nabiram delnice za lastninjenje zajcka.. A jih kaj odprodas?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

A tiste zajčkove , ki jih imam v lasti jaz ali tiste moje , ki so na razpolago ;))

lisička zajčkovih delnic ne odproda , kvečjemu kupuje

New Report

Close