Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kredit za kreditno nesposobne

Kredit za kreditno nesposobne

Jaz dajejo posojila v razponu od 3.000 € do 8.000.000 €.
Če imate težave in potrebuje denar, se obrnite na mene čisto ogledate posojilo uporabi.
E-pošta: valerie.sollat ​​@ hoitmail.fr

Brala sem vaša vprašanja in komentarje. Zanima me,ali je šel dko v ta posel in ali je dobil denar? Hvala!Lp

Pozdravljeni

Jaz sem bil pri tej ženski in sem jo vprašal za hipotekarni kredit v višini 80.000 eur. Vso mojo dokumentacijo je poslala njenim nekim odvetnikom, takoj naslednji dan me je obvestila da bi kredit lahko dobil brez problema. Jaz sem se naslednji dan spet oglasil in jo vprašal v čem je fora. Odgovorila je da se ji takoj plača 300 eur za stroške oz. priprava pogodbe, ko podpišeš pogodbo dobiš denar v celoti nakazan na tekoči račun, nato ko imaš denar na računu jim prineseš nagrado ki znaša 8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od vrednosti višine kredita. Poznam dva ki sta vzela kredit pri njih pa še za en krat ne jamrata, sam pa žal nisem imel jajc da bi vzel kredit pri njih, ker nikoli ne veš kaj skrijejo v drobni tisk ali pa so mogoče res ok – to pa žal ne vem.

Lep pozdrav

Pozdravljeni

Jaz sem bil pri tej ženski in sem jo vprašal za hipotekarni kredit v višini 80.000 eur. Vso mojo dokumentacijo je poslala njenim nekim odvetnikom, takoj naslednji dan me je obvestila da bi kredit lahko dobil brez problema. Jaz sem se naslednji dan spet oglasil in jo vprašal v čem je fora. Odgovorila je da se ji takoj plača 300 eur za stroške oz. priprava pogodbe, ko podpišeš pogodbo dobiš denar v celoti nakazan na tekoči račun, nato ko imaš denar na računu jim prineseš nagrado ki znaša 8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od vrednosti višine kredita. Poznam dva ki sta vzela kredit pri njih pa še za en krat ne jamrata, sam pa žal nisem imel jajc da bi vzel kredit pri njih, ker nikoli ne veš kaj skrijejo v drobni tisk ali pa so mogoče res ok – to pa žal ne vem.

Poznam žensko, ki je vplačala 6000 EUR pa so ji obljubili , da bo dobila kredit v devetih mesecih. Toda do sedaj ni dobila . če ravno je minilo že 9 mesecev. Stalno se baje nekaj izgovarjajo itd..! Pa menda čakajo ta kredit iz Nemčije itd..?!
Koliko je takih naivnežev po celi Sloveniji , ki vplačujejo ta denar in potem čakajo in čakajo, med tem pa ta kreditodajalec ta denar posoja kratkoročno in služi denar na njihov račun.
To bo treba prijavit policiji, ker je to nateg za nekatere. Da bi pokrili vse to, pa na drugi strani dajejo kredite, ki gredo uspešno skozi ! Upam, da razumete v čem je fora !?

In…Tedič….

kaj je bilo potem? Da vemo kako se je razpletlo…..

lp

devetka

In kaj je bilo s kreditov iz Nemčije?
Sigurno je šel kdo v ta posel! Ste že dobili denar ali ste se nasrali?

Sigurno je nekdo sel, pa nocejo povedat.Zgleda,da je vse OK.Ce ne,bi ze pisali.

Kaj pa ti misliš na to? Po moje je že šel kdo. Verjetno je bilo vse ok , da noben nič ne napiše. Če ne bi verjetno že pisali, če bi bil nateg

Če bi bil nateg verjamem,da bi kaj napisali.Bilo bi prav,da ne nasedemo še ostali.Samo čudno mi je da se dve leti še vedno o tem piše.Tedič je pisal lani avgusta,da čakajo.A je možno,da še vedno čakajo?!

Ja verjetno se še čaka , če ni kdo popizdil, da so ga nasrali. Kaj veš, kaj je bilo s tem. Bomo videli:)

Jaz tudi poznam eno osebo,ki je šla v to.Tudi vplačal okoli 5000eur in pravi,da še nič ni.Baje zdaj nekje naj bi blo.Gre se pa za malo večje vsote.Mogoče zato je problem.Če je to res se splača čakat.Gospa,ki to ureja valda ve kaj dela.Ta oseba mi je rekla,da ni sam v tej zadevi.Ogoljufati enega – dva bi mogoče šlo,da noben nič ne reče ampak toliko ljudi v današnjem času neverjamem.Kakor se mi zdi,gospa je vložek pripravljena vrniti,če ljudje niso več za čakanje.To se pravi “goljufija”vprašanje?

Pri zadevi je treba vztrajati iskati svoje za kar so vplačali.To,da dobijo ta kredit je dobro tudi za naše gospodarstvo.Denar se bo porabu v državi.Naj ji naši ministri podelijo medaljo.

To je moje mnenje

Jaz tudi tako mislim. Jaz tudi poznam eno. In mislim, da je veliko ljudi šlo v ta posel. Slej kot prej bi se pojavil eden, ki bi spregovoril, če bi jih prinesla okrog. Kar se tiče pa porabe denarja,imate pa čišto prav. Porabili ga bodo načeloma v naši državi…več takih..

Karma-dragica-osovnikar sp
Ker poznam zadevo in tudi vas ,vam iz srca želim,da to uspešno in čim prej rešite.Dragica:rešite te ljudi, s tem tudi delno gospodarstvo.Posredno ali neposredno vsi v Sloveniji bomo imeli nekaj od tega.
Sam Bog vam bo poplačal.
Srečno

Če je nateg…..tudi za to obstaja zdravilo.

Dragica!

Če berete te čveke, me zanima samo ena stvar-zakaj tem ljudem ne daste kakega konkretnega odgovora. Že skoraj dve leti čakajo na denar, in še vedno ne vedo, kdaj bo.

Dragi moji,berem jaz to,spremljam zadevo od samega začetka.Reku-predlagal bi tako:

V poslu se lahko stvari zapletejo,posledično zavlečejo.Kot sem razbral,spet je izplačilo premeščeno,brez
pojasnila do kdaj oziroma zakaj.Verjamem,da gospa ima dober in pošten namen zato ji ne bi smelo predstavljati problem,da vam da eno zagotovilo.Temu se reče PISMO O NAMENI.To je dogovor med vami,da se ona zavezuje(ima namen)vam to urediti v določenem času.Po tem boste lažje-bolj sigurno čakali.
Upam,da sem s tem predlogom kaj pomagal k rešitvi tega problema.
Vsem lep pozdrav

Verjamem, da ima gospa dobre namene, in tudi to razumem, da se stvari zavlečejo in zakomplicirajo. Kot ste pa rekli, bi lahko te ljudi obvestila, oziroma jih dala nek dokument, s katerim bi lahko ljudje “zahtevali” tisti denar. Tako pa čakajo dve leti, ne vedoč kdaj in če bo denar.

to je pranje denarja in je kaznjivo

Že spet en pameten!

Pozdravljeni,
Kaj se dogaja?Se je zadeva uredila?

Še vedno nič. Ne vem, kaj bo kaj s tem.

Kaj pravi Karma sp?

Ne obupat!Na en način se bo sigurno rešilo.
Danes je težko prideti do denarja.Samo vstrajati pa kadar bo bo.In takrat boste rešeni pa magari to bilo naslednje leto.

Pozdravljeni,
Se je zadeva uredile

Pozdravljeni,
Se je zadeva uredila

New Report

Close